בתקופה האחרונה, אנו רואים תנודיות גדולה בערכו של הדוג’קוין. לקראת סוף חודש אוקטובר, הוא חווה עלייה מרשימה מערך כמעט אפסי, וזינק אל ערך של כ-0.155 דולר. עם זאת, מאז נראה כי הוא איבד את כל המומנטום שלו, עם ירידות משמעותיות, שהביאו אותו אל ערך של כ-0.08676 דולר, נכון לכתיבת שורות אלה.

על רקע הצניחה האחרונה בערך של מטבע המם, הנה כמה מטבעות אחרים אשר מושכים את תשומת הלב של משקיעים לאחרונה.

Dash 2 Trade מחיר

מטבע D2T, של פלטפורמת Dash 2 Trade, הוא אחד המטבעות שזוכים לכמות ההערכה הגדולה ביותר לאחרונה. כעת, המטבע נמצא בשלב המכירה המוקדמת השלישי שלו, ורושם מומנטום חיובי מאוד לאחרונה. הרעיון של פלטפורמה זו הוא למלא את המחסור בכלים טכנולוגיים שמסייעים למשקיעים לקבל החלטות, מה שקיבל משמעות גדולה בתקופת השוק הדובי האחרונה.

אפשרות מעניינת נוספת הינה מטבע IMPT, אשר מטרתו היא להעניק למשקיעים אופציה ערכית, עם אסימונים שלמעשה מהווים קרדיט פחמן. עם קרדיט הפחמן שמקבלים המשקיעים באמצעות מטבע IMPT, הם יוכלו לסחור, או לרכוש מוצרים שונים מחברות בעלות מודעות סביבתית. המטבע נמצא בשלב המכירה השני שלו, בו הוא גייס מעל ל-6 מיליון דולר.

IMPT מחיר

כמו כן, מטבע RIA של משחק הקלפים החדש קבלריה זוכה להצלחה רבה במכירות המוקדמות שלו. כעת, הוא נמצא בשלב המכירה המוקדמת הרביעי שלו, ועל פי רבים, נראה כי הוא מתקדם ונמכר מהר מהצפוי. בתור מטבע שמיועד להיות הכלכלה של משחק P2E חדש, רבים רואים בו פוטנציאל גבוה להצלחה גדולה.