כידוע, השנה האחרונה הייתה קשה במיוחד עבור הביטקוין, כאשר BTC ירד במעל ל-75%, משיא ערכו של מעל ל-64 אלף דולר, עד לשפל שרשם השבוע, בדמות ערך של 15,800 דולר בלבד. הנפילה האחרונה של המטבע מגיעה על רקע הנפילה של חברת FTX, אשר מובילה לפגיעה בערכם של מטבעות רבים בעולם הקריפטו. טלטלה זו אמנם עשויה להיות זמנית באשר לערכו של הביטקוין, אך אחרי צניחתו בשנה האחרונה, קשה למצוא תחזיות אופטימיות רבות בעניינו.

מחיר ביטקוין

עם זאת, ביומיים האחרונים ראינו עלייה מסוימת בערכו של המטבע, אשר מעלה את התקווה של משקיעים כי חודש דצמבר יבשר על תום השוק הדובי, והמטבע יחזור לנסוק. בכל אופן, הטלטלות הגדולות שחווה הקריפטו בשנה האחרונה, הובילו משקיעים רבים לבחון אופציות השקעה חלופיות, ולעלייה גדולה בעולם המכירות המוקדמות. אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא מטבע RIA של קבלריה, אשר רושם מספרים מרשימים ביותר בשלבי המכירה המוקדמת שלו.

המטבע, אשר מיועד להיות הכלכלה שמאחורי משחק הקלפים מסוג P2E בשם קבלריה, נמצא כעת לקראת סיום שלב המכירה המוקדמת הרביעי שלו, והצליח לגייס כבר מעל למיליון וחצי דולר, במכירה מוקדמת שמתקדמת מהר מהצפוי. מגמה זו מראה כי רבים רואים פוטנציאל גבוה במיוחד במטבע, אשר מטרתו המרכזית היא לגשר בין עולם הגיימינג לעולם הקריפטו, ולהפוך גיימרים למשקיעים. זאת, באמצעות פיתוח מודים שונים למשחק, אשר יאפשרו לגיימרים להשתתף בו גם ללא ארנק קריפטו, ולצבור אסימונים ו-NFT בזכות ההישגים שלהם במשחק הקלפים הייחודי.

Dash 2 Trade - הבא 100x Crypto

הדרגה שלנו

Dash2Trade
  • מכירה מוקדמת בשידור חי עכשיו בגישה מוקדמת
  • תמיכה במערכת האקולוגית של Crypto Analytics
  • ראיות חזקות בדוקות CoinSniper KYC מאומת
  • קהילת מסחר 70,000+ חברים
Dash2Trade