Pamiętasz zeszły rok? Przedsprzedaże kryptowalut stały się wówczas niezwykle popularne. Dawały okazję do zapoznania się z najnowszymi projektami, zanim jeszcze weszły na rynek.

Z przedsprzedażą wiąże się ryzyko inwestycyjne, ale traderów wciąż kusi perspektywa wysokich zysków.

W ubiegłym roku powodzeniem cieszył się presale Tamadoge czy Lucky Block. Dla przykładu, TAMA zebrał ponad 15 milionów dolarów (1).

Z naszych analiz wynika, które przedsprzedaże tokenów dają perspektywy wzrostu jeszcze w 2023 roku. Sprawdź nasz raport↓

Spis treści

Lista Najlepszych Przedsprzedaży Kryptowalut [grudzień 2023]

Inwestorzy, którzy lubią ryzyko i chcą kupić kryptowaluty o wysokim potencjale, zwykle kierują swoje zainteresowanie ku przedsprzedażom. To dlatego, że nowe projekty często generują trzycyfrowe (a nawet czterocyfrowe) zwroty, kiedy zaczynają nabierać rozpędu. Sprawdź listę najlepszych przedsprzedaży kryptowalut:

 1. Bitcoin ETF Token – Niska wartość wejściową z dużym potencjałem wzrostu w kontekście oczekiwanych zatwierdzeń ETF-ów Bitcoin przez SEC.
 2. Bitcoin Minetrix – Rewolucjonizuje wydobywanie kryptowalut, umożliwiając zwykłym nabywcom krypto udział w wydobyciu i nagrody bez konieczności zarządzania infrastrukturą.
 3. Meme Kombat – Nowa przedsprzedaż kryptowaluty łącząca memy i areny walki z wysokimi nagrodami za staking.
 4. TG.Casino – Nowy token, który ma szansę wprowadzenie krypto-hazardu na zupełnie nowy poziom. Łączy sobie użyteczność i możliwość zyskania pasywnego źródła dochodu przez staking.
 5. Launchpad XYZ Skorzystaj z platformy, która oferuje dostęp do ekskluzywnych ICO, premier NFT, ułamkowych aktywów i gier play-to-earn w trybie beta. Daje użytkownikom szansę wglądu w lukratywne kanały inwestycyjne niedostępne dla przeciętnego inwestora. W przedsprzedaży zebrano 1,76 mln dolarów.
 6. yPredict Sprawdź nowo uruchomioną przedsprzedaż tokenów platformy handlowej opartej na AI, która dostarcza sygnałów i użytecznych wskazówek rynkowych. $YPRED zapewnia pasywne dochody i umożliwia zakup modeli prognostycznych autorstwa deweloperów AI. W przedsprzedaży zebrano już 3,9 mln dolarów.
 7. Wall Street Memes Zainwestuj w przedsprzedaż kryptowalut, która zebrała 25 milionów dolarów, dzięki zespołowi z doświadczeniem w branży. Projekt ma ponad milion obserwujących w social mediach i był retweetowany przez Elona Muska, co daje mu duży potencjał wzrostu.
 8. BTC20 – Nowy altcoin pozwalający wyobrazić sobie wczesne dni Bitcoina, kiedy można było go kupić za 1$.
 9. Chimpzee Przetestuj zupełnie nową opcję zarabiania na kryptowalutach – liczą się nie tylko Twoje zyski, ale także wkład w walkę ze zmianami klimatycznymi i ochrona zwierząt. Dołącz do przedsprzedaży i złap CHMPZ w najniższych cenach.
 10. Ecoterra Ecoterra to dobry wybór dla osób szukających najbardziej eko kryptowaluty w tym roku. Użytkownicy zdobędą nagrody za recykling odpadów domowych dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu Recycle2Earn.
 11. Tamadoge  Zwróć uwagę na połączenie memecoina z rewolucyjną wersją kultowego Tamagotchi z lat 90. w świecie kryptowalut. W tej grze użytkownik opiekuje się cyfrowym zwierzakiem i trenuje go, jednocześnie rywalizując z innymi graczami. Sama gra daje też okazję do zdobycia natywnych tokenów TAMA.
 12. Lucky Block Kup token użytkowy projektu i zapewnij sobie emocjonujące doświadczenie z globalnymi loteriami kryptowalutowymi na nowej platformie gier. Rozwijając się nieprzerwanie, LBLOCK planuje nowe funkcje i notowanie na giełdach CEX w tym roku.
 13. DeFi Coin  Ulokuj kapitał w natywnym tokenie użytkowym giełdy DeFi Swap, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem podczas swojego debiutu na PancakeSwap. Wartość DEFC związana jest z wynikami giełdy, która w niedalekiej przyszłości zwiększy liczbę dostępnych tokenów poprzez interoperacyjność.
 14. EstateX Dołącz do rewolucji inwestowania w nieruchomości. Projekt obniża bariery wejścia na rynek poprzez własności cząstkowe. EstateX umożliwia inwestycje już od 100 €, dzięki czemu przekształca branżę nieruchomości w przestrzeń przystępną dla każdego inwestora.
 15. Sleep Care  Wesprzyj innowacyjną aplikację sleep-to-earn na blockchainie Binance Smart Chain, umożliwiająca zarabianie podczas snu. Instalujesz, śpisz i generujesz zysk!
 16. WagerGang Zainwestuj w kryptowalutę dążącą do zrewolucjonizowania zakładów sportowych. Zamiast tradycyjnych bukmacherów projekt wprowadza bezstronne, przejrzyste rozwiązania oparte na blockchainie i inteligentnych kontraktach. Oferuje zakłady, staking, play-to-earn oraz karty NFT drużyn sportowych.

Jakie kryptowaluty z przedsprzedaży kupić w 2023 roku?

Wiele najlepszych altcoinów, które widzimy obecnie na rynku, rozpoczęło swoją działalność dzięki udanej fazie przedsprzedaży. Tym samym podkreślają ogromny potencjał nowych projektów.

Przyjrzyjmy się bliżej przedsprzedażom kryptowalut. Sprawdzimy ich funkcje, deweloperów i perspektywy wzrostu.

1. Bitcoin ETF Token – Strategia na deflacyjność i regulacyjne perspektywy wzrostu

Wczesne wejście w projekt Bitcoin ETF, który jest obecnie na etapie przedsprzedaży, możebitcoin etf logo być obiecującą okazją inwestycyjną. Ta faza pozwala zakupić tokeny po niższej cenie, zanim staną się one dostępne na głównych giełdach, co potencjalnie może przynieść wyższe zyski w przyszłości. Ponadto, perspektywa zatwierdzenia spotu Bitcoin ETF przez SEC, które jest bezpośrednio powiązane z wartością tego tokena, sugeruje możliwość silnego wzrostu wartości przy pozytywnych decyzjach regulacyjnych.

strona bitcoin etf token w przedsprzedaży

Projekt posiada intrygujące cechy deflacyjne, takie jak redukcja podatku transakcyjnego i spalanie tokenów, które mogą sprzyjać wzrostowi ceny i zachęcać do długoterminowego trzymania aktywów. Mechanizm stakingu, który oferuje dodatkowe nagrody dla inwestorów, dodatkowo zwiększa potencjalną wartość dla tych, którzy zdecydują się na dłuższe zobowiązania. Ze względu na te cechy oraz związek z rozwijającym się rynkiem kryptowalut, projekt Bitcoin BTCETF jest inwestycją wartą rozważenia, szczególnie dla tych, którzy szukają nowych, dynamicznych możliwości w świecie cyfrowych aktywów.

2. Bitcoin Minetrix – Pierwszy token ERC-20 typu Stake-to-Mine startujący jako ICO w przedsprzedaży

Projekt Bitcoin Minetrix przewiduje przedsprzedaż tokenów $BTCMTX opartą na technologii ERC-20, działającą na platformie Ethereum. Start przedsprzedaży był 26 września 2023 roku z ceną początkową tokena wynoszącą $0,011. Minimalna inwestycja to $10.BTC-Minetri

W kontekście celów finansowych, projekt ustanowił Soft Cap na poziomie $15,6 miliona, co odpowiada 1,4 miliarda tokenów, oraz Hard Cap wynoszący $32 miliony. Osiągnięcie Soft Capu zapewni projektowi minimalne środki do realizacji, podczas gdy Hard Cap określa maksymalną ilość środków, jaką projekt planuje zebrać.

Użytkownicy mogą kupować tokeny BTCBMT w trakcie przedsprzedaży lub później na giełdach DEX/CEX, a następnie „stakować” je, czyli blokować na swoich kontach, by zdobyć kredyty na chmurowe wydobycie Bitcoina. Dzięki nowatorskiemu podejściu Stake-to-Mine, Bitcoin Minetrix oferuje sposób na pasywny zarobek i zapewnia wyższe bezpieczeństwo przez decentralizację.

$BTCMTX w przedsprzedaży

Celem przedsprzedaży jest zebranie co najmniej 15 milionów dolarów. Środki te zostaną wykorzystane na uruchomienie platformy, marketing, nagrody za staking i wynajem już istniejących obiektów do chmurowego wydobywania kryptowalut. Tokeny są elastyczne i mogą być odblokowywane lub sprzedawane w dowolnym momencie, co daje użytkownikowi pełną kontrolę nad środkami.

Tokenomika projektu Bitcoin Minetrix zakłada łączną pulę 4 miliardów tokenów. Z nich 42,5% przeznaczone jest na wydobycie Bitcoina (1,7 mld), 35% na marketing (1,4 mld), 15% dla społeczności (600 mln) oraz 7,5% na staking (300 mln).

3. Meme Kombat – Nowa przedsprzedaż kryptowaluty łącząca memy i areny walki z wysokimi nagrodami za staking

Meme Kombat LogoMeme Kombat to gorąca nowość w świecie kryptowalut. Jej przedsprzedaż łączy zabawę z memami i arenami walki. Oferuje unikalne doświadczenia gamingowe, wsparte przez AI i blockchain Ethereum.

Platforma niedawno wprowadziła swój rodzimy token Meme Kombat (MK), który jest obecnie w fazie presale. Daje użytkownikom szansę na zdobycie pasywnego dochodu.

W ramach przedsprzedaży tokeny MK kosztują 1,667 USD za sztukę, z ograniczeniem ilości do 10 milionów dolarów. Platforma obiecuje wczesnym uczestnikom nagrody i automatyczny staking tokenów. Wczesny staking daje wysokie APY, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla inwestorów.

Meme Kombat stawia staking w centrum uwagi. Zdobędziesz APY już za 14-dniowy okres blokady. Po zakończeniu tego okresu możesz zakończyć staking lub kontynuować zdobywanie nagród.

30% tokenów MK jest zarezerwowane na nagrody za staking i walki.

Dodatkowo, platforma oferuje różnorodne opcje zakładów: bezpośrednie, PvP i PvGame, każda z własnym profilem ryzyka i nagród.

Szanse są wyświetlane na stronie, a przetwarzanie na łańcuchu gwarantuje uczciwość i przejrzystość. Użytkownicy obstawią zakłady, korzystając ze swoich zastawionych tokenów MK, co sprawia, że doświadczenie jest płynne.

MemeKombat strona główna

Zgodnie z białą księgą Meme Kombat, podaż tokenów jest ograniczona do 12 milionów MK. Jest strategicznie przydzielona, aby wspierać wzrost ekosystemu:

 • 50% na przedsprzedaż,
 • 30% na nagrody za staking i walki,
 • 10% na notowanie na DEX,
 • 10% na nagrody dla społeczności.

Taki model promuje stabilność i zachęca do krótkoterminowego oraz długoterminowego zaangażowania.

Zbudowany na Ethereum, Meme Kombat integruje bezpieczne inteligentne kontrakty dla funkcji takich jak staking i zakłady. Zapewniają wiarygodność platformy i chronią aktywa użytkowników.

Inwestorzy łączą swoje portfele z platformą internetową Meme Kombat, co umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do funkcji stakingu i zakładów. Przyjazny interfejs upraszcza skomplikowane mechaniki gier blockchainowych.

Dołącz do kanału Meme Kombat na Telegramie, aby otrzymywać najnowsze informacje o postępach platformy.

Hard Cap 10 000 000 USD
Całkowita ilość tokenów 12 milionów
Tokeny dostępne w przedsprzedaży 6 milionów
Blockchain Ethereum
Typ tokena ERC-20
Minimalny zakup 100 tokenów
Metody płatności USDT, ETH

4. Bitcoin BSC (BTCBSC) – alternatywna wersja Bitcoina z opcją stakowania

Bitcoin BSC

Bitcoin BSC to najnowsza kryptowaluta dostępna w niskiej cenie, której przedsprzedaż właśnie się rozpoczęła. Twórcy projektu Bitcoin BSC czerpią to, co najlepsze w metodologii Bitcoina, najpopularniejszej kryptowaluty świata z największą kapitalizacją.

Bitcoin BSC chce stać się ulepszoną, bardziej zieloną, szybszą i tańszą wersją Bitcoina, działając w środowisku BNB Smart Chain. Pierwszą inspiracją dla projektu jest cena monety w przedsprzedaży. Aktualnie wynosi ona dokładnie tyle, ile płacono za Bitcoina w 2011 roku – za 1 BTCUSD zapłacimy 0,99 USD.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup tokenów, będą mogli praktycznie od razu po premierze cieszyć się pasywnym dochodem, wynikającym ze stakowania waluty. Już za pierwsze 7-dniowe przechowywanie tokenów w portfelu będzie można uzyskać nagrody. Są one rozdzielane równo co 10 minut, podobnie do harmonogramu oryginalnego Bitcoina.

Warto się pospieszyć, ponieważ BTCBSC będzie można zakupić w tak niskiej cenie wyłącznie do końca przedsprzedaży, którą zaplanowano do momentu osiągnięcia soft capu 3,96 mln dolarów.

Całkowita podaż Bitcoin BSC wynosi 21 mln tokenów. Do przedsprzedaży przeznaczono 6,125 mln tokenów, a pozostałe 14 mln przeznaczono na nagrody dla inwestorów. Minimalna wartość zakupu podczas przedsprzedaży to 10 USD.

Bitcoin BSC posiada spory potencjał. Model Bitcoin BSC „Stake-to-Earn” oferuje ekologiczną alternatywę dla „Proof-of-Stake” Bitcoina. Harmonogram uwalniania tokenów zamyka się aż w 120 latach, a nagrody za stakowanie są wprost proporcjonalne do udziału  inwestora w puli stawek. Ten model zachęca do zdecentralizowanego i zaangażowanego działania całą społeczność, zapewniając stały rozwój ekosystemu tokenów.

5. TG.Casino ($TGC) – token napędzający krypto kasyno, dostępny w przedsprzedaży w najlepszej możliwej cenie

TG.Casino logo

Projekt TG.Casino chce na nowo zdefiniować świat hazardu online, nie tylko wyposażając go w najnowocześniejsze i bezpieczne rozwiązania kryptowalutowe, ale także pozwalając użytkownikom grać na pieniądze na platformie Telegram. W przeciwieństwie do wielu innych krypto kasyn TG.Casino dysponuje licencją hazardową i umożliwia anonimową grę w dowolnym miejscu i czasie.

Siłą napędową projektu jest token $TGC ze 100 mln podażą. Jego przedsprzedaż niedawno się rozpoczęła i wzbudza zainteresowanie tych inwestorów, którzy poszukują nowych kryptowalut z potencjałem. Chociaż stabilność cen to jedna z ostatnich cech walut cyfrowych, twórcy projektu TG.Casino mają sposób na to, aby zabezpieczyć cenę swoich tokenów po premierze na giełdzie DEX.

Poza jasną tokenomiką, która rozdziela podaż między inwestorów przedsprzedażowych, użytkowników, partnerów i ma napędzać działania marketingowe, coin $TGC ma charakter deflacyjny co oznacza, że co jakiś czas pewna część monet ulegnie spaleniu. Wpłynie to na zmniejszenie podaży i wzbudzenie wśród kupujących poczucia niedoboru. Dowiedz się, jak kupić tokeny TG.Casino.

Nagrody za staking

Posiadacze tokenów będą mogli przechowywać je w portfelu (tzw. staking) i otrzymywać za to nagrody, jak i wykorzystywać swoje tokeny do grania w TG.Casino na specjalnych, ekskluzywnych warunkach.

token TG. Casino w presale

Dywersyfikując swoje aktywa i dodając do nich tokeny $TGC użytkownicy nie tylko wspomagają projekt w osiągnięciu soft capu na poziomie 1 mln dolarów. Kupujący, którzy przeznaczą na zakupy ponad 5 tys. dolarów mogą liczyć na nagrody specjalne w formie NFT. Opcja stakingu jest możliwa od razu po zakupie.

6. Launchpad XYZ (LPX) — kompleksowe centrum dla inwestycji Web3

Launchpad xyz logoLaunchpad XYZ jest obiecującym projektem w trakcie przedsprzedaży kryptowalut, który ma na celu wsparcie inwestorów w podejmowaniu świadomych decyzji w dynamicznie rozwijającym się świecie Web3.

Jak to osiąga? Przy pomocy zaawansowanego pulpitu nawigacyjnego, który dostarcza użytkownikom rzadkie dotąd dane, takie jak np. sentyment rynkowy wokół różnych monet.

W przedsprzedaży natywny token platformy, LPX, jest dostępny za 0,0445 USDT. Cena notowania giełdowego wynosi 0,07 USDT. Dowiedz się, jakie są prognozy cen dla Launchpad XYZ.

Do tej pory udało się zebrać ponad 1,76 mln dolarów.

Dzięki Launchpad XYZ użytkownicy dowiedzą się, gdzie zmierzają najwięksi gracze rynkowi. Informacje wynikają z zestawienia spostrzeżeń wiodących inwestorów i analityków krypto. To jak wyprawa na obserwację wielorybów!

Promocja samodzielnych decyzji inwestycyjnych

Co więcej, platforma pomaga w nauce podejmowania samodzielnych decyzji inwestycyjnych. Nie będziesz już musiał polegać na radach innych.

System powiadomień o nadchodzących przedsprzedażach, wybijaniu NFT, debiutach gier play-to-earn i kluczowych informacjach o każdym projekcie to kolejna wyjątkowo przydatna funkcja.

Wkrótce będziesz także przeprowadzał transakcje bez opuszczania platformy. Zadba o to zdecentralizowana giełda, nad którą pracują deweloperzy.

W ten sposób Launchpad XYZ przeciera sobie szlak, by stać się kompleksowym centrum dla swojej społeczności handlowej Web3.

Firmy na Launchpad XYZ

Natywny token projektu, LPX, pełni wiele funkcji. Poprzez staking co najmniej 10 000 monet przez 90 dni posiadacze tokenów uzyskają dostęp do opcji premium, takich jak:

 • niższe prowizje od transakcji,
 • gwarantowany dostęp do nowych NFT i prywatnych przedsprzedaży,
 • zniżki na produkty i usługi od partnerów Launchpad XYZ,
 • wcześniejszy dostęp do najlepszych gier play-to-earn w trybie beta.

Launchpad XYZ upraszcza świat inwestycji Web3, co pomaga początkującym i doświadczonym inwestorom poruszać się po nim. W jednym miejscu uzyskasz dostęp do wiarygodnych danych, spostrzeżeń i sentymentów rynkowych.

Będziesz miał swoje własne centrum dowodzenia inwestycjami.

Platforma oferuje dogłębne i aktualne informacje na temat wielu tokenów użytkowych. Obejmują one kluczowe wskaźniki, takie jak płynność, spostrzeżenia analityków, niestandardowe indykatory i możliwości arbitrażu.

Ponadto Launchpad XYZ dostarcza informacji w czasie rzeczywistym o nadchodzących inwestycjach Web3. Dzięki platformie odkryjesz nowe projekty i pomysły, zanim trafią na rynek kryptowalut.

Dołącz do kanału Launchpad XYZ na Telegramie, jeśli interesują cię najnowsze informacje nt. projektu.

Twardy pułap 12 500 000 $
Całkowita podaż tokenów 1 billion
Tokeny dostępne w przedsprzedaży 250 million
Blockchain Ethereum Network
Rodzaj tokena ERC-20
Minimalna inwestycja 100 tokenów
Metody płatności USDT, ETH, BNB, Card

7. yPredict ($YPRED) — nowy token i platforma handlu kryptowalutami oparta na sztucznej inteligencji

yPredict logoyPredict jest innowacyjną platformą handlową skoncentrowaną na badaniach i analizie kryptowalut. Powstała specjalnie dla ciebie, inwestora, który szuka nowych możliwości zysku na rynku.

Kluczowym elementem platformy jest token $YPRED.

Co ważne, twórcy yPredict nawiązali współpracę z deweloperami sztucznej inteligencji. Dzięki temu platforma wykorzystuje elementy takie jak przetwarzanie języka naturalnego (NLP) oraz modele prognostyczne.

Obecnie masz możliwość zakupu tokena $YPRED w fazie przedsprzedaży. Wykorzystasz go do subskrypcji na platformie.

Od razu zauważysz jedną z jej głównych zalet, czyli modele prognostyczne generowane przez deweloperów quant (6) oraz AI. Oferują oparty na danych wgląd w przyszłe ruchy cen i perspektywy dla różnych aktywów cyfrowych.

Natomiast dzięki NLP yPredict analizuje nastroje społeczne wokół tokenów.

Oprócz tego platforma dostarcza sygnały handlowe oparte na sztucznej inteligencji oraz profesjonalną analizę techniczną — w tym wykrywanie byczych i niedźwiedzich wzorów na wykresach.

yPredict analizy

Po zakupie $YPRED masz też możliwość stakowania monet, co generuje pasywny dochód. 10% wartości każdej nowej subskrypcji otrzymują posiadacze tokenów. Platforma pobiera również opłatę za wymianę, z której 15% zasila pulę stakingową.

Program Learn2Earn

Dodatkowo yPredict oferuje program Learn2Earn, w którym zdobędziesz tokeny za rozwiązywanie quizów kryptowalutowych.

Jakby tego było mało, twórcy zachęcają do długoterminowego trzymania tokenów, ponieważ wprowadzili podatek od sprzedaży w wysokości 7% za transakcję. Z tego 1% zapewni płynność finansową, 1% pójdzie na dalszy rozwój, 2% na badania, a 3% na cele marketingowe.

Decydując się na zakup $YPRED, uzyskasz dostęp do każdej z powyższych korzyści.

Obecnie trwa przedsprzedaż tokenów, podczas której dostępnych jest 80 milionów monet. Cena $YPRED wynosi 0,1 $, ale wzrośnie do 0,12 $ w momencie wprowadzenia na giełdy.

yPredict ma na celu zebranie ponad 6,5 miliona dolarów, z czego 2,3 miliona ma już za sobą. Dlatego decyzja o inwestycji na wczesnym etapie może okazać się kluczowa, jeśli zależy ci na kapitalizacji przyszłych wzrostów cen.

Jednak pamiętaj, że przedsprzedaże kryptowalut nie są wolne od ryzyka. Zalecamy ostrożność i radzimy, abyś dokładnie zbadał rynek przed inwestycją.

Chcesz dowiedzieć się więcej o yPredict? Zainteresuj się białą księgą projektu. Możesz też dołączyć do kanału Telegram, gdzie będziesz na bieżąco śledził rozwój przedsprzedaży.

Start przedsprzedaży Q1 2023
Metody płatności MATIC, ETH, BNB, USDT, Card
Blockchain Polygon
Minimalna inwestycja 200 YPRED

8. BTC20 (BTC20) – nowy altcoin pozwalający wyobrazić sobie wczesne dni Bitcoina, kiedy można było go kupić za 1$

BTC20 to nowy altcoin w przedsprzedaży, który zarówno w swojej nazwie jak i specyfice odwołuje się do wczesnych dni Bitcoina, kiedy to można było go kupić jedynie za 1$, a całkowita pula tokenów wynosiła 6.5 miliona. 

btc20 strona internetowa

Entuzyjaści krypto będą mogli przeżyć te dni jeszcze raz dzięki coinowi B20, kupując go w cenie $1 i wzbogacając się poprzez moc stakowania. Twórcy zapewnili możliwość tej strategii poprzez sprzężenie premiery tokenów BTC20 z oryginalnym mechanizmem Bitcoin blokującym nagrody. 

Trzy miliony tokenów BTC20 będą sprzedane w cenie 1$, odzwierciedlając wczesne dni Bitcoina. Pozostałe 14,95 milionów tokenów zostanie bezpiecznie zablokowanych za pomocą kontraktu stakingowego, dając użytkownikom szansę na spore zyski ze stakowania. 

Bitcoin słynie z możliwości wykopywania coinów, za co użytkownicy zostają później nagradzani.

panel kupna btc20 w przedsprzedaży

W przypadku coina BTC20 nagrody funkcjonują na podobnej zasadzie, jednak bez potrzeby wykopywania tokenów – zamiast tego wystarczy je stakować.

Dzięki temu rozwiązaniu BTC20 daje użytkownikom możliwość zarabiania podobną do kopania Bitcoinów, jednak bez nakładu ciężkiej pracy i dowodu pracy.

9. Chimpzee (CHMPZ) — token z pozytywnym wpływem na środowisko i ratowanie zwierząt

W 100% bezpieczny i zweryfikowany token Chimpzee, za pomocą którego możesz nie tylko zarabiać, ale także czynnie włączyć się w ochronę klimatu.

Chimpzee logo

Chimpzee aktywnie współpracuje z organizacjami chroniącymi przyrodę, w tym z Giving Block, One Tree Planted oraz Wild.

Obecnie token CHMPZ jest na etapie przedsprzedaży. 1 monetę CHMPZ można nabyć za 0,00105 USD.

Chimpzee pozwala zarabiać na trzy sposoby:

 • zakup tokenów,
 • rynek NFT,
 • granie w grę Chimpzee.

Platforma Chimpzee oferuje swoim użytkownikom specjalne paszporty NFT, czyli aktywa kryptograficzne z własnym szympansem NFT, który może stać się przyszłościową inwestycją.

Ciekawą opcją zarabiania tokenów jest granie w grę Zero Tolerance firmy Chimpzee. Podczas rozgrywki można zarabiać monety CHMPZ, uzyskać dostęp do nagród premium i przewagę nad rywalami, korzystając z paszportu NFT lub niestandardowego awatara. Cel gry jest jeden: powstrzymanie kłusowników i ochrona lasów przed zniszczeniem.

Chimpzee

Chimpzee gwarantuje pełne bezpieczeństwo – projekt przeszedł audyt pod kątem bezpieczeństwa wykonany przez Solidity Finance.

Symbol tokena CHMPZ
Łączna podaż tokenów 2oo miliardów
Tokeny dostępne w przedsprzedaży 40 miliardów
Blockchain Ethereum Network
Rodzaj tokena ERC-20
Minimalna inwestycja 25 $
Metody płatności USDT, ETH

10. Ecoterra (ECOTERRA) — kryptowaluta Recycle2Earn, która nagradza użytkowników za recykling

logo ecoterraEcoterra jest ekologiczną kryptowalutą, która doceni twoje wysiłki na rzecz matki natury.

W dobie globalnego ocieplenia wszyscy powinniśmy zmniejszyć swój wpływ na środowisko.

Ecoterra staje na czele tego ruchu, bo oferuje ciekawe rozwiązania, które zmotywują każdego do recyklingu. Tym samym uchodzi za jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska projektów w świecie kryptowalut.

Przedsprzedaż tokenów ECOTERRA przyniosła imponujące wyniki. Osoby, które zdecydowały się na zakup, skorzystały również z atrakcyjnego programu partnerskiego o wartości 5% USDT.

W przedsprzedaży kryptowalut, która zakończyła się 28 czerwca 2023 roku, dostępne było 50% z całkowitej podaży 2 miliardów tokenów. Sprawdź prognozy ceny dla Ecoterra.

Wiarygodny projekt

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że zespół deweloperów Ecoterra został zweryfikowany i znamy jego członków. Ponadto token projektu przeszedł audyt Certik, co dodatkowo buduje zaufanie.

Co więcej, Ecoterra ma w swojej ofercie innowacyjną aplikację Recycle2Earn. Dzięki niej za ekologiczne działania, takie jak recykling, zdobędziesz tokeny Ecoterra. Od łatwego zarobku dzielą cię tylko 3 kroki.

Jak działa recykling na Ecoterra

Najpierw skanujesz kod kreskowy na produkcie do recyklingu, takim jak np. butelka plastikowa lub szklana, albo puszka aluminiowa.

Aplikacja natychmiast znajdzie dopasowanie z kodu kreskowego poprzez bazę danych zasilaną przez AI i oszacuje potencjalne nagrody za recykling.

Skieruje cię do najbliższego Reverse Vending Machine. Umieść tam przedmioty i sfotografuj paragon. Na koniec prześlij zdjęcie do aplikacji, a zdobędziesz Ecoterra.

Ale to dopiero początek!

Ecoterra oferuje też między innymi:

 • Targ Recyklingu, gdzie firmy z całego świata kupią recyklingowane materiały.
 • Rynek Kompensacji za Emisję CO2, który pozwala na zakup kredytów węglowych.
 • Profil Śledzenia Wpływu, gdzie możesz monitorować swoje pozytywne działania w ekosystemie.

To wszystko tworzy jeden z najbardziej zaangażowanych w ochronę środowiska projektów na rynku kryptowalut. Pomyśl tylko! Masz przed sobą sposób na jednoczesne wsparcie planety i zysk.

Jeśli Ecoterra cię zainteresowała, rzuć okiem na białą księgę projektu lub dołącz do grupy na Telegramie.

11. Tamadoge (TAMA) — połączenie memecoina i kultowej gry w świecie blockchain

Tamadoge TokenPrzygotuj się na podróż do przeszłości, bo przenosimy się do kultowych lat 90. Wtedy każde dziecko szalało za małym elektronicznym zwierzakiem zwanym Tamagotchi.

Teraz, w dobie kryptowalut, zabawka powraca w wersji 2.0, tyle że pod nazwą Tamadoge.

Pamiętasz te czasy? Jeśli tak, masz niepowtarzalną okazję do przypomnienia sobie, jak to było karmić, pielęgnować i trenować swojego małego cyfrowego pupila. Jednak teraz wesprze cię w tym technologia blockchain.

Poza nostalgiczną podróżą projekt otwiera przed tobą okazję do rywalizacji.

Tamadoge - opieka nad wirtualnym zwierzątkiem

Twój wirtualny pies nie tylko je i śpi. Musi również trenować i wchodzić na arenę, gdzie będzie rywalizował z pupilami innych graczy.

Czy jest coś lepszego od zwycięstwa? Oczywiście! Nagroda w postaci natywnych tokenów TAMA.

Aktualnie kupisz je także na różnych giełdach DEX i CEX. Przeczytaj, jak kupić Tamadoge.

Czekasz jeszcze, czy już biegniesz po swojego Tamadoge?

12. Lucky Block (LBLOCK) — platforma gier z globalną loterią i hojnymi nagrodami

Logo Lucky BlockKiedy myślisz o kryptowalutach, które dosłownie wystrzeliły z bloków startowych, Lucky Block musi pojawić się na twojej liście. Projekt ma już za sobą udane ICO.

W 2021 roku rozpoczęła się przedsprzedaż LBLOCK, która dobiegła końca w styczniu 2022, kilka dni przed planowanym terminem. Rozchwytywane jak gorące ciasteczka, wszystkie tokeny znalazły nabywców.

Zdaje się, że Lucky Block znalazło żyłę złota, uruchamiając regularne i globalne loterie kryptowalutowe, które są sercem ich wszechstronnej platformy gier.

Twórcy nie spoczywają jednak na laurach — 2023 rok ma przynieść nowe funkcje, które dopełnią już imponującą ofertę. LBLOCK, początkowo stworzony jako token BEP-20, nie przestaje ewoluować.

Lucky Block strona główna

Słyszałeś, że deweloperzy mają w planach zwiększyć wolumen obrotu przez notowanie na giełdach CEX? Zostań na fali z Lucky Block!

13. DeFi Coin (DEFC) — token innowacyjnej giełdy DeFi

Logo DeFi CoinsDeFi Coin to natywny token zdecentralizowanej giełdy DeFi Swap.

Zadebiutował na PancakeSwap w styczniu 2022 roku i spotkał się z dużym zainteresowaniem inwestorów.

Przedsprzedaż tokenów zakończyła się błyskawicznie, jeszcze przed zaplanowanym terminem. Coś jak studniówka, która kończy się przed północą.

Jednak to nie oznacza, że okazja inwestycyjna minęła.

Wartość DEFC jest powiązana z wynikami giełdy, która zaczęła działać pełną parą w maju 2022 i oferuje tokeny oparte o Binance Smart Chain. Ale właśnie tu jest twist.

DeFi Coin strona główna

Deweloperzy pracują nad interoperacyjnością platformy, dzięki której liczba dostępnych tokenów zwiększy się.

Inwestorzy są gotowi na ten moment. Czują, że to będzie iskra, która pociągnie za sobą wzrost wartości DEFC. Też możesz złapać tę falę, zanim ruszy!

14. EstateX (ESX) — platforma rewolucjonizująca inwestycje w nieruchomości

Logo EstateXCzy kiedykolwiek wcześniej marzyłeś, aby stać się magnatem nieruchomości, ale odstraszała cię wysoka bariera wejścia?

Jeśli tak, to wiedz, że EstateX ma na celu ją rozbić i zrewolucjonizować sposób, w jaki inwestujemy w nieruchomości.

Tokeny ESX nie są jeszcze dostępne w sprzedaży publicznej. Jednak już teraz zarejestrujesz się na białą listę oczekujących. To twoja przepustka do pierwszej rundy przedsprzedaży kryptowalut, więc wpisz się, zanim stracisz okazję!

Dlaczego EstateX? Obecny rynek nieruchomości jest pełen problemów. Wyobraź sobie, że stajesz przed drzwiami zamkniętymi na siedem spustów.

Wysokie koszty wejścia, trudna dywersyfikacja portfela, pośrednicy żądający astronomicznych opłat i nieruchomości z niską płynnością blokują drobnych inwestorów.

EstateX jest tu po to, aby wyważyć te drzwi.

Jak? Wyobraź sobie, że posiadasz kawałek penthouse’u na Manhattanie za cenę, którą normalnie opłaciłbyś kolację dla kilku osób. EstateX umożliwia ci inwestycje w nieruchomości już od 100 €.

Inwestycja w nieruchomości z EstateX

Branża spekuluje, że tokenizowane nieruchomości to przyszłość. Wedle niektórych ich wartość wzrośnie do 1,5 biliona dolarów do 2024 roku.

Jak widzisz, cząstkowa własność to nie tylko fantazja. Zaś EstateX celuje w górne piętro tego gigabiznesu.

Najpiękniejsze jest to, że nie potrzebujesz kredytu, aby dołączyć do rewolucji. Ryzyko finansowe jest niskie, a zyski mogą zaskoczyć.

Pomyśl o budowie regularnego, pasywnego dochodu i dywersyfikacji portfolio dzięki cząstkowej własności nieruchomości. Brzmi jak sen, prawda? Z EstateX to nie musi być tylko marzenie.

15. Sleep care (SLEEP) — aplikacja umożliwiająca zarabianie podczas snu

Logo Sleep CareWyobraź sobie, że możesz zarabiać, kiedy śpisz. Brzmi jak coś z krainy fantazji, prawda? Otóż nie!

Poznaj Sleep Care, innowacyjną aplikację sleep-to-earn, która korzysta z mocy technologii blockchain Binance Smart Chain, aby umożliwić ci pasywny zarobek podczas snu.

Zasady są proste: instalujesz aplikację na swoim telefonie, kładziesz się do łóżka, zasypiasz i zarabiasz. Sleep Care posiada wbudowane czujniki, które są jak małe, ciche elfy monitorujące twój sen.

Obliczają, ile godzin przespałeś i płacą ci za to natywną kryptowalutą projektu. To jest dopiero sen!

Oficjalne notowania tokenów Sleep Care na renomowanych giełdach CEX, takich jak Huobi i MEXC, deweloperzy zaplanowali na trzeci kwartał 2022 roku.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Sleep Care jest jeszcze niemowlęciem w świecie krypto. Ale jak każde niemowlę, ma swoje marzenia i plany, które znajdziesz na kartach mapy drogowej.

Zarabiaj podczas spania z Sleep Care

Tylko czas pokaże, czy model zarabiania na śnie jest trwały i czy poszczególne etapy rozwoju zostaną pomyślnie zakończone.

Jednak póki co możemy napisać tylko jedno. Dobranoc, śpij dobrze i… zarabiaj!

16. WagerGang (GANG) — rewolucja na rynku zakładów bukmacherskich

Logo WagerGangRozważ taki scenariusz: siedzisz na kanapie, oglądasz mecz ulubionej drużyny i obstawiasz wynik, zarabiając przy tym kryptowalutę.

To właśnie obiecuje WagerGang, kryptowaluta z misją, by zrewolucjonizować świat zakładów sportowych.

Projekt zamierza wymieść tradycyjnych bukmacherów, którzy biorą prowizje. Zastąpi ich bezstronnym, przejrzystym mechanizmem, znanym jako technologia blockchain.

A to wszystko dzięki inteligentnym kontraktom — algorytmom, które są jak sędzia piłkarski, tyle że zawsze sprawiedliwy i nieprzekupny (9).

WagerGang

WagerGang to nie tylko zakłady sportowe. To cały ekosystem z mnóstwem funkcji, który opiera się o zautomatyzowane pule płynności. Znajdziesz tu m.in. niepowtarzalne, kolekcjonerskie karty drużyn w wersji NFT.

Jest też opcja „stakingu” i „play to earn”, co w skrócie oznacza więcej możliwości zarobku na pasji do sportu.

Podsumowując, WagerGang to nie tylko zakłady bukmacherskie. To rewolucja w sposobie, w jaki obstawiamy, zarabiamy i cieszymy się sportem. Czy jesteś gotów do gry?

17. Wall Street Memes (WSM) — nowy projekt z milionem followersów, autorstwa deweloperów kolekcji NFT Wall Street Bulls

Wall Street Memes jest nowym ekscytującym memecoinem, za którym stoją twórcy kolekcji NFT Wall Street Bulls z 2021 roku. Co ciekawe, wyprzedała się ona w całości w niewiarygodnie krótkim czasie.

Wall Street Memes

Wystarczyło zaledwie 30 minut, aby całkowita łączna podaż trafiła do rąk inwestorów.

Jednak zasłużony sukces nie uśpił czujności twórców. Ostatnio zaprezentowali projekt Bitcoin Ordinals NFT.

Tym samym udowodnili, że potrafią dostosować się do dynamicznie ewoluującej scenerii kryptowalut.

Przedsprzedaż tokena $WSM ruszyła zaskakująco dynamicznie. W ciągu pierwszego etapu przedsprzedaży zebrano 25 milionów dolarów. Bez obaw, wciąż masz szansę, aby dołączyć do historycznego wydarzenia.

Obecnie rośnie zainteresowanie nową kolekcją Ordinals NFT (5). Dostępnych jest tylko 420 NFT. Jako że na różnych platformach społecznościowych Wall Street Memes obserwuje ponad milion osób, popyt na kolekcję jest coraz większy(6).

Jednak nie oznacza to, że zabraknie dla ciebie tokenów WSM. W obiegu znajdują się 2 miliardy monet Wall Street Memes.

Z tego 50% jest dostępne już w przedsprzedaży. Reszta zapewni płynność CEX i DEX (20%) oraz pulę nagród dla społeczności (30%). Zauważ, że nie ma żadnej alokacji dla zespołu. Ponadto przedsprzedaż jest otwarta dla każdego.

Wall Street Memes

Dzięki temu cena tokena odzwierciedla realną sytuację na rynku. Zależy wyłącznie od społeczności.

Oczywiście, inwestycje w przedsprzedaż kryptowalut zawsze wiążą się z ryzykiem. Pamiętaj jednak, że token Wall Street Memes daje możliwość dołączenia do rozwijającej się wspólnoty.

Szczególnie ważne jest również to, że ceny memecoinów często zależą od wielkości społeczności. Dlatego Wall Street Memes ma duży potencjał.

Niemniej jednak wszystkie cyfrowe aktywa wiążą się z ryzykiem niestabilności. Nie ma gwarancji, że cena $WSM będzie rosła po debiucie na scentralizowanej i zdecentralizowanej giełdzie. Dlatego zawsze przeprowadzaj własną analizę rynku przed inwestycją.

Uwaga, ciekawostka! Jeden z tweetów projektu retweetował sam Elon Musk. Jeśli nadal będzie on zwracał uwagę na Wall Street Memes, wzrost popularności memecoina jest tylko kwestią czasu.

Twórcy zaplanowali 30 rund przedsprzedaży, a na początku każdej kolejnej wzrośnie cena tokenów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź prognozy ceny dla Wall Street Memes.

Doskonały memecoin napędzany przez społeczność w przedsprzedaży

Inwestorzy już teraz z zapałem kupują $WSM. Aktualnie trwa runda 15, w ramach której kupisz tokeny za 0,0295 dolarów.

Tak szybki postęp przedsprzedaży prawdopodobnie wynika z niezwykle zaangażowanej i lojalnej społeczności projektu.

Dodatkowo deweloperzy oferują znaczną nagrodę o wartości 50 tys. dolarów w tokenach $WSM do podziału między pięć osób wybranych w loterii airdrop.

Szczegóły dotyczące airdropu WSM znajdziesz na Discordzie Wall Street Memes.

Chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi projektu? Dołącz do kanału Wall Street Memes na Telegramie.

Twardy pułap 30 577 000 $
Łączna podaż tokenów 2 miliardy
Tokeny dostępne w przedsprzedaży 1 miliard
Blockchain Ethereum Network
Rodzaj tokena ERC-20
Minimalna inwestycja 100 WSM
Metody płatności USDT, ETH

Co to jest przedsprzedaż kryptowalut?

Przedsprzedaż kryptowalut jest wstępną ofertą, która umożliwia wczesną inwestycję w projekt kryptowalutowy.

Nabędziesz tokeny po obniżonej cenie, zanim staną się dostępne dla ogółu społeczeństwa. To daje ci możliwość udziału w początkowych etapach projektu, a nawet dostęp do ekskluzywnych korzyści czy bonusów.

Chcesz inwestować w cyfrowe aktywa, tak aby zmaksymalizować zyski? Przedsprzedaże kryptowalut są jednym ze sposobów, dzięki którym osiągniesz swój cel. Wiele z nich posiada duży potencjał wzrostu.

Ponadto dzięki tego typu ofertom zespoły deweloperskie mają możliwość pozyskiwania kapitału i podgrzewają atmosferę wokół nadchodzącego projektu.

Przedsprzedaże odbywają się zwykle przed ICO i często oferują tokeny po obniżonej cenie.

Doskonałym przykładem tego procesu była oferta Tamadoge z końca 2022 roku. Wcześni inwestorzy kupowali tokeny TAMA za zaledwie 0,01 dolara podczas pierwszej rundy przedsprzedaży.

Mimo to projekt zyskał tak dużą popularność, że zebrał 19 milionów dolarów, zanim jeszcze trafił na giełdy.

Później cena TAMA wzrosła do 0,194 dolara, co umieściło token w grupie 3 najważniejszych memecoinów pod względem wartości handlowej. Dla wczesnych inwestorów, którzy zdecydowali się na ryzyko, oznaczało to niemal 2000% zysku.

Choć powyższy przykład jest pozytywny, pamiętaj, że wielu inicjatywom kryptowalutowym nie powiodło się. W świecie cyfrowych aktywów, który przyciąga nie tylko uczciwych graczy, ale także oszustów, musisz zachować ostrożność.

Jeśli chcesz zainwestować w jakikolwiek projekt w przedsprzedaży, sprawdź najpierw dla danej kryptowaluty prognozy opracowane przez doświadczonych analityków.

Jak często odbywa się przedsprzedaż kryptowalut?

Nowe przedsprzedaże kryptowalut odbywają się niemal codziennie. Według OutlookIndia.com (2), od początku roku pojawiły się dziesiątki nowych projektów, które zebrały miliony dolarów.

Wiele z nich wykazuje ogromny potencjał wzrostu i oferuje unikalne przypadki użycia w sferze kryptowalut.

Jak działa przedsprzedaż kryptowalut?

Zazwyczaj wszystko zaczyna się od publikacji tzw. białej księgi. W niej twórcy projektu przedstawiają swoje plany, technologię i tokenomikę. Dlatego pamiętaj, by nigdy nie kierować się emocjami przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych i rzuć okiem na nasz poradnik, piszemy o tym jak analizować wykresy szybko zmieniających się wartości dla walut cyfrowych (18):

@business2community_pl

Odpowiadanie użytkownikowi @redlightinthenight 🔍 Analiza kryptonotowań: Wall Street Memes (&WSM) #analizawallstreetmemes #kryptowalutydlapoczatkujacych  🔍 📈 Wspólnie zbadajmy wykres #kryptowalutowy tokena $WSM 🐂 🔝 Zwróćcie uwagę na szczyt wartości tokena – 0,7365$! Jakby tutaj był mały alpinista zdobywający górę, co?👀 💸 Aktualna cena to 0,024$ – duży spadek w ciągu ostatniego roku…📉 💰 Kapitalizacja rynkowa to aż 40 803 738$! Kręcą się tu duże pieniądze – obroty w ciągu ostatnich 24h wynoszą 15 482 966$ 💸 📊 Ponad 90% dostępnych tokenów jest wykorzystywane – inwestorzy są aktywni! 👥 👐 Czy warto inwestować w $WSM?🤔 📚 Token doświadczył spadku wartości, co może być ostrzeżeniem. Ale wysokie obroty pokazują na zainteresowanie inwestorów. Pamiętajcie – zawsze analizujcie rynki, bo ważna jest #kryptostrategia 📉📈 👍 Jeśli podobała Ci się analiza, zapraszamy do obserwowania!😎 Pamiętaj – inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Twój kapitał jest zagrożony. Analizuj, myśl i podejmuj świadome decyzje. 💰 https://linktr.ee/business2communitypl  #wsmanaliza #kryptowaluty2023 #świadomy trading #kryptoprognoza2023  #inwestuj #mądrze #inwestowanie #biznes #rozwój #zarabianie #dc #dlaciebie #wiedza #analizawykresu #inwestujwsiebie #edukacja #świadomy

♬ Epic Inspiration – DM Production

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją, biała księga jest punktem wyjścia, dzięki któremu zrozumiesz założenia projektu.

Gdy już podejmiesz decyzję o udziale w przedsprzedaży, przekazujesz ustaloną kwotę na specjalny adres portfela cyfrowego. Wyznaczają go twórcy projektu. W zamian otrzymasz tokeny.

Ich kurs jest z góry ustalony i często obejmuje premię za wczesne wsparcie projektu.

Jako potencjalny inwestor, musisz spełniać pewne kryteria. Zazwyczaj obejmują one minimalną wartość inwestycji czy konieczność przejścia procedury KYC (Know Your Customer) (3).

Po zakończeniu przedsprzedaży zespół projektu rozpoczyna proces dystrybucji zakupionych tokenów. Monety trafią do twojego portfela cyfrowego zgodnie z początkowymi warunkami.

Udział w przedsprzedaży może przynieść wiele korzyści. Jedną z nich jest kupno tokenów po cenie niższej niż przyszła wartość rynkowa.

Zanim jednak zdecydujesz się na inwestycję, przeprowadź dokładną analizę projektu. Zapoznaj się z zespołem deweloperów oraz tokenomiką.

Pamiętaj też, że przedsprzedaż wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem. Dotyczy ono niepewności regulacyjnej, ryzyka niepowodzenia projektu czy potencjalnej zmienności cen.

Twój sukces (jako inwestora) zależy od dokładnego zrozumienia tych zagadnień.

Czy przedsprzedaż kryptowalut jest skuteczną metodą pozyskiwania środków?

Niektóre przedsprzedaże kryptowalut doświadczyły ogromnych sukcesów i przyniosły wielkie zwroty z inwestycji. Przykładem jest moneta SUI, która zebrała 52 miliony dolarów (4) w ofercie presale.

Pokazuje to, że niektóre przedsprzedaże kryptowalut zbierają znaczne fundusze, co przekłada się na większą szansę wzrostu i rozwoju w przyszłości na scentralizowanej i zdecentralizowanej giełdzie.

Jak znaleźć przedsprzedaż kryptowalut wartą uwagi?

Warto zadać pytanie dlaczego przedsprzedaż kryptowalut jest najlepszym wykazem tego w jakie kryptowaluty inwestować w 2023 roku? Odpowiedź jest prosta. Weźmy np. ofertę crypto vault z początku roku.

Dzięki skutecznemu marketingowi projekt zyskał widoczność w środowisku i zgromadził pokaźne środki na dalszy rozwój.

Na pewno chcesz też wiedzieć, jak doświadczeni inwestorzy znajdują najlepsze przedsprzedaże.

Otóż skupiają się na analizie zespołu deweloperskiego, który stoi za projektem. W ten sposób oceniają autentyczność i bezpieczeństwo nowych tokenów.

Inną popularną metodą są media społecznościowe i fora internetowe. Chodzi o miejsca takie jak Reddit, Twitter, Discord czy YouTube.

Jacob Crypto Bury prowadzi jedną z najciekawszych grup na Discordzie, gdzie omawia jedne z najlepszych kryptowalut na rynku.

Dlaczego tak ważne jest znalezienie projektów o dużym potencjale? Ponieważ nie wszystkie przedsprzedaże są sobie równe. Wiele osób, podobnie jak ty, zastanawia się, czy inwestycja w kryptowaluty to dobry pomysł na 2023 rok.

Mamy to na uwadze. Dlatego przygotowaliśmy kilka kluczowych czynników, które każdy powinien rozważyć przed inwestycją:

Przeprowadź research na temat deweloperów

Jako mądry inwestor na pewno zorientowałeś się, że warto mieć dokładnie przemyślaną listę najlepszych przedsprzedaży kryptowalut. A klucz do sukcesu?

Dokładnie zbadaj zespół deweloperski stojący za każdym projektem. To właśnie on jest fundamentem, który decyduje o długowieczności projektu.

Poszukaj przedsprzedaży, za którymi stoją twórcy z doświadczeniem w odpowiednich branżach. Np. znają się na technologii blockchain czy grach P2E.

Ponadto wystrzegaj się projektów, które ukrywają tożsamość i umiejętności swojego zespołu deweloperskiego. Brak przejrzystości budzi niepokój. Jako inwestor zasługujesz na pełną znajomość projektu, zgadza się?

Jeszcze jedno.

Jeżeli natkniesz się na projekt z certyfikatem od Certik czy SolidProof (10), jest to zdecydowanie dobry znak. Obie usługi słyną z zabezpieczania blockchaina oraz audytów. Tym samym gwarantują, że inteligentne kontrakty są bezpieczne.

Dlatego pamiętaj: sprawdź przedsprzedaż kryptowalut również po tym kątem!

Skorzystaj z social mediów

Jak wiesz, media społecznościowe odgrywają znaczącą rolę na rynku krypto. Dlaczego? Ponieważ szybko rozpowszechniają informacje i kształtują opinię publiczną.

Twitter, Reddit czy Telegram (poznaj najlepsze kryptowaluty na Telegramie) są prawdziwymi centrami danych dla entuzjastów cyfrowych aktywów, inwestorów i wpływowych osób.

Wszyscy dzielą się tam nowinami, opiniami i spostrzeżeniami rynkowymi.

Na pewno słyszałeś o osobach wpływowych, nazywanych influencerami. Swoim dużym zasięgiem i postami oddziałują na nastroje rynkowe. Czasem prowadzi to do wahania cen, zaś innym razem zwiększa zainteresowanie konkretnymi kryptowalutami.

Przykładem siły social mediów, który zapadł nam wszystkim w pamięć, jest sprawa akcji GameStop (11). Pokazała, jak ewoluuje inwestowanie online w XXI wieku.

Media społecznościowe stały się cennym źródłem informacji o całym świecie kryptowalut. Dzięki nim inwestorzy łączą się i wymieniają pomysłami nt. nadchodzących projektów.

Subreddit o kryptowalutach (r/CryptoCurrency) to nieocenione źródło wiedzy (12). Każdego dnia toczą się tam dyskusje na temat zarówno ugruntowanych, jak i nowych przedpremierowych monet.

Wielu użytkowników ma też głęboką wiedzę o rynku krypto i dzieli się cennymi radami na temat potencjału danego projektu.

W ostatnim czasie dużo się mówi o tym, jak ogromny wpływ na rynki kryptowalut mają media społecznościowe. W jednym z artykułów ScienceDirect sugeruje, że „sentyment wygenerowany przez Twitter ma znaczący wpływ na analizowane kryptowaluty” (13).

Zapoznaj się z tokenomiką projektu

Czy kiedykolwiek przeszło ci przez myśl, dlaczego tak dużo mówi się o przejrzystości tokenomiki przy pierwszej inwestycji w przedsprzedaż kryptowalut? Powód jest prosty i jednocześnie bardzo istotny.

Przejrzystość dostarcza ci jasnych informacji o tym, jak będzie wyglądać przydział, dystrybucja i przyszła podaż tokenów (14). Dzięki temu uczestniczysz w przedsprzedaży kryptowalut w sposób sprawiedliwy i oparty na pełnej wiedzy.

Co więcej, jasna tokenomika tworzy atmosferę zaufania i pewności wśród inwestorów. Wczesne działania traderów mają wpływ na sukces projektu. (15)

Ryzyko oszustwa czy manipulacji jest znacznie mniejsze.

Na zakończenie odnieśmy się do jeszcze jednego istotnego zagadnienia. Tokenomika projektu jest kluczowym elementem do przeanalizowania. Pomoże ci zrozumieć, czy cena kryptowaluty wzrośnie na przestrzeni lat, czy raczej nie.

Wiele przedsprzedaży tokenów startuje z olbrzymią ilością monet (mówimy o bilionach), ale już po uruchomieniu projektu deweloperzy spalają większość z nich. W ten sposób redukują podaż i czynią pozostałe tokeny rzadszymi.

Sprzyja to wzrostowi ich wartości.

Czy przedsprzedaż kryptowalut to dobra inwestycja?

Jesteś inwestorem, który nie boi się ryzyka? Chcesz zarabiać na cyfrowych aktywach, ale nie stać Cię na najdroższe kryptowaluty? W takim razie przedsprzedaż kryptowalut jest okazją dla ciebie. Dzięki niej możesz liczyć na atrakcyjne rabaty na tokeny.

Jednak czy to wystarczy, abyśmy uznali przedsprzedaż za dobrą okazję inwestycyjną?

Poniżej znajdziesz cztery dodatkowe powody, dla których warto zainteresować się tą częścią rynku.

Potencjał do wzrostu ceny

Przedsprzedaż kryptowalut oferuje niebywałe możliwości zarobku. Jak? Dzięki obniżce cen tokenów.

Rabaty przyciągają wczesnych inwestorów gotowych wesprzeć twórców swoim kapitałem. Dzięki temu projekt może dalej się rozwijać, bo deweloperzy mają środki na realizację swoich planów w mapie drogowej. Efektem ubocznym jest zazwyczaj wzrost wartości tokenów.

Dlatego przedsprzedaże mogą okazać się bardzo lukratywne.

Co więcej, nowe tokeny zwykle radzą sobie dobrze nawet przy niekorzystnych warunkach, takich jak rynek niedźwiedzia. Zainteresowanie inwestorów zawsze jest znacznie większe na początkowym etapie projektu.

Co powinieneś wziąć pod uwagę zanim zainwestujesz w przedsprzedaż?

Zanim zainwestujesz, przemyśl kilka ważnych aspektów projektu. Pierwszym z nich jest wiarygodny i doświadczony zespół deweloperów. Drugim — zasady funkcjonowania tokenów.

Ponadto zastanów się nad ryzykiem, które wiąże się z wczesnymi inwestycjami na zmiennym rynku kryptowalut.

Dostęp do innowacyjnych pomysłów

Musisz przyznać, że rynek kryptowalut jest przesycony. Nie brakuje na nim projektów, które oferują podobne, a nawet takie same zastosowania.

W przypadku przedsprzedaży kryptowalut jest inaczej.

skarbnicą nowatorskich pomysłów, które jeszcze nie zdążyły ujrzeć światła dziennego. Jesteś ciekaw przykładu? Proszę bardzo — przypomnijmy sobie projekt Sleep Care ($SLEEP), o którym już czytałeś w artykule.

Sleep Care wprowadza na rynek niepowtarzalny mechanizm sleep-to-earn (śpij, aby zarabiać). Takiego rozwiązania nie znajdziesz nigdzie indziej.

Motywuje użytkowników do pielęgnowania zdrowych nawyków snu, a przy okazji pozwala cieszyć się pasywnym dochodem.

Zostań częścią rozwijającej się społeczności

Inwestując w przedsprzedaże kryptowalut, dajesz sobie szansę na dołączenie do rosnących społeczności krypto. Pomyśl o tym jak o bilecie, dzięki któremu uzyskujesz wczesny, niemal wyłączny dostęp do tokenów projektu i jego ekosystemu.

To jeszcze nie wszystko.

Jeśli zdecydujesz się na udział w przedsprzedaży kryptowalut, możesz nawet nawiązać bezpośredni kontakt z zespołem deweloperskim i innymi inwestorami. To doskonała okazja do zdobywania wiedzy, dzielenia się nią i budowy relacji w społeczności.

W ten sposób będziesz na bieżąco z aktualizacjami, nadchodzącymi nowinkami i inicjatywami napędzanymi przez społeczność.

Przedsprzedaż kryptowalut w społeczności online
Przedsprzedaż kryptowalut w społeczności online

Wszystko to tworzy poczucie przynależności i daje ci możliwość aktywnego udziału w rozwoju projektu.

Wiele z najbardziej obiecujących nowych kryptowalut zyskuje na wartości, ponieważ działa wokół nich silna społeczność. Dlatego nie lekceważ wpływu detalicznych traderów na rynek. Przypomnij sobie skoki cenowe AMC i GameStop, a ostatnio AMTD Digital (16).

Stali za tym inwestorzy, tacy jak ty.

Poprzez budowę społeczności przedsprzedaże tworzą szum wokół projektu i jednocześnie stają się platformą, dzięki której osoby o podobnych zainteresowaniach łączą się i tworzą trwałe relacje.

Generuj pasywny dochód

Wiele przedsprzedaży kryptowalut zapewnia także pasywne źródło przychodu. Wszystko dzięki wynalazkowi, który nazywamy „statycznymi nagrodami”.

Zwykle opierają się one na podatku od transakcji zakupu lub sprzedaży, który umożliwia regularne otrzymywanie dochodu. Rozwiązanie jest korzystne dla obu stron.

Jednak nie jest to jedyny sposób! Wiele tokenów, które nabędziesz przed premierą, ma wbudowany mechanizm stakingu. Z reguły przynosi on wyższe zyski niż tradycyjne konta bankowe.

Na przykładzie AiDoge pokażemy ci, jak to działa.

Przykład: jak zarabiać pasywnie za pomocą kryptowalut?

Platforma AiDoge posiada mechanizm stakingu, który pozwala zablokować tokeny w bezpieczny sposób poprzez kontrakt stakingowy. Wystarczy, że wpłacisz monety $AI do kompatybilnego portfela, a następnie zastawisz określoną ilość na platformie.

Dzięki temu codziennie zyskasz nagrody, których wielkość będzie proporcjonalna do twojej puli stakingowej.

To nie koniec korzyści! Otrzymasz też dodatkowe bonusy, takie jak:

 • wczesny dostęp do nowych szablonów do generowania memów,
 • uczestnictwo w specjalnych konkursach,
 • wpływ na decyzje dotyczące rozwoju platformy.

O bezpieczeństwo zastawionych tokenów nie musisz się martwić. AiDoge korzysta ze sprawdzonych kontraktów stakingowych, które wielopoziomowo chronią monety i tym samym minimalizują wszelkie potencjalne ryzyko.

Czy przedsprzedaż kryptowalut jest bezpieczna?

Wyobraź sobie, że inwestujesz w kryptowaluty jeszcze przed ich oficjalnym debiutem. Czy nie brzmi to ekscytująco? Jednak musimy nieco ostudzić emocje, ponieważ przedsprzedaże wiążą się z pewnym ryzykiem.

Znasz świat krypto, prawda? W takim razie wiesz o zagrożeniu związanym z oszustwami i fałszywymi projektami. Do tego dochodzi niepewność regulacyjna i brak nadzoru nad branżą kryptowalut.

Pamiętaj, przepisy dotyczące przedpremierowych ofert tokenów mogą różnić się w zależności od kraju.

No i mamy jeszcze zmienność cen. Wartość monet, które kupiłeś przed premierą, może się gwałtownie zmienić po debiucie giełdowym. Jako inwestor powinieneś być gotowy na wahania cen.

W końcu nie ma gwarancji natychmiastowego lub dużego zysku.

Co możesz zrobić, żeby zminimalizować ryzyko? Warto stosować najlepsze praktyki inwestorskie. Mówimy tu o dywersyfikacji portfela, realistycznych oczekiwaniach i lokowaniu w nowych projektach tylko takich środków, które jesteś w stanie stracić.

Wskazówka

Przedpremierowe oferty kryptowalut otwierają przed tobą unikalną szansę inwestycyjną. Dzięki nim wejdziesz w niektóre z najbardziej obiecujących nowych projektów już na samym początku.

Ale uwaga! Ze względu na popularność tego typu ofert na rynku pojawia się coraz więcej oszustw i nieuczciwych praktyk. Dlatego zawsze miej się na baczności. Uważaj na krętactwa i tzw. „rug pulle”.

Podsumowanie

Artykuł dał ci szczegółowy wgląd w najlepsze przedsprzedaże tokenów. Opisaliśmy projekty, które przyciągają największą uwagę mediów.

Korzystając z najlepszych przedsprzedaży kryptowalut zawsze pamiętaj o pewnym ryzyku, ale jeśli podejdziesz do nich sprytnie, mogą przynieść ogromny zysk. To jest właśnie ta ekscytująca możliwość inwestycyjna, której szukałeś na rynku.

Naszym numerem jeden jest Wall Street Memes. Przedsprzedaż kryptowalut projektu już zdobyła znaczne zainteresowanie — mówimy o ponad milionie obserwujących w mediach społecznościowych. A zespół? Mają solidne doświadczenie w krypto. Do tego, pomyśl tylko, sam Elon Musk zainteresował się ich działalnością na Twitterze.

Dzięki powyższym projekt może zabłysnąć podczas następnego boomu na memecoiny.

Przedsprzedaż kryptowaluty $WSM już odniosła sukces. Zespół zebrał ponad 7 milionów dolarów — a wszystko to w zaledwie trzy tygodnie od startu oferty.
Z zaciekawieniem obserwujemy, jak Wall Street Memes rozwinie się w przyszłości.

Wall Street Memes - Najnowszy Memecoin

Nasza Ocena

wall-street-memes
 • Społeczność Ponad 1 Miliona Followersów
 • Projekt NFT
 • Przedsprzedaż Trwa - wallstreetmemes.com
 • Podczas 1 Dnia Przedsprzedaży Zebrano Ponad 300k USD
wall-street-memes

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czym jest przedsprzedaż kryptowalut?

Jak zdobyć krypto w przedsprzedaży?

Czy przedsprzedaż kryptowalut to inaczej ICO?

Jaka przedsprzedaż kryptowalut jest najlepsza?

Źródła:

 1. https://www.cnbctv18.com/cryptocurrency/tamadoge-meme-coin-raised-15-million-in-presale-pegged-to-rally-10x-in-future-14712101.htm
 2. https://www.outlookindia.com/business-spotlight/6-new-cryptocurrency-presale-launches-raising-millions-in-2023-news-287077
 3. https://plaid.com/resources/banking/what-is-kyc/
 4. https://icodrops.com/sui/
 5. https://academy.binance.com/pl/articles/what-are-ordinals-an-overview-of-bitcoin-nfts
 6. https://coinmarketcap.com/currencies/wall-street-memes/
 7. https://stockbroker.pl/czym-zajmuje-sie-quant-developer-piotr-grzybowski-empirica/
 8. https://academy.binance.com/pl/articles/what-is-a-smart-contract-security-audit
 9. https://www.fxmag.pl/co-to-jest/rug-pull
 10. https://businessinsider.com.pl/technologie/blockchain/blockchain-i-inteligentne-kontrakty-i-ich-wplyw-na-branze/6mfmbts
 11. https://solidproof.io/
 12. https://www.theguardian.com/business/2021/jan/27/gamestop-stock-market-retail-wall-street
 13. https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/
 14. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1062976922001041
 15. https://www.nasdaq.com/articles/the-clear-choice-why-transparent-tokenomics-matters
 16. https://blacktokenomics.com/investor-dilution/
 17. https://markets.businessinsider.com/news/stocks/hkd-stock-alert-why-is-amtd-digital-up-10-today-1032274182
 18. https://www.tiktok.com/@business2community_pl/video/7298721320127286561?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7288296796702082592