Business 2 Community je popredná webová stránka, na ktorej sa stretávajú najpovolanejší ľudia z obchodu a marketingu, aby sa podelili o svoje odborné znalosti. V B2C sme odhodlaní poskytovať vysokokvalitné, aktuálne, použiteľné a starostlivo preskúmané príručky, recenzie a poznatky, ktoré vám pomôžu efektívnejšie riadiť vašu spoločnosť.

Ako zabezpečíme, aby sme dosiahli tieto vysoké štandardy?

Spolupracujeme len s najlepšími spisovateľmi

Za posledné desaťročie prispelo do Business 2 Community viac ako 20 000 ľudí. To je úzky výber od doslova miliónov žiadateľov. Všetci naši spisovatelia sú starostlivo preverení nielen z hľadiska ich odbornosti, ale aj pre presnosti obsahu, ktorý píšu. Našich autorov nájdete v mnohých ďalších vysoko uznávaných publikáciách.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich autoroch, pozrite si naše stránky Prispievatelia a O nás.

Iné webové stránky dôverujú našim prehľadom

B2c bol citovaný množstvom vysoko rešpektovaných webových stránok vrátane Twitteru, Microsoftu, Adobe, Shopify a mnohých ďalších.

Sme hrdí na to, že sme od začiatku boli na čele s týmto štýlom obsahu.

Sme nezaujatí a nestranní

Od roku 2011 je Business 2 Community úplne nezávislá. Všetky recenzie a komentáre nášho softvéru pochádzajú z osobných skúseností našej komunity. Náš nestranný prístup je neoddeliteľnou súčasťou našej reputácie. B2C môže zaručiť, že obsah našej webovej stránky je transparentný, čestný a predovšetkým najlepšej kvality.

Dôkladne kontrolované a pravidelne aktualizované

Náš interný redakčný tím je tu na to, aby zabezpečil, že každý obsah, ktorý je zverejnený v Business 2 Community, prešiel naším prísnym procesom overovania faktov a zabezpečenia kvality, ktorý je spomínaný v našej redakčnej politike.

Kontakt pre médiá

E-mail: [email protected]

Zrieknutie sa zodpovednosti: Aby sme zachovali prevádzku stránky a obsah tu zverejnený zadarmo, môžeme z času na čas dostať kompenzáciu od rôznych spoločností za umiestnenie ich produktov a služieb na našej webovej stránke. Môžeme tiež dostať kompenzáciu, keď kliknete na reklamné odkazy uverejnené na našej webovej stránke. Tento vzťah je však čisto finančný a žiadny z inzerentov nemá kontrolu nad tým, čo zverejňujeme.