VPN-teenusega saad veebis sirvida, voogesitada videosid, teha makseid ja mängida, ilma et peaksid oma turvalisuse ja privaatsuse pärast muretsema – see hõlmab ka avalikke WiFi-võrke. Virtuaalsete privaatvõrkude abil saad suurema võrguvabaduse huvides juurde pääseda ka geograafiliselt piiratud sisule, näiteks välismaisele Netflixi teegile. Aga milline on siis parim VPN? Ja milline on soosituim tasuta VPN?

Seda arvestades pole parima VPN-teenuse leidmine lihtne ülesanne. Abiks oleme reastanud ja üle vaadanud turu parimad VPN-teenused, lähtudes muu hulgas sellistest kriteeriumidest nagu kasutusmugavus, hinna ja kvaliteedi suhe, seadmete ühilduvus ja turvalisus. Niisiis, loe edasi, et leida oma vajadustele ja eelarvele kõige paremini sobiv VPN.

Parim VPN Eestis 2023. aastal

Testisime kümneid VPN-e, et leida 2023. aasta parim VPN teenuse pakkuja, ja avastasime, et ExpressVPN on nr 1 VPN  tänu oma rikkalikele turvafunktsioonidele ja eelarvesõbralikele kohandatavatele hinnapakettidele. Vaata ise, kuidas see on võrreldav meie teiste allolevate parimate valikutega:

 1. ExpressVPN – meie parim VPN 2023. aastal, millel on kiire ühendus ja 30-päevane raha tagasi garantii.
 2. NordVPN – juhtiv teenusepakkuja, kellel on kogemusi suurepärase ühenduvuse osas, 5400 serveriga 60 riigis.
 3. IvacyVPN – taskukohane ja usaldusväärne teenusepakkuja sujuvaks voogesituseks ja jagatud tunnelifunktsioonidega, et saaksid oma Interneti-kasutust prioriteediks seada.
 4. CyberGhost VPN – tugeva krüptimisega järjepidev teenus turvaliseks ja privaatseks sirvimiseks. Üks parimaid võimalusi algajatele.
 5. AtlasVPN – töökindel lahendus koos paljude täiustatud turbetööriistade ja -funktsioonidega, mis tagavad sinu privaatsuse igas olukorras. Suurepärane Windowsi seadmetes.
 6. Surfshark One – juhtiv kõik-ühes VPN- ja viirusetõrjetarkvaralahendus, mis võimaldab piiramatul arvul üheaegseid ühendusi tippkiirusel.
 7. PrivadoVPN – parim tasuta VPN turul, millel on järjepidev rekord ja lai valik esmaklassilisi turvafunktsioone, sealhulgas reklaamide blokeerimine.
 8. UltraVPN – ülikiire teenus, mis võimaldab piiramatult üheaegseid ühendusi, mis sobib suurepäraselt mängimiseks, videote voogesitamiseks ja torrentimiseks.
 9. ProtonVPN – väga turvaline toode, mis on turvatud, usaldusväärne, kiire ja sobib suurepäraselt kasutajatele, kellel on suured andmenõuded.
 10. StrongVPN – töökindel teenus, mis võimaldab kuni 12 seadmel üheaegselt ühendust luua ja Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Chrome’i, Kindle’i ja Linuxi rakendustega.
 11. Norton Secure VPN – juhtiva viirusetõrje pakkuja ülimalt usaldusväärne VPN-tarkvara, millel on jagatud tunneldamine, IP-tõrjumise lüliti ja logimise keelamine ning mis toetab Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi seadmeid.
 12. Tunnel Bear – eelarvesõbralik valik põhiliste põhifunktsioonidega, mis pakub tasuta täiskiirusel mitme seadmega paketti.
 13. IPVanish – juhtiv lahendus kiirete ühenduste, täiustatud turvafunktsioonidega, nagu jagatud tunneldamine ja mitme krüpteerimisprotokolliga ning palju kohandamisruumi.

Parim VPN 2023. aastal Eestis – ülevaated

Kas soovite rohkem teada saada, mis teeb neist platvormidest 2023. aasta parimad VPN-id? Oleme koostanud üksikasjalikud ülevaated parimate tasuliste ja tasuta VPN-ide kohta, et selgitada, miks need silma paistavad.

1. ExpressVPN – parim VPN teenus 2023. aastal

ExpressVPN on selles valdkonnas lati seadnud juba aastaid, pakkudes järjepidevat ja usaldusväärset kõrgelt hooldatud ainult RAM-i serverite võrku. Platvorm paistab eriti silma oma brauserirakenduste poolest Chrome’i, Firefoxi ja Microsoft Edge’i jaoks.

Need rakendused võimaldavad sul brauseri avamisel automaatselt käivitada uue VPN-i seansi ning toetavad jagatud tunneldamist ja whitelisti lisamist – nii saad valida, millised saidid saavad VPN-ühendusest mööda minna.

Parim VPN - ExpressVPN

ExpressVPN-il on uskumatult lai valik servereid: rohkem kui 3000 serverit 94 riigis.

Tegelikult on ExpressVPN üks ainsaid VPN-i pakkujaid, kes pakub servereid paljudes Aafrika ja Lõuna-Ameerika riikides – pakkudes stabiilseid ühendusi kõikjal –, et saaksid enesekindlalt ühenduse luua, olenemata sellest, kus maailmas viibid.

Saad kaitsta kõiki WiFi-ühendusega seadmeid, lisades oma ruuterisse ExpressVPN-i, ilma et peaksid selle uuesti tellima.

Nagu parima VPN-i pakkuja puhul võis oodata, pakub ExpressVPN laia valikut privaatsuse ja turvalisuse funktsioone, sealhulgas pahavara ja reklaamiblokeerijaid, logimiskeelu poliitikat, DNS-i lekkekaitset ja IP-tappimise lülitit.

Sind kaitseb täielik turvapakett; isegi kui sinu VPN-ühendus katkeb, sinu andmed ei leki. ExpressVPN pakub ka rakendusi lauaarvutitele, mängukonsoolidele, nutiteleritele ja muule.

ExpressVPN-i võrku on korduvalt auditeerinud sõltumatud kolmandad osapooled, nagu Cure53 , nii et võid olla rahulik, et VPN ei vea sind alt.

Lisaks turvalisusele on ExpressVPN tuntud oma fenomenaalsete deblokeerimisvõimaluste poolest – Netflixist, Hulust, HBO-st, Prime Videost ja paljudest teistest, sealhulgas geograafiliselt piiratud veebisaitidel ja isegi Hiina müüril –, miski pole ExpressVPN-i puhul piirideta.

Võimas. Tugev. Kiire. Turvaline. Kõik 0,27 dollari eest päevas. Proovi seda kohe, riskivabalt tervelt 30 päeva jooksul ja võrdle seda teiste selles loendis olevatega, ilma et see sulle sentigi maksma läheks.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
3000+ 94 Alates 6,67 dollarist kuus 5 375-430 Mbps 24/7 reaalajas vestlus ja e-kiri 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Suurepärased brauserirakendused Chrome’i, Firefoxi ja Edge’i jaoks
 • Serverid 94 riigis
 • Lauaarvuti-, mobiili- ja mängukonsoolirakendused
 • Toetab jagatud tunneldamist
 • Fenomenaalne turvalisus ja kiirus
 • Deblokeerib järjepidevalt juhtivaid veebisaite ja voogedastusteenuseid
Miinused:
 • Mõne jaoks kallis hind
 • Piiratud 5 samaaegse ühendusega

 

 

3. NordVPN – üks parim VPN teenuse pakkuja, millel on suurepärased ühendused

NordVPN leiab oma koha meie esiviisikus, kuna see pakub hämmastavalt kiiret ühenduskiirust ilma ribalaiuse piiranguteta.

Ettevõtte NordLynxi krüpteerimisprotokoll võimaldab kasutajatel sirvida Internetti täiesti turvalises keskkonnas ja see võib avada enamiku suurematest voogedastusteenustest.

Parim VPN - NordVPN

NordVPN paistab silma ka selle poolest, et pakub kasutajatele suurepärast turvalisust ja privaatsust. Platvorm ei logi kunagi kasutajate tegevust, seega ei saaks see kasutajate kohta teavet anda isegi siis, kui ametiasutused seda küsiksid.

See teeb sellest ühe parima VPN-i torrentimiseks ja muudeks tegevusteks, mida kasutajad soovivad täiesti anonüümseks hoida.

Lisaks pakub NordVPN täiustatud funktsioone, nagu jagatud tunneldamine, mis võimaldab kasutajatel rakendada VPN-ühendust ainult brauserile, mitte tervele seadmele.

Platvorm pakub ka kahefaktorilist autentimist, sisseehitatud pahavara ja reklaamide blokeerimist ning tumeda veebi jälgimist. NordVPN algab kõigest 2,49 dollarist kuus ja toetab kuni 6 samaaegset ühendust kõigis teie seadmetes.

Täieliku anonüümsuse tagamiseks toetab NordVPN lisaks traditsioonilisematele makseviisidele makseid ka Bitcoinis, Ethereumis ja Ripple’is. Kõik kasutajad saavad juurdepääsu ööpäevaringsele klienditoele ja enam kui 5500 serverile enam kui 80 riigis.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
5500+ 80+ Alates 2,49 dollarist kuus 6 220-760 Mbps 24/7 e-post ja reaalajas vestlus 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Kiired ühendused ilma ribalaiuse piiranguteta
 • Tegevust ei logita
 • Toetab jagatud tunneldamist
 • 24/7 klienditugi
 • Aktsepteerib krüptovaluuta makseid
Miinused:
 • Tasuta paketti pole saadaval

 

 

3. IvacyVPN – taskukohane ja usaldusväärne ning üks parim VPN

Ivacy VPN on tuntud oma sõjaväelise krüptimise poolest, mis muudab sinu isikuandmete ilma sinu nõusolekuta väljapääsu peaaegu võimatuks.

Parim VPN - IvacyVPN

Kuigi krüpteerimine kaitseb sinu mandaate volitamata kasutajate eest, kaitseb mittelogimispoliitika sinu andmeid Ivacy meeskonna eest. See tagab, et kellelgi peale sinu pole juurdepääsu sinu andmetele.

Rakendust on üsna lihtne alla laadida. Kui oled nende ametlikul veebisaidil, saad valida, millisesse operatsioonisüsteemi soovid selle alla laadida. Pärast faili allalaadimist annab rakendus sulle installiprotsessi juhiste komplekti.

Kui see on tehtud, saad oma kontole sisse logida, valida eelistatud serveri asukoha ja alustada – see kõik tehakse vähem kui 5 minutiga. Liidesega on üsna lihtne töötada, isegi algajatele.

Teine Ivacy VPN-i kasutamise eelis on selle tohutu valik klienditoe võimalusi. Kuigi nad veel telefonituge ei paku, võid siiski pöörduda meeskonna poole, et saada e-posti või reaalajas vestluse kaudu ekspertide abi. Meeskonna vastust oodates saad põhiprobleemide lahendamiseks tutvuda ka nende algajatele mõeldud juhendi ja KKK-dega.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
6500+ 60+ Alates 1 dollarist kuus 10 150-250 Mbps Meil ja reaalajas vestlus 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Üks soodsamaid VPN-teenuseid
 • Deblokeerib voogesituse sisu erinevates riikides
 • Hõlbustab P2P-ühendust
 • Ohutu valik torrentivajaduste jaoks
Miinused:
 • Aeglane alla- ja üleslaadimine

 

 

4. CyberGhost VPN – üks parim VPN algajatele

Lihtsamalt öeldes on CyberGhost VPN kiire VPN, mis sobib suurepäraselt 2023. aasta algajatele. Samuti on see Redditi hinnangul üks parimaid VPN-e , mis on teenuse jaoks suur au.

Parim VPN - CyberghostVPN

Testimise käigus suutis CyberGhost saavutada tippkiiruse 850 Mbps, mis on kiirem kui kõik teised VPN-id meie kokkuvõttes. Platvormil on ka rohkem kui 8000 serverit 90 riigis, nii et läheduses asuva serveri leidmine või kasutaja asukoha võltsimine on lihtne.

Teine asi, mis CyberGhosti puhul on ainulaadne, on see, et see võimaldab kasutajatel seadistada automaatseid ühendusi.

Näiteks saab CyberGhost automaatselt ühenduse luua kiireima saadaoleva serveriga kasutaja riigis, kui ta avab oma seadmes Netflixi rakenduse. Või võib see leida lähima serveri, kui kasutaja avab peer-to-peer jagamisteenuse nagu Tor.

Meile meeldib ka see, et CyberGhost teeb midagi, mida vähesed teised platvormid teevad: pakub spetsiaalset VPN-tarkvara Xboxi ja PlayStationi konsoolidele. See muudab ühenduse loomise protsessi mängimise ajal palju lihtsamaks kui paljude teiste VPN-idega.

CyberGhost maksab vaid 1,70 dollarit kuus kasutajatele, kes registreeruvad 3-aastase paketiga. Platvormi igakuine hinnakujundus võib aga olla kulukas 12,99 dollarit kuus ja tasuta paketti pole saadaval.

Kõik paketid sisaldavad 7 samaaegset ühendust, ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge ja 45-päevast raha tagasi garantii.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
8100+ 90 Alates 1,70 dollarist kuus 7 145-850 Mbps 24/7 reaalajas vestlus ja e-kiri 45 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Spetsiaalsed rakendused Xboxile ja PlayStationile
 • Tippkiirus 850 Mbps
 • Automatiseeritud ühenduse reeglid
 • 24/7 klienditugi
 • Parim algaja VPN
Miinused:
 • Kallis kuutasu

 

 

5. AtlasVPN – täiustatud turbetööriistadega töökindel lahendus ja üks parim VPN Eestis

AtlasVPN on Windowsi jaoks üks parimaid VPN-e, kuna platvormi on lihtne kasutada. Kasutajad peavad lihtsalt avama töölauarakenduse ja klõpsama nuppu ning AtlasVPN loob mõne sekundi jooksul automaatselt ühenduse optimaalse serveriga.

Kasutajad saavad ühenduse kohandamiseks valida ka 750 serveri loendist 36 riigis.

Parim VPN - AtlasVPN

See VPN sisaldab ka mitmeid olulisi privaatsuse funktsioone. Kasutajate tegevust Internetis ei logita kunagi ning platvorm sisaldab DNS-i lekkekaitset ja IP-tõrjumise lülitit. Lisaks võimaldab Atlas VPN kasutajatel muuta oma IP-aadressi või suunata ühendust mitme serveri vahel, et oma identiteeti paremini varjata.

AtlasVPN pakub WireGuardi krüpteerimisprotokolli kasutamisel USA-s ühenduskiirust kuni 680 Mbps. Saadaval on täiendavad protokollid, sealhulgas laialdaselt kasutatav IKEv2 protokoll.

AtlasVPN toetab ka jagatud tunneldamist ja sellel on sisseehitatud reklaamiblokeerija, mis takistab jälgijatel kasutajaid Internetis jälgida.

AtlasVPN-i kuu hinnad algavad 2,05 dollarist kuus 3-aastase paketi puhul. Pane tähele, et hind hüppab pärast esimest 3 aastat 10,99 dollarini kuus. Platvorm pakub 30-päevast raha tagasi garantii ja 24/7 kliendituge.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
750 36 Alates 2,05 dollarist kuus Piiramatu 100-680 Mbps Reaalajas vestlus ja e-kiri 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Väga lihtne töölauarakendus Windowsi ja Maci jaoks
 • Sisaldab WireGuardi krüpteerimisprotokolli
 • Marsruudi ühendused mitme serveri vahel
 • Odav 3-aastane kuutasu
 • Parim VPN Windowsi seadmete jaoks
Miinused:
 • Pärast sissejuhatavat hinda on kuutasu kallis
 • Piiratud valik riike

 

 

6. Surfshark One – kõik-ühes VPN- ja viirusetõrjerakendus

Surfshark One on üks parimaid VPN-teenuseid kasutajatele, kes soovivad oma Interneti-ühenduste kaitsmisest kaugemale minna.

See platvorm seob funktsioonirikka VPN-i võimsa viirusetõrjetarkvaraga, asetades tõhusalt kõik kasutaja seadmed tervikliku turvavarju alla.

Parim VPN - Surfshark one

Surfshark One VPN on omaette muljetavaldav, kuna 65 riigis on rohkem kui 3200 serverit. Platvorm pakub piiramatul arvul samaaegseid ühendusi ja tippkiirust kuni 790 Mbps.

Lisaks on tarkvaral rakendused Chrome’i ja Firefoxi brauserite jaoks ning see pakub jagatud tunnelit, mida saab rakendada konkreetsetele veebisaitidele, mis VPN-idega ei tööta, näiteks Interneti-panganduse saidid.

VPN-il on ka range logimiskeelu poliitika ja IP-tõrjumise lüliti. Surfshark võimaldab kasutajatel isegi enne ühenduse loomist oma IP-aadressi muuta, muutes kasutajate võrgus jälgimise veelgi keerulisemaks.

Viirusetõrjetarkvara Surfshark One toetab nii regulaarseid ajastatud kontrolle kui ka käsitsi kontrollimisi, mis võivad hõlmata kogu kasutaja kõvaketast või ainult sageli kasutatavaid kaustu. Lisaks sisaldab see tumeda veebi jälgimist, mis annab hoiatusi, kui kasutaja andmed võrgus avastatakse.

Surfshark One hind algab esimesel aastal vaid 1,79 dollarist kuus ning kõik kuutasu paketid hõlmavad ööpäevaringset reaalajas vestlust ja e-posti tuge.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
3200 65 Alates 1,79 dollarist kuus Piiramatu 90-790 Mbps 24/7 reaalajas vestlus ja e-kiri 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Sisaldab VPN-i, viirusetõrjetarkvara ja tumeda veebi jälgimist
 • Saadaval on üle 3200 serveri
 • Brauserirakendused Chrome’ile ja Firefoxile
 • 24/7 klienditugi
Miinused:
 • Ruuteriga töötades aeglane kiirus

 

 

7. PrivadoVPN – parim VPN tasuta teenus turul

PrivadoVPN-il võib olla väike serveripark, kuid üldiselt ei pea suurepärase tasuta VPN-i eelistajad selles pettuma.

Alates juhtivate voogedastusteenuste (sealhulgas Netflixi) blokeerimisest kuni ühtlase kiiruse säilitamiseni ja sama turvalisuse tasemeni, nagu teeksite selliste hiiglastega nagu ExpressVPN ja NordVPN, pole üllatav, et PrivadoVPN lööb VPN-tööstuses laineid ja jõuab sellistes loendites TOP kümne hulka.

Parim VPN - PrivadoVPN

Enamasti pole 300+ serverit kuigi palju, kuid kuna PrivadoVPN omab ja haldab oma servereid, leiate kindlasti stabiilsed ühendused.

Tehingu magusamaks muutmiseks on olemas kinde logimiskeelupoliitika, tööstusharu juhtiv krüptimine ja protokollid ning lekkekaitse – kas on vaja rohkem öelda?

Ainuüksi oma e-posti aadressiga pääsed juurde 12 serverile 9 riigis, lisaks 10 gigapikkusele andmemahule kuus ja turvalisusele, mida vajate turvaliseks sirvimiseks, voogesitamiseks või mängimiseks ilma taskusse mõlkimata.

Kui otsid piiramatut ribalaiust, täielikku serveriloendit ja vahendeid kuni 10 seadme katmiseks, on ka Premium-paketi hinnakujundus konkurentsivõimeline.

Tegelikult saad praeguste eripakkumistega valida PrivadoVPN-i aastatasuga vaid 2,50 dollari eest kuus ja säästa oma tellimuselt ilmatu 77% – sarnaselt tasuta paketiga saad testida kõike, mida PrivadoVPN-il on pakkuda 30 päeva tasuta!

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
300+ 63 Tasuta 1 (tasuta paketis) 450-490 Mbps Suurepärane 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Kõige heldem tasuta tellimus
 • Kindel serverijaotus
 • Uskumatu turvalisus
 • Taskukohased Premium-tellimused
 • Üsna järjekindel deblokeerimisjõud
Miinused:
 • Madal serverite arv
 • Ühenduse loomine võib veidi aega võtta

 

 

8. UltraVPN – kiire ja piiramatu VPN

Kasutajatele, kes eelistavad ühenduse kiirust kõigele muule, on UltraVPN üks parimaid tänapäeval saadaolevaid VPN-e. See VPN pakub populaarse Hydra krüpteerimisprotokolli kasutamisel keskmist kiirust 765 Mbps.

See on piisavalt kiire mängude, videote voogesituse, torrentimise ja muu jaoks. Veelgi parem, UltraVPN loob ühenduse mõne sekundiga, nii et pole vaja oodata, kuni VPN otsib saadaolevat kiiret serverit.

Parim VPN - UltraVPN

Võrreldes mõne muu meie loendis oleva parima VPN-iga, on UltraVPN-il suhteliselt piiratud valik servereid. Platvorm saab ühenduse luua 100+ serveriga 14 riigis, kuid see hõlmab servereid igal kontinendil.

Üks asi, mis meile UltraVPN-i puhul eriti meeldis, on see, et platvorm ei piira, kui palju üheaegseid ühendusi sinu seadmete vahel võib olla. See tähendab, et sinu seadme VPN-i vabastamiseks ei pea sa muretsema seansside väljalülitamise pärast.

UltraVPN toetab praegu Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi seadmeid ning meie arvates on see üks parimaid VPN-e Androidi ja iPhone’i seadmete jaoks.

UltraVPN pakub hulgaliselt käepäraseid funktsioone, sealhulgas pahavara ja reklaamide blokeerimist ning võimalust seansi ajal sujuvalt servereid vahetada. Kasutajaliidest on lihtne kasutada, mis on veel üks pluss kasutajatele, kes soovivad võimalikult kiiresti ja turvaliselt võrku saada.

UltraVPN-i hinnakujundus algab 2,99 dollarist kuus 2-aastase paketiga. Kõik paketid sisaldavad 30-päevast raha tagasi garantii.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
100+ 14 Alates 2,99 dollarist kuus Piiramatu 210-765 Mbps Meil 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Äärmiselt kiire ühenduse kiirus
 • Ühendab kiiresti serveritega
 • Piiramatult samaaegseid ühendusi
 • Kaasa arvatud pahavara ja reklaamide blokeerimine
Miinused:
 • Piiratud valik serverite asukohti

 

 

9. ProtonVPN – turvaline VPN kiire kiiruse ja Freemium Service teenusega

ProtonVPN on Šveitsis asuv VPN-i pakkuja, mis rõhutab privaatsust ennekõike. Platvormil on range logimiskeelu poliitika ja see hoiab kasutajate identiteedid Internetis surfamise ajal täiesti anonüümsena.

Platvorm kaitseb ka teavet kasutajate asukoha kohta, edastades nende ühenduse läbi mitme serveri, ja sisaldab väljalülitus lülitit, mis lülitab seadme Interneti-ühenduse välja, kui VPN-ühendus katkeb.

Parim VPN - ProtonVPN

Tänu sellele keskendumisele privaatsusele ja lihtsale Tor over VPN-i funktsioonile tasub Proton VPN-i pidada parimaks VPN-iks torrentimiseks või muudeks võrdõigusjagamiseks.

Platvormil on ka sisseehitatud pahavarakaitse ja reklaamiblokeerija, mis tagab teie võrgukogemuse võimalikult sujuvaks – see on väga turvaline VPN.

ProtonVPN on enamiku kasutajate jaoks piisavalt kiire, kuid tippkiirus on 670 Mbps. Niisiis, see pole meie ülevaates kõige kiirem VPN. Positiivne on see, et platvormil on enam kui 1700 serverit 63 riigis, mis hõlmavad kõiki maailma mandriid.

Proton VPN-i suurim võimalik puudus on selle hind. Selle VPN-i hind algab 4,99 dollarist kuus. Proton VPN pakub aga tasuta VPN-i, millel on 1 samaaegne ühendus ja juurdepääs 100 serverile.

See ei sisalda kõiki Proton VPN-i funktsioone, kuid see on üks parimaid täna saadaolevaid tasuta VPN-e.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
1700+ 63 Alates 4,99 dollarist kuus 10 200-670 Mbps Reaalajas vestlus ja e-kiri 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Range ogimiskeelu poliitika
 • IP väljalülitamise nupp
 • Sisseehitatud pahavara blokeerimine
 • Tasuta VPN 1 seadme jaoks
Miinused:
 • Kallis hinnakujundus
 • Mõõdukas ühenduse kiirus

 

 

10. StrongVPN – töökindel teenus inimestele, kes väldivad tavateenuse pakkujaid

StrongVPN paistab silma perede või üksikute kasutajate jaoks, kellel on palju kaitstavaid seadmeid. Seda seetõttu, et iga StrongVPN-i pakett sisaldab kuni 12 samaaegset ühendust.

Lisaks saavad kasutajad kaitsta veelgi rohkem seadmeid korraga, lisades oma StrongVPN-ühenduse oma WiFi-ruuterile.

Parim VPN - StrongVPN

StrongVPN pakub ka spetsiaalseid rakendusi suuremale hulgale seadmetele kui enamik tema konkurente.

Kasutajad leiavad rakendusi mitte ainult Windowsi ja Maci arvutitele, vaid ka iOS-i ja Android-mobiilseadmetele, Chrome’i operatsioonisüsteemidele, Amazon Kindle ja Fire TV seadmetele, Linuxi seadmetele jne.

Meie arvates on see üks parimaid VPN-e Maci ja Windowsi jaoks. Platvormi veebisaidil on üksikasjalikud juhendid, mis aitavad kasutajatel VPN-i kõigis neis seadmetes tööle panna.

StrongVPN-il on rohkem kui 950 serverit 40 riigis ja see teeb meie testimise ajal suurepärase töö voogesitussaitide geopiirete vabastamisel.

Platvorm toetab mitut krüpteerimisprotokolli, kuid leidsime, et USA tippkiirused on tagasihoidlikud 600 Mbps. See pole enamiku kasutuste jaoks liiga aeglane, kuid kiireimate VPN-idega võrreldes on see kahvatu.

StrongVPN-i paketid algavad 3,66 dollarist kuus. Nimelt on pikim paketi tähtaeg vaid 1 aasta. Tugi on saadaval ainult meili teel.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
950+ 40 Alates 3,66 dollarist kuus 12 190-600 Mbps Meil 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Toetab kuni 12 samaaegset ühendust
 • Saadaval ruuterite tarkvara
 • Töötab hästi voogesituse jaoks
 • Serverid 40 riigis
Miinused:
 • Mitmeaastaseid pakette pole saadaval
 • Tagasihoidlikud ühenduse kiirused

 

 

11. Norton Secure VPN – kõige usaldusväärsem sisseehitatud VPN-iga viirusetõrjetarkvara

Norton on küberjulgeolekutööstuses üks usaldusväärsemaid nimesid, seega ei tohiks olla üllatav, et ettevõte pakub usaldusväärset VPN-i, millel on suurepärased turvalisuse ja privaatsuse funktsioonid.

Norton Secure VPN

Norton Secure VPN-iga saavad kasutajad luua turvalise ühenduse mis tahes Windowsi, Maci, iOS-i või Androidi seadmes. Oluline on märkida, et see VPN ei toeta ruutereid, mistõttu ei saa seda kasutada muude seadmete, näiteks nutitelerite või mängukonsoolide jaoks.

VPN pakub olulisi funktsioone, nagu IP-tõrjumise lüliti ja jagatud tunneldamine, muutes kasutajatel lihtsamaks, et nad sirvivad anonüümselt ja pääsevad juurde saitidele, mis VPN-iga ei ühildu.

Norton Secure VPN pakub juurdepääsu enam kui 2000 serverile 31 riigis. Vaikimisi valib tarkvara automaatselt kasutaja asukoha jaoks optimaalse serveri, kuid on võimalik ka asukohta muuta teise riigi vastu. See on võib-olla kõige usaldusväärsem VPN-tarkvara.

See muudab VPN-i sobivaks Netflixi voogesitamiseks ja teistele geopiirdega saitidele juurdepääsuks.

Norton Secure VPN-i hind sõltub vajalike samaaegsete ühenduste arvust. Ühe seadme ühendamine maksab esimesel aastal 2,49 dollarit kuus, samal ajal kui 10 seadme ühendamine maksab esimesel aastal 4,99 dollarit kuus.

Norton Secure VPN ei paku tasuta paketti, kuid sellel on pikk 60-päevane raha tagasi garantii.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
2000+ 31 Alates 4,99 dollarist kuus 10 85-230 Mbps Ööpäevaringne telefon, reaalajas vestlus ja e-post 60 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Logimise keelu poliitika
 • 60-päevane raha tagasi garantii
 • Toetab jagatud tunneldamist
 • Lihtne serveri asukohta muuta
Miinused:
 • Aeglane ühenduse kiirus
 • Pole saadaval WiFi-ruuterite jaoks

 

 

12. Tunnel Bear – eelarvesõbralik valik suurepärase tasuta kontoga võimalusega

TunnelBear on veel üks kvaliteetne VPN-teenus, mis pakub nii tasuta kui ka tasulisi pakette. Tasuta pakett sisaldab kuni 500 MB ribalaiust kuus, mida saab kasutada nii paljudes seadmetes, kui kasutaja soovib.

Nimelt ei piira TunnelBear tasuta paketi puhul ühenduse kiirust, seega sobib see ideaalselt kasutajatele, kes vajavad vaid väikest andmemahtu.

TunnelBear

TunnelBeari tasulised paketid algavad 3-aastase paketi puhul 3,33 dollarist kuus ja uuendamisel hind ei tõuse. Seega on see üks eelarvesõbralikumaid VPN-e neile, kes vajavad rohkem ribalaiust, kui tasuta pakett pakub.

See VPN-i pakkuja pakub spetsiaalseid rakendusi Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi seadmetele ning brauserilaiendeid Chrome’i ja Firefoxi jaoks.

Meie arvates on see iPhone’i jaoks üks parimaid VPN-e, kuna rakendus lülitub automaatselt sisse ja töötab ööpäevaringselt ilma ühendust katkestamata. Kaardipõhine liides muudab ka TunnelBeari serveri asukohtade leidmise üle maailma lihtsaks.

TunnelBear ei logi kasutajaandmeid ja seda saab kasutada voogesitussaitidel sarnaste geotarade ümber navigeerimiseks. Platvormil puuduvad aga mõned funktsioonid, mida tahaksime näha, sealhulgas DNS-i lekkekaitse ja IP-tõrjumise lüliti.

TunnelBearil pole ka WireGuardi krüpteerimisprotokolli ja ühenduse kiirus ulatub tagasihoidliku 380 Mbps-ni.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
1000 49 Alates 3,99 dollarist kuus 5 310-380 Mbps Reaalajas vestlus ja e-kiri Mitte ühtegi

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Tasuta pakett 500 MB igakuise andmemahuga
 • Tasuta paketti saab kasutada mitmes seadmes
 • Suurepärased mobiilirakendused võivad töötada ööpäevaringselt
 • Andmete logimise keelamise poliitika
 • Tasuta VPN iPhone’i jaoks
Miinused:
 • Raha tagasi garantii puudub
 • Tagasihoidlikud ühenduse kiirused

13. IPVanish – äärmiselt kohandatav VPN-teenus

IPVanish on parim VPN-rakendus kasutajatele, kes soovivad täielikku kontrolli oma turvalisuse, kiiruse ja seadmete üle. Platvorm paistab silma 4 erineva VPN-i krüpteerimisprotokolli, sealhulgas ülikiire WireGuard-protokolli pakkumise poolest.

Kasutajad saavad turvalisuse ja kiiruse tasakaalustamiseks igal ajal nende protokollide vahel vahetada või erinevatele seadmetele erinevaid protokolle rakendada.

IPVanish

Lisaks toetab IPVanish selliseid funktsioone nagu jagatud tunneldamine, DNS-i lekkekaitse ja IP-tõrjumise lüliti, mida kõike saab tarkvara sätetes kohandada.

Kasutajad saavad seadistada ka IPVanishi nii, et VPN käivitub automaatselt, kui tuvastatakse Interneti-ühendus – isegi mobiilseadmetes.

IPVanish toetab piiramatut arvu seadmeid ja tarkvara saab installida enamikele WiFi-ruuteritele, et kaitsta mitmesuguseid seadmeid, sealhulgas mängukonsoole.

Testimisel saavutas WireGuardi protokoll ülisuure ühenduskiiruse kuni 930 Mbps – kiireimad kiirused, mida oma testides nägime mis tahes VPN-ilt. Kõik IPVanishi plaanid sisaldavad ka piiramatut ribalaiust.

Üks asi, mida IPVanishi puhul jälgida, on see, et see võib olla kallis. Üheaastane tellimus maksab esimesel aastal 3,99 dollarit kuus ja pärast esimest aastat tõuseb hind 7,50 dollarini kuus. IPVanishis pole tasuta paketti saadaval.

Üldine teave

Serverite arv Riikide arv Hind Maksimaalne toetatud seadmete arv USA kiirusvahemik Kasutajatugi Raha tagasi garantii
2000+ 50+ Alates 3,99 dollarist kuus Piiramatu 290-930 Mbps Meil 30 päeva

Plussid ja miinused

Plussid:
 • Saadaval on 4 krüpteerimisprotokolli
 • Käivitub automaatselt
 • Piiramatult samaaegseid ühendusi
 • Ülikiired kiirused WireGuardi protokolliga
 • Kõige kohandatavam VPN-teenus
Miinused:
 • Kallis hinnakujundus
 • Keerulisem kui teised VPN-platvormid

 

 

Parimad VPN-id Eestis – pakkujate võrdlus

Turu parimate VPN-teenuste hõlpsaks võrdlemiseks oleme võrrelnud allolevas tabelis iga VPN-rakenduse peamisi üksikasju.

Parimad VPN-id Odavaim tasuline pakett (uuendamise hind) Tasuta pakett? Raha tagasi garantii Toetatud seadmed
ExpressVPN 6,67 dollarit kuus (aastas) Ei 30 päeva Windows, Android, iOS, Mac, FireOS, Linux
Ivacy VPN 1,0 $ kuus (5-aastane pakett) Ei 30 päeva Windows, Mac, iOS, Android, Linux
NordVPN 2,49 dollarit kuus (2-aastane pakett) Ei 30 päeva Windows, Mac, Android, iOS, Linux
CyberGhost VPN 1,70 dollarit kuus (3-aastane pakett) Ei 45 päeva Mac, iOS, Android, telerid, Linux, konsoolid
AtlasVPN 2,05 dollarit kuus (2-aastane pakett) Jah 30 päeva iOS, Windows, Mac, Android
Surfshark One 1,79 dollarit kuus (2 aastat) Ei 30 päeva Windows, Mac, iOS, Android, Linux
PrivadoVPN 2,50 dollarit kuus (aastas) Jah 30 päeva Windows, Android, Mac, iOS, FireTV, AndroidTV
UltraVPN 2,99 dollarit kuus (2-aastane pakett) Ei 30 päeva Windows, Mac, iOS, Android
ProtonVPN 4,99 dollarit kuus (2-aastane pakett) Jah 30 päeva Windows, Mac, Android, iOS, Linux
StrongVPN 3,66 dollarit kuus (aastas) Ei 30 päeva Windows, Android, iOS, Mac, FireOS, Linux
Norton Secure VPN 4,99 dollarit kuus (aastas) Ei 60 päeva PC, Mac, Android, iOS
TunnelBear 3,99 dollarit kuus Tasuta pakett Ei iOS, Android, Mac, Windows, brauserid
IPVanish 3,99 dollarit kuus Ei 30 päeva Windows, iOS, Mac, Android ja FireOS

Mis on VPN?

Sind huvitab, mis täpsemalt on VPN? VPN ehk virtuaalne privaatvõrk on teenus, mis võimaldab üksikisikul krüptitud ühenduse kaudu Interneti-ühendust luua.

Ühenduse krüpteerimisega muudavad VPN-id potentsiaalsetel ründajatel raskeks või võimatuks juurdepääsu andmetele, mida kasutaja Interneti kaudu edasi-tagasi edastab.

See võib hõlmata allalaaditavaid faile, tundlikku isiklikku teavet, mida kasutaja veebisaidile sisestab, või üksikasju seadme kohta, mida isik kasutab Interneti-juurdepääsuks.

VPN pakub ka privaatsust. Ilma VPN-ita saavad veebisaidid kasutada külastaja IP-aadressi, et määrata kindlaks nende asukoht, kasutatava seadme tüüp ja muu identifitseeriv teave.

Reklaamijälgijad saavad jälgida inimesi kogu Internetis, pidades silmas, milliseid lehti kasutaja külastab. VPN-iga muudetakse kasutaja IP-aadress anonüümseks ja seda saab jälgimise vältimiseks sageli muuta. Seega saavad üksikisikud Internetis anonüümselt ringi liikuda.

Kuidas VPN-id töötavad?

VPN-id töötavad, suunates kasutaja Interneti-ühenduse ümber VPN-serveri kaudu, mis krüpteerib ühenduse. Tavaliselt luuakse veebisaidiga ühenduse loomisel sinu ühendus seadme ja Interneti-teenuse pakkuja (ISP) vahel saidiga.

VPN-iga läheb ühendus ISP-lt VPN-serverisse ja alles seejärel sihtkoha veebisaidile. Ühendus sinu seadme ja VPN-serveri vahel on krüptitud. VPN-tarkvara krüpteerib sinu seadme andmed enne selle lahkumist.

Seejärel dekrüpteeritakse see VPN-serveris ja saadetakse veebisaidile. Veebisaidilt tulevad andmed krüpteeritakse VPN-serveris ja seejärel dekrüpteeritakse VPN-tarkvara abil kasutaja seadmes.

Oluline on see, et kuna kasutaja loob ühenduse veebisaidiga VPN-serveri kaudu, ei avaldata sihtveebisaidile kunagi kasutaja seadme IP-aadressi. See sait näeb ainult VPN-serveri IP-aadressi.

Kuna seda serverit ja selle IP-aadressi kasutavad paljud erinevad isikud, on veebisaitidel või reklaamijälgijatel võimatu tuvastada ühtegi kasutajat.

Miks kasutada VPN-i?

Sind huvitab, miks peaks kõigil olema 2023. aasta parim VPN teenus? Parimad VPN-id pakuvad turvalisuse, privaatsuse ja võrgukogemuse jaoks mitmeid eeliseid.

1. Tundlike andmete kaitsmine

Ilma VPN-ita on inimesel võimatu olla kindel, et keegi ei jälgi ega sega tema Interneti-ühendust.

Häkkerid võivad varastada tundlikke andmeid kaitsmata ühendustest, isegi suunates kasutaja ühenduse ümber, et suunata ta võltsitud või pahatahtlikule veebisaidile.

See oht on eriti aktuaalne avalike WiFi-võrkude kasutamisel, kuna ruuterid võidakse häkkida ilma, et teised kasutajad sellest aru saaksid. VPN krüpteerib kasutaja ühenduse, takistades kellelgi seda rikkuda.

See tähendab, et kasutajad saavad turvaliselt sirvida ja teavad, et kõik andmed, mida nad edastavad või vastu võtavad, on nähtavad ainult neile.

2. Anonüümsuse säilitamine onlines

VPN-i kasutamise teine ​​eelis on see, et see pakub inimestele Interneti sirvimise ajal privaatsust. Tavaliselt saab isiku Internetis tuvastada tema IP-aadressi järgi. See on kordumatu aadress, mis antakse igale Interneti-ühendusele ja seadmele.

Seega saab iga veebisait, mis teab kasutaja IP-aadressi, neid Internetis jälgida ja jälgida, milliseid lehti nad külastavad. Identifitseerivat IP-aadressi saab kasutada mitte ainult reklaamide jaoks, vaid ka võrgus ahistamiseks või isegi häkkimiseks.

VPN maskeerib kasutaja IP-aadressi ja asendab selle selle VPN-serveri IP-aadressiga, millega nad on ühendatud.

Seda VPN-serverit võib igal ajahetkel kasutada sadu või isegi tuhandeid erinevaid isikuid, mistõttu on jälgijatel või häkkeritel praktiliselt võimatu ühtegi isikut tuvastada.

Lisaks võimaldavad mõned parimad VPN-id kasutajatel muuta oma IP-aadressi isegi enne VPN-serveriga ühenduse loomist.

See lisab kasutaja IP-aadressile täiendava keerdumise ja teeb pahatahtlikul osalejal veelgi keerulisemaks oma identiteedi kindlaks teha.

3. Sirvimise privaatsena hoidmine

2023. aasta parima VPN-teenuse kasutamise teine ​​eelis on see, et see hoiab üksikisiku sirvimisajaloo privaatsena. Parima VPN-i rakendusega ei näe isegi kasutaja Interneti-teenuse pakkuja, milliseid veebisaite nad on külastanud.

See on üks peamisi põhjuseid, miks VPN-e torrentimiseks sageli kasutatakse. Torrentimise parimad VPN-id pakuvad ka oma rangeid logi pidamise keelu eeskirju.

Kuna need ei jälgi kasutajate tegevust, ei saa ükski valitsusasutus sundida neid platvorme kasutajate sirvimis- või torrentimise ajalugu üle andma.

4. Asukohablokeeringutest mööda pääsemine

2023. aasta parimad VPN-id võivad aidata inimestel pääseda mööda geopiirangutest, nagu need, mida voogesitusteenused sageli kasutavad.

See VPN-ide eelis on eriti kasulik kõigile, kes on kunagi Netflixi külastanud, et saada teada, et konkreetne saade pole nende piirkonnas saadaval.

Mine VPN-iga mööda rahvusvahelisest tsensuurist ja riiklikest tulemüüridest!

VPN-id võivad geopiiranguid ületada, andes veebisaidile mulje, et inimene logib sisse teisest riigist kui see, kus ta tegelikult asub. Oletame näiteks, et kasutaja asub USA-s, kuid loob ühenduse Saksamaal asuva VPN-serveriga.

Netflixile või mõnele muule voogesitussaidile näib saatele juurdepääsu taotlus pärit olevat Saksamaal, mitte USA-s asuvalt IP-aadressilt. Seega on kasutajal juurdepääs saidi saksakeelsele versioonile.

Parimad VPN-id pakuvad sel põhjusel servereid tavaliselt kümnetes riikides. Näiteks ExpressVPN-il ja NordVPN-il on servereid üle kogu maailma. Isegi mõned parimad tasuta VPN-id pakuvad juurdepääsu ainult mõne riigi serveritele.

5. Jälgimispõhiste reklaamide ja hindade vältimine

VPN-id võimaldavad kasutajatel vältida ka jälgimispõhiseid reklaame ja muutuvaid hindu.

Näiteks kui kasutaja otsib lendu, kuid ei osta seda, võib ta hiljem tagasi tulla ja avastada, et lennu hind on tõusnud, kuna lennufirma teab, et ta oli sellest juba huvitatud.

VPN-iga on kasutaja anonüümne. Seega ei tea lennufirma, et nad on seda lendu juba korra varem vaadanud, ja saavad iga kord seda lendu otsides sama hinda.

Kas VPN on turvaline?

2023. aasta parima VPN-teenuse valimisel on oluline otsida VPN-i pakkujat, kellel on tugev turvalisus. Selle põhjuseks on asjaolu, et kui VPN-server on ohus, võivad kõik selle serveri kaudu marsruuditud ühendused samuti ohtu sattuda.

Seetõttu on kõige turvalisematel VPN-idel paigas põhjalikud võrguturbeprotokollid. Lisaks alluvad paljud VPN-i pakkujad oma võrkude sõltumatutele audititele.

Need auditid võivad tabada turvavigu enne, kui need muutuvad probleemideks, ja pakkuda kasutajatele meelerahu, et VPN-võrk on nii turvaline, nagu pakkuja väidab.

Teine asi, mis kõige turvalisematel VPN-idel on ühine, on see, et nad ei logi kasutajate tegevusi. See tähendab, et puuduvad andmed selle kohta, milliseid veebisaite kasutaja külastas või kuidas nad Internetis liikusid.

Isegi kui valitsus või häkker soovis seda teavet hankida, pole seda lihtsalt VPN-ides, kus kehtivad ranged logi pidamise keelu reeglid.

Kas VPN on seaduslik ja Eestis lubatud?

Enamikus maailma riikides on VPN-id täiesti seaduslikud. See on nii Eestis, USA-s, Kanadas, Euroopas ja enamikus Lõuna-Ameerikas, Aafrikas ja Aasias. Siiski on teatud riike, kus VPN-i kasutamine on keerulisem.

Näiteks Hiinas, Venemaal ja Türgis on üksikisikutel lubatud kasutada ainult valitsuse heakskiidetud VPN-e – kõik meie 2023. aasta parimate VPN-teenuste nimekirja lisanud pakkujad on keelatud.

Loomulikult võimaldavad need valitsuse heakskiidetud VPN-id valitsusel jälgida kasutajate sirvimistegevust.

Sellised riigid nagu Iraak, Põhja-Korea ja Türkmenistan on VPN-id täielikult keelanud. Enne VPN-i sisselülitamist välisriigis uuri alati kindlasti, mis on lubatud, eriti kuna VPN-ide reeglid võivad sageli muutuda.

Kuidas kasutada parimaid VPN-teenuseid?

Kas oled valmis alustama 2023. aasta parima VPN-teenusega? Anname kasutajatele ülevaate, kuidas alustada ExpressVPN-iga, meie parima valikuga sirvimiseks, voogesitamiseks, torrentimiseks ja muuks.

1. samm: registreeru ExpressVPN-i kasutajaks

Mine ExpressVPN-i veebisaidile ja klõpsa registreerumiseks nuppu Alusta. Vali omale sobiv teenus. Seejärel sisesta e-posti aadress ja maksa paketi eest.

Expressvpn - registreeri

2. samm: lae alla ja installi ExpressVPN

Järgmisena lae alla ja installi oma seadmesse rakendus ExpressVPN. ExpressVPN pakub rakendusi Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi seadmetele, kui nimetada vaid mõnda. Rakenduse saad alla laadida otse veebisaidilt või oma seadme rakenduste poest.

expressvpn-lae alla

3. samm: ühenda serveriga

Ava rakendus ExpressVPN, leia server, millega soovitd ühenduse luua, ja klõpsa nuppu Ühenda. Sujuvama ja turvalisema ühenduse tagamiseks saad muuta krüpteerimisseadeid.

expressvpn-loo ühendus

Nüüd, kui oled ühenduses, saad voogesitada oma lemmikfilme ja pääseda juurde sisule kogu maailmast – seda kõike täieliku privaatsuse ja absoluutse turvalisusega.

 

Järeldus – mis on parim VPN 2023. aastaks?

2023. aasta parimad VPN-teenused võimaldavad inimestel turvaliselt, turvatult ja privaatselt veebis surfata. VPN-id on võtmetähtsusega tundliku teabe kaitsmisel, teistest riikidest pärit telesaadete ja filmide voogesitamiseks ning võrgus jälgimise takistamiseks.

Kas oled valmis hankima tänase parima VPN-i rakenduse? ExpressVPN pakub suurt ühenduse kiirust, servereid paljudes riikides ja rakendusi paljudele seadmetele. Mine ExpressVPN-i, et registreeruda juba täna ja hakata turvalisemalt veebi sirvima.

Kasutatud allikad

Korduma kippuvad küsimused

Mis on VPN?

Mida VPN teeb?

Kuidas saada VPN?

Milline VPN on kõige usaldusväärsem?

Mis on parimas VPN-id?

Mis on parim tasuta VPN?

Milline VPN on kiire Interneti jaoks parim?

Mis on Firesticki jaoks parim VPN?

Millised VPN-id Netflixiga töötavad?