Business 2 Community bolo založené v roku 2011 s cieľom poskytnúť platformu pre profesionálov v oblasti podnikania, aby si upevnili svoje vedúce postavenie, zvýšili expozíciu svojej organizácie a nadviazali kontakty s ostatnými. Naša webová stránka obsahuje množstvo informácií a vzdelávacích príručiek pre vlastníkov firmy, od najnovších trendov v odvetví až po recenzie softvéru, vrátane skutočných skúseností od našich 20 000+ odborných prispievateľov.

Naše poslanie

Naším poslaním je vytvárať otvorenú komunitu pre vlastníkov firiem a poskytovať vyvážený pohľad na súčasné podnikateľské prostredie. Naším cieľom je poskytnúť vám hlbší pohľad do komplikovanejších oblastí online obchodovania, rozobrať problematiku a pomôcť vám získať znalosti potrebné na prijímanie informovanejších rozhodnutí, pokiaľ ide o vaše podnikanie.

Máme tú česť, že niektoré z najbystrejších myslí v tomto odvetví zdieľajú svoje skúsenosti s našim publikom. Títo prispievatelia poskytujú cenné poznatky z pohľadu medzi podnikmi a spotrebiteľmi aj medzi podnikmi, čím nám pomáhajú skutočne vytvoriť „zážitok medzi podnikmi a komunitou“.

Informácie o spoločnosti a adresa

Materskou spoločnosťou Business 2 Community je Finixio Ltd, online mediálna spoločnosť so sídlom na Malte. Registračné číslo spoločnosti je 103525.

Adresa: Clickout Media Ltd AA PH, Camilleri Buildings, Oratory Street, Naxxar, NXR 2504 Malta

Môžete nás kontaktovať e-mailom na [email protected].

Redakčná politika

Všetok obsah na našej stránke píšu vysoko kvalifikovaní a skúsení finanční autori a analytici. Spolupracujeme iba s odborníkmi vo svojom odbore, aby ste si mohli byť istí, že všetko, čo čítate, je presné, aktuálne a spoľahlivé.

Máme tiež interný redakčný tím, ktorý kontroluje príspevok každého autora, aby sa ubezpečil, že celý obsah je relevantný, užitočný a nezaujatý. Ak máte záujem prispieť na našu stránku, neváhajte nám poslať e-mail na vyššie uvedenú e-mailovú adresu.

Zásady reklamy

Časť obsahu, ktorý zverejňujeme na Business 2 Community, môže byť sprevádzaná funkciami sponzorovaných produktov. Iné stránky môžu obsahovať pridružené odkazy na softvér, ktorý odporúčame, kde dostaneme províziu, ak sa zaregistrujete. Uisťujeme vás, že tieto sponzorstvá nemajú žiadny vplyv na obsah, ktorý zverejňujeme, integritu našich autorov ani nezávislosť našej webovej stránky.

Náš tím s radosťou prediskutuje akékoľvek potenciálne obchodné partnerstvo a umiestnenie reklamy v rámci recenzií našej obchodnej platformy alebo iného obsahu. Veľmi úzko spolupracujeme s našimi partnermi a máme preukázané skúsenosti s poskytovaním významnej obchodnej hodnoty značkám.

Sme otvorení novým reklamným partnerstvám, vrátane reklám na Business 2 Community alebo našich sesterských stránkach TradingPlatforms.com, Buyshares.co.uk, Learnbonds.com, StockApps.com a InsideBitcoins.com.

Prispievatelia

Nižšie nájdete náš medzinárodný tím spisovateľov a analytikov.

Patricia Sliacka

Copywriter so silnou vášňou pre marketing! Patrícia pracuje niekoľko rokov s jazykmi a tvorením obsahu. Práca v banke jej dala silné zázemie v oblasti fintech. Práve tieto skúsenosti teraz využíva aj pri práci pre Business 2 Community. Sústredí sa hlavne na marketing, komunikáciu a SEO. Práca na diaľku jej umožňuje pracovať odkiaľkoľvek, čo považuje za veľkú výhodu. Zaujíma sa hlavne o ekologické kryptomeny, pretože chápe aký vplyv majú tieto projekty na životné prostredie. Vo voľnom čase sa venujem rôznym športom a cestovaniu.

Linkedin

 


Eva Vargová

Eva je skúsená copywriterka, prekladateľka a editorka textov v oblasti financií, investovania a marketingu. Pre stránku Busines2Community píše články o kryptomenách, akciách a gamblingu, pričom vždy dbá na dobré SEO a na to, aby bol obsah článkov pre čitateľov zrozumiteľný a obohacujúci. Čo sa týka kryptomien, Evu oslovila nová sľubná kryptomena Fight Out, nakoľko kryptomena prepája oblasť financií s jednou z jej záľub – so športom.