Business 2 Community powstało w 2011 roku jako platforma dla przedsiębiorców. Mogą dzięki niej zdobyć przewagę rynkową, zwiększyć ekspozycję swoich firm, a także nawiązać nowe znajomości.

Nasza strona zawiera mnóstwo informacji i poradników dla przedsiębiorców – od najnowszych trendów branżowych do recenzji różnych typów oprogramowania (w tym również opis doświadczeń ponad 20 tys. ekspertów, z którymi współpracujemy).

Nasza misja

Naszą misją jest stworzenie otwartej społeczności dla przedsiębiorców i zapewnienie im obiektywnego spojrzenia na aktualną sytuację gospodarczą.

Gwarantujemy głęboki wgląd w skomplikowane obszary handlu online. Wyjaśniamy zawiłe tematy i pomagamy ci zdobyć wiedzę, dzięki której podejmiesz świadome decyzje w swoim biznesie.

Mamy ten zaszczyt, że na łamach naszej witryny doświadczeniami dzielą się najjaśniejsze umysły w branży. To właśnie nasi współpracownicy zapewniają czytelnikom wartościowe spojrzenie na różne kwestie — zarówno z perspektywy biznes-konsument, jak i biznes-biznes.

Dzięki nim budujemy prawdziwe doświadczenie biznesu dla społeczności (ang. Business-to-Community).

Dane i adres firmy

Firmą-matką Business 2 Community jest Clickout Media Ltd , czyli przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w mediach online z siedzibą na Malcie.

Numer rejestracyjny firmy to 103525.

Adres:

Clickout Media Ltd
AA PH, Camilleri Buildings,
Oratory Street,
Naxxar,
NXR 2504
Malta
Company Number 103525.

Skontaktujesz się z nami drogą mailową: [email protected].

Polityka redakcyjna

Każdy artykuł na naszej stronie jest napisany przez wykwalifikowanych i doświadczonych analityków finansowych.

Współpracujemy tylko z ekspertami z branży. Dzięki temu masz pewność, że wszystko, co przeczytasz, jest aktualne i wiarygodne.

Ponadto dysponujemy zespołem redaktorów, którzy sprawdzają teksty autorów. To oni upewniają się, że każdy artykuł jest pomocny i obiektywny.

Chcesz zostać naszym współpracownikiem? Napisz do nas: [email protected].

Polityka reklamowa

Część treści, które publikujemy na stronie, może być wzbogacona o recenzje produktów sponsorowanych.

Poza tym w niektórych artykułach możesz trafić na linki sponsorowane do oprogramowania, które rekomendujemy.

Jeśli zarejestrujesz się na którejś z tych platform, otrzymamy prowizję.

Jednak bądź spokojny, sponsorzy nie mają żadnego wpływu na treść naszych publikacji, integralność naszych autorów czy niezależność witryny.

Nasz zespół chętnie przedyskutuje potencjalną współpracę reklamową i lokowanie produktu w recenzjach platform i innych artykułach.

Bardzo blisko współpracujemy z naszymi partnerami i mamy udokumentowane doświadczenie w zwiększaniu wartości reklamowej różnych marek.

Jesteśmy otwarci na nowe partnerstwa reklamowe.

Chcesz się promować na Business 2 Community lub którejś z naszych innych stron: TradingPlatforms.com, Buyshares.co.uk, Learnbonds.com, StockApps.com lub Insidebitcoins.com?

Skontaktuj się z nami pod adresem [email protected]. Możesz też skorzystać ze strony kontaktowej.

Autorzy

Aby uzyskać szczegółowe informacje o redaktorach Business 2 Community, którzy wnoszą swój cenny wkład w budowę strony, dzieląc się cennymi opiniami i doświadczeniami, sprawdź naszą stronę autorzy.