Aktuálny trh s kryptomenami opäť presiahol 1 trilión dolárov a pomaličky sa dostáva von z „bear marketu”. Tento trh stále nie je dostatočne regulovaný a nechráni svojich investorov, no napriek tomu sú kryptomeny veľmi obľúbeným investičným aktívom pre svoj ziskový potenciál. V tejto recenzii vám chceme v krátkosti predstaviť niektoré kryptomeny, o ktorých si myslíme, že sú dôležitými hráčmi na krypto trhu, a patria medzi kryptomeny s potenciálom niekoľkonásobného zhodnotenia investície.

Obsah

Najlepšie nové kryptomeny na investíciu v roku 2023

Pozrite si veľmi stručný zoznam kryptomien o ktorých si myslíme, že sú skvelými investičnými príležitosťami pre september 2023:

 1. Bitcoin ETF – Nový kryptomenový token vytvorený ako reakcia na možné schválenie prvých bitcoinových ETF. Tento projekt má stanovených niekoľko miľníkov ohľadom bitcoinových ETF, po dosiahnutí ktorých sa spáli spolu až 25 % z celkovej zásoby tokenu Bitcoin ETF.
 2. Bitcoin Minetrix – Inovatívna platforma, ktorá umožňuje spoľahlivú a široko dostupnú ťažbu Bitcoinu. Vďaka projektu Bitcoin Minetrix môžu aj súkromní investori ťažiť Bitcoin bez drahého ťažobného zariadenia či technických znalostí.
 3. Meme Kombat – Revolučný meme projekt, prostredníctvom ktorého môžete stávkovať na súboje meme tokenov. Okrem toho môžete tiež generovať pasívny zisk vďaka možnosti stakingu.
 4. TG.Casino – Telegramové kasíno, na ktorom nájdete tisícky hazardných hier, ako aj širokú škálu športových stávok. Okrem toho ide o plne bezpečné a anonymné kasíno, pričom nemusíte prejsť procesom overenia KYC.
 5. Launchpad XYZ –Inovatívny ekosystém podporujúci prijatie Web3 prostredníctvom crypto dashboardu. Okrem toho ponúka investorom komplexnú analýzu, upozornenia na prebiehajúce predpredaje a premostenie z Web2 na Web3.
 6. yPredict Platforma na analýzu a obchodovanie s kryptomenami poháňaná umelou inteligenciou. yPredict je nová kryptomena, ktorá investorom, obchodníkom a používateľom ponúkne obchodné signály, segmentovú analýzu, technické poznatky prostredníctvom umelej inteligencie a mnoho ďalšieho.
 7. Wall Street Memes – Úplne nový meme coin vyvinutý známou online skupinou s viac ako 1 miliónom odberateľov a úspešnými výsledkami v oblasti kryptomien. Za necelý týždeň sa už vyzbieralo niekoľko miliónov dolárov a po uvedení na burzu je pravdepodobné, že WSM exploduje až 10x. Elon Musk podporuje tento projekt.
 8. Chimpzee – Nová zelená kryptomena, ktorá chce zachrániť životné prostredie výsadbou stromov a podporou investorov do svojho tokenu $CHMPZ. Okrem toho môžu teraz investori získať až 300% bonus k svojej investícii.
 9. Lucky Block (LBLOCK) Kryptomena, ktorá začala ako hazardná platforma a rozdávala odmeny všetkým investorom, ktorí držali token $LBLOCK. Teraz je z nej lukratívne kasíno a stávková kancelária.
 10. Dogecoin (DOGE)Relatívne nový meme coin, ktorý bol kedysi v prvej päťke najhodnotnejších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. Svojho času sa tešil veľkej podpore Elona Muska.
 11. Avalanche (AVAX)Jedna z najnovších kryptomien, ktorá sa zdá byť konkurentom populárneho Etherea. Je to jeden z decentralizovaných open-source proof-of-stake blockchainov s možnosťami inteligentných kontraktov.
 12. Hedera Hashgraph (HBAR) – Zbrusu nová kryptomena s unikátnou technológiou, ktorá sa označuje ako alternatíva k blockchainu. Konkrétne ide o technológiu distribuovanej účtovnej knihy.
 13. Theta (THETA) – Nová kryptomena s blockchainovou infraštruktúrou Web3 pre video, médiá a zábavu. Môže sa tiež pochváliť pomerne ambicióznym plánom.
 14. Apecoin (APE) –Meme coin, ktorý pochádza od tvorcov slávnej kolekcie NFT – Bored Ape Yacht Club (BAYC), ktorá mala v roku 2021 obrovský úspech.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Predstavme si najnovšie kryptomeny, do ktorých sa oplatí investovať

1. Bitcoin ETF – inovatívny kryptomenový token vytvorený ako reakcia na možné schválenie prvých bitcoinových ETF

Bitcoin ETF je revolučný token, ktorý vstupuje na trh tesne pred uvedením veľmi očakávaného spotového bitcoinového ETF na trh. Ide o prvý kryptomenový token, ktorého hodnota odráža aktuálne dianie na trhu súvisiace s rozhodnutím americkej komisie SEC ohľadom schválenia bitcoinových ETF.

Bitcoin ETF - ako kúpiť Bitcoin ETF

Cieľom projektu je zhromaždenie silnej komunity očakávajúcej uvedenie bitcoinových ETF a vzdelávanie širokej verejnosti o spotových bitcoinových ETF. Paralelne s fázou predpredaja je spustená marketingová kampaň, ktorá má obchodníkov upozorniť na dôležitosť schválenia bitcoinových ETF americkou Komisiou pre cenné papiere a burzy (SEC).

Predpredaj tokenu BTCETF pozostáva z 10 fáz, pričom v rámci práve prebiehajúcej prvej fáze si môžete token BTCETF zakúpiť za 0,005 $. V každej ďalšej fáze sa bude cena tokenu postupne zvyšovať, až kým nedosiahne 0,0068 $. Celková zásoba tokenu BTCETF predstavuje 2 100 000 000 tokenov, z ktorých 40 % sa vyčlenilo do fázy predpredaja. Ďalšách 25 % je určených na stakingové odmeny a ďalších 25 % sa postupne spáli – tak chce vývojársky tím projektu spojiť mechanizmus stakingu s deflačným princípom. Posledných 10 % tokenov BTCETF pôjde na fond likvidity.

Roadmapa Bitcoin ETF

Akonáhle bude token BTCETF uvedený na decentralizovaných burzách, starostlivo navrhnutý mechanizmus zníži zásobu tokenu pri každej transakcii, aby sa zaistil nedostatok tokenu. Spočiatku bude transakčná daň predstavovať 5 %, ale hneď po dosiahnutí každej ďalšej fáze projektu sa daň zníži vždy o 1 %.

Okrem toho po dosiahnutí jednotlivých míľnikov sa spáli zakaždým 5 % z celkovej zásoby tokenu Bitoin ETF, pričom celkovo sa spáli 25 %. Týmto premysleným spôsobom chcú tvorcovia projektu zaistiť efektivitu deflačnej stratégie a posilniť hodnotu kryptomeny BTCETF. Token BTCETF považujeme za výnimočne dynamického hráča na kryptotrhu, ktorý je ideálny pre tých, ktorí chcú mať prehľad o aktuálnom dianí ohľadom bitcoinových ETF.

Ak vás projekt Bitcoin ETF zaujal, môžete sa pridať ku kanálom projektu na Telegrame a Twitteri, kde nájdete najnovšie správy o projekte. Viac podrobností o projekte sa dočítate tiež vo whitepaperi projektu.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

2. Bitcoin Minetrix – inovatívna platforma umožňujúca spoľahlivú a široko dostupnú ťažbu Bitcoinu

Bitcoinové alternatívy v poslednej dobe zažívajú veľký boom, pričom token Bitcoin Minetrix predstavuje tú najsľubnejšiu novú verziu Bitcoinu. Vďaka projektu Bitcoin Minetrix môžu aj súkromní investori ťažiť Bitcoin bez drahého ťažobného zariadenia či technických znalostí. Príležitosť pasívneho príjmu umožňuje aj stakingový mechanizmus. Token Bitcoin Minetrix (BTCMTX) je založený na blockchaine Ethereum, takže ide o token štandardu ERC-20. Momentálne si môžete natívny token BTCMTX zakúpiť v rámci 10-fázového predpredaja za 0,011 $.

Predpredaj Bitcoin Minetrix

Mechanizmus stake-to-mine projektu Bitcoin Minetrix predstavuje inovatívne riešenie pre spoľahlivú, lacnú a nekomplikovanú ťažbu BTC. Tokenizovaný prístup výrazne zjednodušuje ťažbu BTC a zároveň zaisťuje to, že projekt má dlhodobú perspektívu.

Celková zásoba tokenov BTCMTX predstavuje 4 000 000 000 tokenov, pričom roadmapa projektu Bitcoin Minetrix sa skladá zo štyroch fáz. Prvá fáza projektu vyhradená na predpredaj a distribúciu tokenov BTCMTX zaistí vyzbieranie finančných prostriedkov nevyhnutných pre marketing a cloudové ťažobné operácie. Táto fáza sa teda zameriava na rozvoj smart kontraktu tokenu Bitcoin Minetrix a spustenie predpredaja.

Počas druhej fázy plánuje vývojársky tím Bitcoin Minetrex zostaviť svoje ťažobné zariadenie. To umožní držiteľom tokenov BTCMTX bezpečne stakovať ich tokeny a získať kredity pre cloudovú ťažbu. Verejné spustenie stake-to-mine platformy Bitcoin Minetrix je plánované počas tretej fázy projektu. Táto časť je špecificky venovaná spusteniu prvku stake-to-mine pre mobilné zariadenia a stolné počítače. Kryptomenu BTCMTX si môžete zakúpiť na oficiálnych stránkach projektu Bitcoin Minetrix prostredníctvom ETH, BNB alebo USDT.

Podrobnosti o predpredaji Bitcoin Minetrix

Hard cap 32 000 000 $
Celková zásoba tokenov 4 miliardy
Množstvo predpredajných tokenov 2,8 miliardy
Blockchain Ethereum
Typ tokenu ERC-20
Minimálna hodnota objednávky 10 $
Platobné metódy USDT, ETH, BNB

Investujte len do projektov, ktorým plne rozumiete.

3. Meme Kombat – Revolučný meme projekt, s ktorým môžete stávkovať na súboje meme tokenov ako Doge, Pepe alebo Shiba Inu

Meme Kombat je nový kryptoprojekt, ktorý spája svet meme coinov, stávkovania a súbojov v aréne pomocou umelej inteligencie. Užívatelia budú môcť vďaka tomuto projektu stávkovať na súboje populárnych meme postáv pomocou natívneho tokenu MK. Ten môže investorom zároveň zarábať v stakingu so zaujímavým ročným výnosom.

Meme Kombat hlavná stránka

Hlavným cieľom Meme Kombat je umožniť používateľom staviť sa na výsledok súbojov medzi rôznymi meme coinmi. V 1. fáze projektu sú dostupné súboje medzi 11 populárnymi meme coinmi, vrátane Doge, Pepe, Sponge, Shiba Inu alebo Baby Doge. Tieto súboje sú automatizované a ich grafika je generovaná za pomoci AI. Bojové prvky jednotlivých kryptomien sa majú podobať na ich vlastnosti a charakteristiky.

Užívatelia majú k dispozícií rôzne typy stávok. PvP stávkovanie, pri ktorom stávkujete proti iným hráčom. Vyzvať môžete napríklad aj svojich priateľov. Taktiež PvG stávkovanie, pri ktorom môžete analyzovať šance a stávkovať proti samotnej hre, alebo v tomto prípade proti Meme Kombat platforme. Dostupné je aj priame stávkovanie a stávkovanie na vedľajšie akcie ako napríklad prvý úder alebo špecifické výsledky súbojov.

Stávky sú zaznamenávané na blockchaine a odmeny sa používateľom automaticky vyplácajú. Okrem odmien za stávkovanie sú k dispozícii aj pasívne odmeny vo forme ročného percentuálneho výnosu (APY), ktorý sa v súčasnosti pohybuje na úrovni okolo 112 %. Ten môžete získať pri vložení tokenov MK do stakingu.

Meme Kombat tokenomika

Celková zásoba tokenov Meme Kombat je obmedzená na 12 miliónov, čo je výrazne menej ako u iných projektov. Z tohto množstva je 6 miliónov tokenov určených pre predpredaj za cenu 1,667 $ za token. 30 % zo zásoby tokenov je vyhradených na odmeny za staking a stávkovanie v súbojoch meme coinov. 10 % pôjde na odmeny komunite na podporu aktivity a dlhodobej vernosti tomuto projektu. A zvyšných 10 % zo zásoby tokenov je vyhradených na decentralizované burzy.

Pred investovaním do Meme Kombat je dôležité sa dôkladne oboznámiť s projektom. Whitepaper Meme Kombat obsahuje podrobnejšie informácie o jeho fungovaní. Okrem toho projekt aktívne komunikuje s komunitou cez sociálne siete, najmä cez Twitter a Telegram, kde sa môžete dozvedieť ešte viac.

Podrobnosti o predpredaji Meme Kombat

Hard cap 10 miliónov $
Celkové množstvo tokenov 12 miliónov
Množstvo predpredajných tokenov 6 miliónov
Blockchain Ethereum
Typ tokenu ERC-20
Minimálna hodnota objednávky 10 $
Platobné možnosti USDT, ETH, BNB

Investujte len do projektov, ktorým plne rozumiete.

4. TG.Casino – Hrajte kasínové hry pomocou Telegramu bez zbytočne zdĺhavého overovacieho procesu v licencovanom kasíne

TG.Casino prináša všetkým hráčom online kasínových hier nový spôsob, akým si môžu vychutnávať túto aktivitu. A to pomocou sociálnej siete Telegram. Telegram je obľúbeným nástrojom medzi nadšencami Web3 a táto platforma teraz umožňuje hráčom využívať kasínové služby bez zdĺhavého overovania KYC. Stačí mať telegramový účet a natívny token TGC a môžete sa okamžite ponoriť do sveta svojich obľúbených kasínových hier.

TG.Casino hlavná stránka

Vďaka TG.Casino už viac nie je potrebné sťahovať aplikácie alebo prechádzať zdĺhavými overovacími procesmi pri registrovaní do online kasína. Hry sú doslova na dosah ruky priamo v Telegrame. A s platbami v kryptomenách môžu hráči stávkovať úplne anonymne. V TG.Casino je možné stávkovať pomocou tokenov TGC, ktoré môžete získať v predpredaji za cenu 0,125 $. Koncept, ktorý TG.Casino prináša, mal taký úspech, že už v prvých 24 hodinách sa vyzbieralo v predpredaji 150 000 dolárov.

Token TG.Casino môžete získať za ETH, USDT alebo BNB. Celkovo je v predpredaji k dispozícii 40 % z celkového počtu 100 miliónov tokenov. Ďalších 20 % je vyhradených na likviditu na decentralizovaných burzách, 10 % na odmeny pre hráčov, 5 % pre affiliate program a 5 % pre marketing.

Zvyšných 20 % z celkovej zásoby 100 miliónov tokenov je vyhradených pre odmeny za staking. Tokeny TGC je možné tiež vložiť do stakingu a pasívne generovať príjmy. Aktuálne očakávaný ročný percentuálny výnos (APY) dosahuje až 2372 %. Až takto vysoké zisky môžu skorí investori získať a to ani nemusia hrať dostupné kasínové hry.

TG.Casino tokenomika

TG.Casino má mnoho výhod oproti konkurenčným online kasínam. Vďaka blockchainovej technológii má vyššiu transparentnosť, efektívnosť a staking prináša aj väčšie možné zisky. TG.Casino plánuje zisky z predpredaja využiť na odkúpenie tokenov TGC a ich spálenie, čo zvýši dopyt. Token TGC prešiel auditom spoločnosti Coinsult a TG.Casino má licenciu od vlády Curaçaa.

Pokiaľ máte záujem získať viac informácií o tomto projekte, môžete sledovať oficiálne kanály TG.Casino na Telegrame alebo na Twitteri a podrobnejšie sa zoznámiť s whitepaperom projektu.

Podrobnosti o predpredaji TG.Casino

Hard cap 5 miliónov $
Celkové množstvo tokenov 100 miliónov
Množstvo predpredajných tokenov 40 miliónov
Blockchain Ethereum
Typ tokenu ERC-20
Minimálna hodnota objednávky 10 $
Platobné možnosti USDT, ETH, BNB

Investujte len do projektov, ktorým plne rozumiete.

5. Launchpad XYZ – inovatívny ekosystém podporujúci prijatie Web3 prostredníctvom crypto dashboardu, okrem toho ponúkne používateľom most z Web2 na Web3

Launchpad XYZ má obrovský potenciál rozvoja ako jeden z najzaujímavejších kryptomenových projektov, ktoré sa tento rok dostali na trh. Poskytuje obrovské množstvo špičkových funkcií prispôsobených práve pre používateľov Web3, z ktorých niektoré by sa mohli v najbližších rokoch presadiť. Analytici predpovedajú, že po jej uvedení na trh sa môže natívny token LPX niekoľkonásobne znásobiť.

Predpredaj projektu Launchpad XYZ

Pre mnohých ľudí je Web3 vzrušujúcim a zároveň zastrašujúcim prostredím. Mnohí laici majú problém porozumieť pojmom ako “blockchain”, “kryptomeny“, “NFT”, “DeFi“, “staking” a “metaverse”, čo bráni prijatiu tejto decentralizovanej technológie.

Launchpad XYZ to chce zmeniť. Pristupuje k tomu inak ako množstvo influencerov, ktorí zaplavujú internet nudnými inštruktážnymi videami. Projekt chce používateľov učiť využívaním praktických techník, ktoré uľahčujú vstup na trh Web3.

Kľúčové funkcie Lauchpad XYZ

S cieľom prilákať viac používateľov do ďalšej internetovej éry ponúka ekosystém poznatky a údaje zo všetkých oblastí Web3. Používatelia kryptomien, či už skúsení alebo začínajúci, sa môžu združovať na Launchpad XYZ a získať prístup k množstvu informácií, zdrojov a funkcií. Projekt chce svojich používateľov aj informovať a vzdelávať, preto ponúkne krypto dashboard, ktorý používateľov upozorní na plánované predpredaje kryptomien alebo NFT. Bude tiež ponúkať frakčné aktíva alebo trhoviská s kryptomenami a NFT.

Kreatívny tím vyvíjajúci Launchpad XYZ má veľké ciele pre používateľsky prívetivé rozhranie, ktoré robí Web3 prístupnejším. Prvotným cieľom je povzbudiť 10 miliónov používateľov Web3, ktorí ho už využívajú, aby zvýšili svoje príjmy. Cieľovým publikom nie je len jedna konkrétna osoba. Launchpad XYZ umožňuje značkám a agentúram začleniť Web3 do svojich modelov pre získavanie používateľov.

Predpredaj projektu Launchpad XYZ a domovská stránka

Ak vás projekt Launchpad XYZ oslovil, s investíciou dlho neváhajte. Tokeny $LPX rýchlo miznú. Pripojte svoju peňaženku k predpredaju a kúpte si tokeny hneď!

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

6. yPredict – platforma na analýzu obchodovanie s kryptomenami poháňaná umelou inteligenciou, okrem toho bude svojim držiteľom ponúkať bezplatné doživotné predpovede

yPredict je prelomová, komplexná platforma založená na umelej inteligencii vytvorená s ohľadom na obchodníkov, kvantitatívnych analytikov a vývojárov. yPredict sa snaží vyvinúť špičkovú platformu novej generácie pre prieskum trhu a analýzu s využitím poznatkov založených na údajoch.

Predpredaj yPredict

Obchodníci ju môžu využiť na predpovedanie cenových modelov a zvyšovanie svojich obchodných ziskov. Široký produktový rad yPredict zahŕňa množstvo platforiem a analytických nástrojov navrhnutých tak, aby poskytovali užitočné konfigurácie.

Táto nová iniciatíva v oblasti kryptomien funguje ako platforma, ktorú môže ktokoľvek a kedykoľvek používať bezplatne a bez registrácie. Webová stránka, ktorá bola vytvorená pomocou najmodernejších techník, ponúka verejné prognózy cien tisícov coinov. Vývojári modelov predpovedí umelej inteligencie môžu predávať svoju prácu a pasívne zarábať prostredníctvom trhov yPredict.

Moderné prognostické techniky a ukazovatele používa yPredict na lepšie predpovedanie trhových trendov. Profesionáli v oblasti obchodovania môžu mať prehľad o rýchlo sa meniacich trhoch a prijímať inteligentnejšie rozhodnutia pomocou prognostických modelov a kľúčových ukazovateľov výkonnosti založených na umelej inteligencii.

Predpredaj yPredict a dashboard

Natívny token projektu, ktorý poháňa jeho ekosystém, sa nazýva $YPRED. Token YPRED možno použiť na zaplatenie členstva a prístupu k rôznym predikčným modelom, čo podporuje užitočnosť a hodnotu tokenu.

Investori môžu využiť aktuálny predpredaj yPredict a diverzifikovať svoje portfóliá pomocou tokenu umelej inteligencie. Zároveň môžu profitovať z atraktívne nízkej ceny. V skutočnosti je cena v prvej fáze predpredaja len 0,0038 USDT za token. Projektu yPredict sa už podarilo vyzbierať viac ako 700 000 dolárov, takže cena sa už mierne zvýšila. Napriek tomu sa investícia stále oplatí, v čase uvedenia tokenu na trh bude cena predstavovať 0,12 USDT za 1 token.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

7. Wall Street Memes – nová kryptomena, ktorá by mohla zopakovať svoj úspech z roku 2021 a vypredať svoj token $WSM v priebehu niekoľkých minút

Projekt Wall Street Memes

Wall Street Memes, ktorý sleduje viac ako 400-tisíc ľudí na jeho hlavných účtoch na Twitteri a Instagrame, je obrazne povedané vrcholom internetovej kultúry Web2.

Natívny token $WSM, ktorý bol inšpirovaný hnutím Wall Street Memes, je vrcholom internetového úspechu nad bezuzdným kapitalizmom. “Chamtivosť je dobrá!” Gordon Gekko v 80. rokoch minulého storočia slávne zvolal, keď zbohatol na bezcenných akciách. Taká je situácia aj o tridsať rokov neskôr a bežní ľudia môžu vďaka stovkám diskutabilne ešte nezmyselnejších meme coinov robiť stále to isté.

Meme coin Wall Street Memes chce speňažiť súčasný stav amerického trhu vo svoj prospech a zároveň pobaviť mnoho ľudí. Zároveň im chce ponúknuť možnosť zarábať pomocou ich natívneho tokenu $WSM a meme mince, ktorú tento token predstavuje.

Predpredaj projektu Wall Street Memes

Od meme coinu $WSM sa neočakáva žiadna využiteľnosť, ale tento coin sa chce viezť na vlne aktuálnych udalostí v USA a poskytnúť investorom pekné zisky. Väčšina meme coinov nemá žiadnu užitočnosť a vo svojej podstate to nevadí, pretože veľkú časť úspechu daného tokenu tvorí komunita. Projekt Wall Street Memes už túto časť v roku 2021 zvládol, keď svoju kolekciu NFT Wall Street Bulls vypredal za 32 minút a vybudoval silnú komunitu s viac ako 1 miliónom členov.

Wall Street Memes má zároveň silné zastúpenie aj na Twitteri, keďže túto novú meme mincu si všimol aj Elon Musk. Pred niekoľkými dňami retweetol ich tweet, čo k projektu priviedlo ďalších nadšencov a investorov do kryptomien. Vo videu nižšie si môžete pozrieť, čo si o projekte myslí jeden z kryptoanalytikov a influencerov Jacob Bury.

Veľká komunita projektu tiež znamená, že o projekte budú vedieť veľké burzy. Dá sa predpokladať, že po spustení by sa token $WSM mohol uviesť aj na burze Binance. Komunita, ktorá má viac ako 1 milión členov, pritiahne pozornosť väčších búrz, než sú len bežné burzy CEX a DEX.

Na oslavu spustenia predpredaja Wall Street Memes sa v rámci projektu koná aj crypto airdrop, v ktorom môžu používatelia získať viac ako 50 000 dolárov. Stačí sa pripojiť na Discord, sledovať sociálne siete projektu, byť držiteľom tokenov $WSM a obchodovať s nimi. Takto sa môžete jednoducho zapojiť do airdropu a získať odmeny prostredníctvom tokenov $WSM.

Wall Street Memes Airdrop

Tokeny si môžete kúpiť aj v predpredaji. V prvej fáze je cena tokenov 0,025 USDT. V ďalších fázach predpredaja sa bude cena postupne zvyšovať. Celkovo bude mať predpredaj 30 fáz predpredaja. Preto dlho nečakajte, pripojte svoju kryptopeňaženku a zabezpečte si pekný zisk už teraz!

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

8. Chimpzee – nová zelená kryptomena, ktorá chce zachrániť životné prostredie výsadbou stromov

Chimpzee je úplne nová platforma na blockchaine, ktorá prináša ekologické riešenia na ochranu a zlepšenie klimatických zmien a vplyvu na životné prostredie. Vlastný token $CHMPZ sa riadi štandardom ERC-20, vďaka čomu je tokenom blockchainu Ethereum.

Predpredaj projektu Chimpzee bol spustený len nedávno, takže teraz máte jedinečnú investičnú príležitosť. V prvej fáze predpredaja je cena tokenu $CHMPZ len 0,00064 USDT. To je naozaj nízka cena, keďže sa očakáva, že v čase, keď bude token uvedený na burzu, bude jeho cena oveľa vyššia.

Chimpzee predpredaj

Chimpzee prináša používateľom revolúciu v podobe možnosti podieľať sa na záchrane našej planéty a zvierat a zároveň za tieto aktivity zarábať peniaze. Chimpzee je projekt Web3, ktorý ponúkne investorom a používateľom mnoho spôsobov, ako zarobiť peniaze.

Ešte tento rok predstaví 3 spôsoby zárobku – Chimpzee Shop, NFT Marketplace a Zero Tolerance Game. Spolu s týmito spôsobmi sú definované aj 3 rôzne spôsoby získavania odmien. Sú to shop-to-earn, trade-to-earn a play-to-earn. Podrobnú analýzu projektu od kryptoanalytika Jacoba Buryho si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Ide o skutočne interaktívnu iniciatívu s veľkými cieľmi. Chce zachrániť našu planétu skutočne inovatívnym spôsobom a odmeniť používateľov, ktorí sa na tejto ceste pridajú k Chimpzee. Na investorov a používateľov čaká veľa odmien. Preto dlho neváhajte, nenechajte si ujsť projekt s priaznivou predikciou!

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

9. Lucky Block (LBLOCK) – Jedno z najlepších kasín a stávkových kancelárií s atraktívnymi bonusmi, revolucionár v online gamblingu

Lucky Block je revolucionár vo svete krypto gamblingu a prináša v tomto odvetví zmeny, ktoré neboli možné pred vyvinutím technológie blockchain. Konečne budú prebiehať online lotérie a jackpoty plne transparentne a losovanie lotériových výhercov nebude zmanipulované v prospech poskytovateľa služby. Táto platforma funguje tak, že si hráči nakúpia LBLOCK tokeny alebo NFT, ktoré im umožnia sa zúčastniť na ľubovoľných lotériach platformy. Od vzniku tohoto projektu, na začiatku tohto roka, už existujú dvaja šťastní výhercovia hlavného jackpotu v hodnote 1 000 000 USD.

Lucky Block logo

O udržateľnosť tohto ekosystému sa vývojári postarali premysleným systémom spoplatnenia transakcií a rozdeľovania výhier. Výhercovia tu nezískavajú celú sumu jackpotu ale iba 70% z neho. Nie je to kvôli tomu, že by tvorcovia chceli dostať zisk do vlastného vrecka, ale preto že zvyšná čiastka výhry sa odloží na budúce jackpoty, poputuje na charitu a zaplatí marketing a ďalší vývoj tohoto skvelého projektu. Aby tento token nikdy nestrácal na hodnote sa pri každej transakcii účtuje 12% poplatok, ktorý tak ako aj v prípade výhry, spravodlivo prerozdelí do likviditného fondu, ďalších výhier, a malá časť sa spáli nech sa znižuje celkový počet tokenov. Táto platforma ponúka skvelé možnosti aktívneho aj pasívneho príjmu a zaslúžene patrí medzi kryptomeny s potenciálom na september 2023.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

10. Dogecoin (DOGE) – Relatívne nový meme coin, ktorý bol kedysi v prvej päťke najhodnotnejších kryptomien podľa trhovej kapitalizácie

Tak ako je komický pes v logu, je komický aj príbeh Dogecoin-u. Táto minca vznikla ako „fork forku forku Bitcoinu”. Môže to vyzerať ako preklep alebo štylistická chyba, no pravda je tá, že nie je. Táto vtipná minca funguje už od roku 2013 a odvtedy niekoľko násobne zvýšila svoju hodnotu. Krypto komunita túto mincu často používala ako „funny money” a internet je zaplavený zábavnými obrázkovými „memečkami” so psom. Túto kryptomenu najviac preslávil Elon Musk, keď povedal, že je to jeho najobľúbenejšia kryptomena.

Dogecoin, kráľ mémov

Ešte o väčší rozruch sa však postaral keď si uťahoval, že ju bude akceptovať Tesla. Od tej doby však cena DOGE tokenu 10 násobne klesla a pretrváva v cenovej hladine okolo 0.06 USD za token. Elon Musk čelí viacerým obvineniam z manipulácie trhu a preto nepredpokladáme, že sa bude ďalej k tejto kryptomene vyjadrovať a robiť jej reklamu. Napriek tomu veríme, že ako prvý meme coin vôbec, nikdy nestratí popularitu svojej komunity a preto bude cena postupne iba rásť.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

11. Avalanche (AVAX) – Jedna z najnovších kryptomien, ktorá sa zdá byť konkurentom populárneho Etherea

Avalanche je so svojím natívnym tokenom AVAX, ekosystém, fungujúcim ako platforma pre dApps aplikácie a vlastné blockchainové siete. Ako hlavný rival siete Ethereum, prekonal jeho rýchlosť a dokáže sprocesovať okolo 6500 transakcií za sekundu. Developerom Avalanche sa to podarilo rozdelením ich prvotnej originálnej siete do troch menších blockchainov: P-Chain, C-Chain, X-Chain. Ich funkcie sú rozlične zadefinované a sú všetky na seba navzájom závislé, pre plynulý a bezpečný chod fungovania hlavného blockchainu. Svojimi „nod-mi” medzi sebou navzájom validujú transakcie a všetky do blockchainu zapisované dáta. V minulom roku na tejto sieti začali vznikať prvé necentralizované aplikácie ale aj niektoré vlastné, používateľmi vytvorené blockchainy. Tento produkt zaznamenal obrovský boom, ktorý bohužiaľ skončil kvôli aktuálnej „krypto dobe ľadovej”. Jeho cena padla pod 20 USD, čo môže byť vynikajúca úvodná pozicia pre nových investorov do tejto kryptomeny s potenciálom niekoľkonásobného profitu.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

12. Hedera Hashgraph (HBAR) – Zbrusu nová kryptomena s unikátnou technológiou, ktorá sa označuje ako alternatíva k blockchainu

Unikátna (ne)blockchainová sieť, tretej generácie používa koncept spojený s technológiou distribuovanej účtovnej knihy (DLT) monitorujúcej acyklové grafy (DAG) v neuzavretej slučke.

DLT je v podstate najnovší typ databázovej technológie, ktorá je súčasťou každého blockchainu, a používa sa na zapisovanie a uchovávanie informácii o transakciách v rámci siete, ktoré sú ukadané a využiteľné, vďaka vysokej škálovitosti, súčasne na viacerých pozíciach.

Vďaka tomuto technologickému konceptu dosiahli najvyššiu možnú úroveň bezpečnosti a zároveň zlepšili jednoduchosť transakcií. Tento projekt si v roku 2016 vzal za úlohu vynájsť konsenzus s širokým využitím. Ich prvým použiteľným prototypom bol práve „hashgraph”, v ktorom vývoji pokračujú do dnes. Hedera pokračovala vo vývoji ich unikátneho hashgraphu ktorý sa im nakoniec aj podarilo skapitalizovať. Škálovitosť Hedera, v súčasnosti zvláda viac ako 165 000 transakcií za hodinu, s okolo 100 000 unikátnymi adresami vytvorenými na jej hlavnom blockchaine. Natívny token spoločnosti Hedera, HBAR, možno použiť na nákup a predaj kryptomien. Momentálne je podcenený a patrí medzi kryptomeny s potenciálom rásť.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

13. Theta (THETA) – Nová kryptomena s blockchainovou infraštruktúrou Web3 pre video, médiá a zábavu

Theta je decentralizovaná platforma určená na video streaming. Vznikla v roku 2017, s úvodnou investíciou 20 000 000 USD, za účelom nahradiť súčasne dostupné platformy s video obsahom. Ich víziou je zlepšiť kvalitu dodaného obsahu a skrátiť čas, načitavania videí. Theta Labs identifikovali problémy spojené s načítáním obsahu, v závislosti od regiónu, v ktorom sa nachádza používateľ služby. Mnohé regióny trpia opätovným ukladaním do vyrovnávacej pamäte a s problémami načítaním obsahu. Kvalita videí preto veľa krát závisí od toho, v ktorej časti sveta sa nachádzate. V dnešnej dobe je dopyt po 4K a 8K rozlišení, no drvivá väčšina ľudí k takejto kvalite nemá prístup z dôvodu neefektívneho doručovania obsahu od poskytovateľa.

V centralizovaných modeloch doručovania video obsahu, ako je YouTube, získavajú tvorcovia obsahu zo svojej činnosti finančnú odmenu, ktorá je pre tých najlepších streamerov dostačujúci zdroj príjmu. Cieľom Theta je vytvoriť peer-to-peer sieť, ktorá bude motivovať používateľov, vrátane tvorcov obsahu a divákov, nasledujúcimi spôsobmi. Za používanie platformy budú užívatelia odmeňovaní tokenom TFUEL. Technologicky zaujímavá je ich vízia o zdieľaní nevyužitého bandwith-u (šírka pásma) v prospech ostatných. Poskytovatelia by boli odmeňovaní ďalšími tokenmi, a druhá strana sa môže tešiť väčšiemu toku dát a teda lepšej kvalite streamu.

Keďže systém je decentralizovaný, všetci používatelia na celom svete budú mať rovnaký prístup k obsahu a rovnaký čas načítania videa. Takýto model streamovania stojí menej, pretože nie je potrebný drahý hardvér, ktorý by musel poháňať streamovanie. Theta je open-source platforma, ktorú môže ktokoľvek použiť na živé vysielanie, hosťovanie obsahu VR, alebo hudbu. V neposlednom rade v´môžu vývojári stavať svoje dApps priamo na Theta blockchain, pretože platforma podporuje smart kontrakty.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

14. ApeCoin (APE) – Meme coin, ktorý pochádza od tvorcov slávnej kolekcie NFT – Bored Ape Yacht Club (BAYC), ktorá mala v roku 2021 obrovský úspech

Predstavujeme vám nový ERC-20 token od tvorcov svetoznámej NFT kolekcie Bored Ape Yacht Club. Ich oficiálny token bude využiteľný v pripravovanom APE ekosystéme ako platidlo v pripravovaných hrách alebo dokonca aj v „real life” eventoch. Token bude taktiež správcovský token pre ich DAO. Navyše BAYC komunita je obrovská a preto očakávame úspech tohoto produktu. Jeho tvorcovia, Yuga Labs, sú známi najmä vďaka tomu, že o ich predraženú kolekciu NFT sa bijú hudobné celebrity. To vzbudzuje obrovskú mediálnu pozornosť a zároveň pomáha masovej adaptácii kryptomien a celkovo technológie blockchain.

ApeCoin opičie mince

Paradoxne sa však tvorcovia tohoto projektu zriekli a tvrdia, že je čisto v rukách všetkých jeho investorov a funguje výlučne ako decentralizovaná autonómna organizácia, ktorá sama rozhoduje ktorým smerom sa tento token „vydá”. Nevieme s istotou povedať aký užitok prinesie tento ekosystém svetu, no rozhodne vieme povedať, že ešte o nich budeme počuť, nakoľko ApeCoin spĺňa všetky predispozície, k tomu aby vystrelil ako sa to podarilo  Dogecoin-u.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Ako nájsť najnovšie kryptomeny?

Pre neskúseného investora je toto najviac časovo náročná aktivita. Trh je preplnený novými predpredajmi ale je ťažké určiť, ktoré sú reálne a ktoré scam. Hĺbkovej analýze produktu sa určite nevyhnete. Vieme vám však poradiť a ušetriť čas tým, že vám aspoň priblížime miesta kde predpredaje pre nové kryptomeny s potenciálom, v roku 2023 vyhľadávať.

 • Hľadajte ICO:

Initial Coin Offerings – alebo aj tokenový „crowd-funding”, je stále najviac populárnou formou investovania, dosahujúc tie najlepšie finančné návraty investícii. Vo fáze ICO predpredaja si môžete nakúpiť tokeny za ich počiatočnú (najnižšiu) hodnotu. S pravidla potom ich nebudete mať hneď k dispozícii. Vyzdvihnúť sa budú dať po uzatvorení predpredaju, kedy sa s nimi aj začne obchodovať. Práve toto je na investovaní ten najkrajší moment, keď vidíte, že hodnota tokenu stúpne kľudne aj 10 násobne v rámci jedného dňa.

 • Prehľadávajte sociálne siete:

Na sociálnych sietach Twitter alebo Reddit sa úplne bežne, denno denne rieši obchodovanie s kryptomenami. Trúfame si povedať, že práve tieto 2 siete ovplyvňujú kryptotrh najviac. Viete tu nájsť množstvo recenzií a skúseností investorov, ktorý vyhľadávajú nové kryptomeny.

 • Sledujte blogy a renomovaných krypto žurnalistov:

Sledujte krypto novinky od profesionálnych žurnalistov a blogy zaoberajúce sa finančnými technológiami, obchodovaním, ekonómiou a predovšetkým kryptomenami. Trh ovplyvňujú všetky geopolitické a ekonomické faktory a preto platí: čím viac poznáte minulosť a prítomnosť, tým lepšie predpoviete budúcnosť a odhalíte nové kryptomeny s potenciálom.

 • Uložte si svoje kryptomeny na bezpečnom mieste:

Pokiaľ je to možné, nikdy nenechávajte svoje krypto úspory na burzách alebo u akejkoľvek tretej strany. Vždy ich majte sami pod kontrolou a vyvarujete sa tak riziku, že prídete o svoje financie. Navyše, cez niektoré kryptopeňaženky si viete priamo kupovať kryptomeny, bez potreby navštíviť akúkoľvek burzu. Pozrite si, čo sme zistili v našej recenzii na kryptopeňaženku Exodus.

Ako vyberáme nové kryptomeny my

Celkový počet kryptomien sa stále zväčšuje a každým dňom pribúdajú na trhoch stále nové projekty. Pred investíciou do ktorejkoľvek z nich je preto nevyhnutné ju spoznať do detailu. To akým spôsobom vyberáme nové kryptomeny vám v krátkosti predstavíme.

V prvom rade dôkladne analyzujeme oficiálnu stránku, kde vyhľadáme „white paper”. Väčšinou už z neho viete vyčítať, či sa jedná o seriózny projekt alebo scam. Ďalej preskúmame všetky dostupné kanály na sociálnych médiách. Prostredníctvom nich sa snažíme zistiť či nové kryptomeny už zaujali komunitu krypto investorov a čo si o produkte myslia. Na sociálnych sieťach sa často dozviete o krypto projekte pravdivejšie a najviac aktuálne informácie. Ak už sa s kryptomenou obchoduje, je ďalším v poradí fakt či sa cena hýbe neustále hore-dole. Ak áno, tak sa s najväčšou pravdepodobnosťou jedná o pump-and-dump scam na ktorom určite nezarobíte vy, ale tí čo majú najviac tokenov a manipulujú s cenou. Ak sme aj po týchto krokov rozhodli pokračovať v analýze, preskúmame „road map-u” a unikátnosť vyvíjanej technológie. Tú musí zastrešovať reálny tím developerov, managerov a poriadny marketing. V neposlednej rade preskúmame do detailu tokenómiu produktu, a pokiaľ je aj tá správne nastavená, tak sa rozhodneme pre investíciu.

Sú začínajúce kryptomeny dobrá investícia?

Na túto otázku neexistuje všeobecná odpoveď, nakoľko skoro každý projekt je niečim unikátny. S určitosťou však vieme potvrdiť, že nie všetky začínajúce kryptomeny sú dobrá investícia. Na trhu existuje stále sa zvyšujúce množstvo fake a scam coinov. Pozrime sa na niektoré faktory ktoré treba mať na pamäti pred kúpou nových kryptomien.

Potenciál vysokého zisku

Nebudeme klamať, keď povieme, že do kryptomien sa investuje najmä s vidinou profitu. Ten najväčší zisk ponúkajú práve, nové kryptomeny s ktorými sa zatiaľ nezačalo obchodovať na burzách. Úplne najideálnejší čas na investíciu je ešte vo fáze predpredaja kedy je hodnota tokenu najlacnejšia. Toto tvrdenie potvrdzuje príbeh Lucky Block. Investori ktorí stihli nakúpiť tento token v predpredaji, sa po jeho zalistovaní na PancakeSwap mohli tešiť 65 násobnému profitu. Samozrejme, že takýto profit nie je pri každej novej kryptomene, ale pokiaľ si vyberiete projekt, ktorý má čo ponúknuť, rozhodne neprerobíte.

Buďte súčasťou rastúcej komunity

Takmer všetky kryptomeny majú vytvorené komunitné kanály, vytvorené na dostupných sociálnych sieťach. Pre krypto platformy je to nevyhnutný prostriedok komunikácie, ktorý je zároveň aj najrýchlejší. Pridávanie noviniek na web stránku zaberá veľa času a sú práve sociálne siete ako Twitter, Reddit, Discord či Telegram, kde sa dozviete novinky v reálnom čase. Sledovanie komunitných kanálov navyše socializuje medzi sebou investorov čo sa dá využiť na ziskanie nových investičných objavov. Jednou z najväčších komunít je Reddit komunita meme Dogecoin-u, s celkovo viac ako 2.4 miliónom členov.

Twitter Dogecoin

Inovatívne využitie

V neposledom rade, treba myslieť na to či nové kryptomeny prinášajú niečo použiteľné. Nikoho už nezaujímajú kryptomeny s obrázkom mačky alebo ďalšieho psa, pokiaľ nemajú technológie pre reálne využitie. Z nášho výberu kryptomien by sme chceli vyzdvihnúť Lucky Block a DeFi Coin. Obe kryptomeny prinášajú inovatívne riešenia vo svojom zameraní. Naša prvá voľba má potenciál od základu zmeniť fungovanie online lotérií a jackpotov. Druhou je natívny token decentralizovanej burzy, ktorá má všetky predpoklady na to, aby svojimi funkciami a možnosťami pasívneho príjmu predbehla najpopulárnejšiu DEX PancakeSwap. V skratke to môžeme zhrnúť na: „Čim väčšiu využiteľnosť (utility) token má, tým viac patrí medzi nové kryptomeny s potenciálom.

Kde je najlepšie nakupovať nové kryptomeny?

Kryptomenové investovanie už dávno nie je privilégium technicky nadupaných investorov. V krypto svete je už k dispozícii nespočetne veľa kvalitných a jednoducho ovládateľných búrz, na ktorých môžete investovať v „user-friendly” prostredí, bez prostredníkov. Jednou z najlepších platforiem, ktorá spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy je eToro. Je to regulovaná obchodná platforma, ktorá je držiteľom bezpečnostných certifikátov ASIC, FCA, FINRA, CySEC a FinCEN. Vďaka jej bezpečnosti a počtu kryptomenových trhov, má už viac ako 26 miliónov aktívnych užívateľov z celého sveta. Na tejto burze nájdete nové kryptomeny s potenciálom ale aj teraz už konzervatívnejší Bitcoin, či Ethereum. Podmienky pre obchodovanie na tejto krypto burze sú veľmi nenáročné. Vytvorenie investičného konta je zdarma a na začatie investovanie vám stačí vložiť minimálny vklad v hodnote 10 USD. Platforma má, oproti konkurencii, relatívne nízke (1%) poplatky za obchodovanie. Aktuálne sa tu obchoduje s viac ako 70 rozličnými kryptomenami.

Nové kryptomeny

Ako sme spomínali vyššie, minimálny vklad je iba 10 USD a je možné ho vykonať prostredníctvom akejkoľvek kreditnej či debetnej karty. Platforma taktiež podporuje elektronické peňaženky Skrill a PayPall. Použiť môžete aj klasický bankový prevod ale to nedoporučujeme kvôli dĺžke jeho trvania. Ihneď po dobití konta môžete začať obchodovať cez webové rozhranie alebo cez ich natívnu aplikáciu, ktorá je kompatibilná s Android a iOS. To iste ocenia tí ktorí chcú mať o svojich investíciach prehľad, na dosah ruky. Oproti iným kryptoburzám má eToro v sebe zabudovanú bezpečnú kryptopeňaženku, čo znamená, že kryptomeny ktoré máte na svojom investičnom účte nie sú uložené na burze, ale sú plne vo vašom vlastníctve.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Ako si kúpiť Lucky Block?

Ak vás zaujal tento projekt, rovnako ako nás, pripravili sme si malý návod, ako si budete môcť token LBLOCK kúpiť. Momentálne funguje vo svojich dvoch verziách pre 2 rozdielne blockchainy: LBLOCK(V1) pre Binance Smart Chain a LBLOCK(V2) pre Ethereum.

LBLOCK(V1) pre BSC Lucky Block logo

 • Krok 1 – BSC kryptopeňaženka: je nevyhnutná pre držanie a obchodovanie BNB tokenov. Stiahnite si Metamask, Trust Wallet alebo Binance Wallet.
 • Krok 2 – BNB token: je potrebné si ho kúpiť na CEX Binance a preposlať do peňaženky alebo si ho vymeniť za ľubovoľný BEP-20 token na akejkoľvek DEX, ktorá funguje na BSC
 • Krok 3 – PancakeSwap: otvorte si PancakeSwap a pripojte svoju kryptopeňaženku k tejto dAPP DEX.
 • Krok 4 – Nákup LBLOCK(V1): vyberte si trh BNB/LBLOCK a začnite obchodovať

(0x2cD96e8C3FF6b5E01169F6E3b61D28204E7810Bb)

LBLOCK(V2) pre ETH

 • Krok 1 – Registrácia v CEX: Registrujte sa v jednej z centralizovaných kryptomenových búrz, ktoré obchodujú s tokenom LBLOCK(V2). Vyberte si jednu z možností a zaregistrujte sa: Gate.io, LBank, MEXC
 • Krok 2 – VKLAD: Po tom čo ste si vybrali krypto burzu a dokončili registráciu, uskutočnite FIAT vklad na vaše obchodné konto. Nájdite si trh FIAT/USDT a nakúpte si USDT.
 • Krok 3 – Nákup LBLOCK(V2):  S nakúpenými USDT teraz môžete nakupovať na trhu LBLOCK/USDT.
 • Krok 4 – Pošlite si LBLOCK(V2) do svojej kryptopeňaženky: Nedoporučujeme nakúpené tokeny držať na akejkoľvek burze. Je bezpečnejšie ich držať v bezpečí vlastnej kryptopeňaženky. Použite ľubovolnú kryptopeňaženku podporujúcu Ethereum blockchain (Metamask, Trust Wallet…)

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Ako si kúpiť Defi Coin?

Nakoľko si myslíme, že vás bude zaujímať aj DEFC coin, pripravili sme si krátky návod ako na to. Zatiaľ sa neobchoduje s tradičnými FIAT menami a na jeho kúpu potrebujete BNB. V prípade, že ho nepoznáte vám v týchto pár krokoch ukážeme ako ho najprv získať.DeFi coin logo

 • Krok 1 –  Binance Smart Chain kryptopeňaženka: je nevyhnutná pre držanie a obchodovanie BNB tokenov. Stiahnite si Metamask, Trust Wallet alebo Binance Wallet.
 • Krok 2 – BNB token: je potrebné si ho kúpiť na CEX Binance a preposlať do peňaženky alebo si ho vymeniť za ľubovoľný BEP-20 token na akejkoľvek DEX, ktorá funguje na BSC
 • Krok 3 – Defi Coin Swap: otvorte si DeFi Swap a pripojte svoju kryptopeňaženku k tejto burze.
 • Krok 4 – Kúpa DEFC tokenov: ihneď po pripojení peňaženky si budete môcť nájsť trh BNB/DEFC a kúpiť si tokeny. V prípade, že tam token nevidíte, zadajte manuálne jeho smart contract (0xeB33cbBe6F1e699574f10606Ed9A495A196476DF) do vyhladávača.
 • 0xeB33cbBe6F1e699574f10606Ed9A495A196476DF

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Ako si nakúpiť kryptomeny na eToro

Ku koncu by sme vám rovno odporúčili kde si kryptomeny, ktoré sme spomínali, môžete bezpečne a jednoducho kúpiť. eToro je jedna z najpopulárnejších a nejbezpečnejsích centralizovaných krypto búrz, pre jej veľké portfólio a relatívne nízke poplatky. Registrácia je veľmi jednoduchá čo potvrdzuje aj tento krátky návod.

 • Krok 1 – Registrácia: navštívte stránku eToro a registrujte sa vyplnením krátkeho registračného formuláru, do ktorého stačí uviesť svoj mail, názov konta, a heslo.
 • Krok 2 – Verifikácia účtu: nasleduje overenie emailovej adresy a nahratie osobných osobných dokumentov potrebných na KYC verifikáciu. Budete potrebovať minimálne 2 doklady potvrdzujúcu vašu totožnosť a doklad ktorý potvrdzuje adresu.
 • Krok 3 – Prvý vklad: Na začatie obchodovanie v eToro je potrebný minimálny vklad v hodnote 10 USD. K uskutočneniu transakcie môžete použiť ľubovoľnú kreditnú kartu alebo elektronickú peňaženku, prípadne staromódny bankový prevod.
 • Krok 4 – Vyberte si kryptomenu: Po otvorení programu eToro zadajte do jeho vyhľadávača skratku alebo celý názov kryptomeny a začnite s ňou obchodovať.
 • Krok 5 – Nákup kryptomeny: v nákupnom okne zadajte sumu ktorú chcete investovať a stlačte „Open Trade”. Minimálna hodnota obchodu je 10 USD.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Nové kryptomeny s potenciálom – Záver

V tejto analýze sme hodnotili kryptomenové produkty na základe ich ceny, originality, reálneho využitia a investičného potenciálu. Vybrali 25 projektov o ktorých si myslíme že patria medzi s kryptomeny s potenciálom. Sú medzi nimi úplne nové projekty ale aj niektoré s dlhoročnou históriou. Kryptomarket je veľmi volatilné prostredie na investovanie a počas tohtoročného medvedieho trendu je tažké vyberať investíciu podľa jej stúpajúcej ceny. Upriamili sme sa teda na technológiu a investičný potenciál. V tejto recenzii na nové kryptomeny považujeme za víťazov Bitcoin ETF, Bitcoin Minetrix a Meme Kombat. Projekt Bitcoin ETF vznikol ako reakcia na možné schválenie bitcoinových ETF. Na novom projekte Bitcoin Minetrix oceňujeme to, že projekt sprístupňuje ťažbu BTC aj bežným investorom. Projekt Meme Kombat odporúčame všetkým priaznivcom meme coinov a videohier, nakoľko prostredníctvom platformy Meme Kombat môžu používatelia podávať stávky na výsledky súbojov najznámejších postavičiek meme coinov.

Kryptoaktíva sú vysoko rizikové investície a vyžadujú maximálnu zodpovednosť pri investovaní. 

Referencie

Často kladené otázky

Ktoré kryptomeny sú najnovšie?

Ktorá nová kryptomena je najlepšia?

Ktoré kryptomeny stúpnu v roku 2023?

Ako nájdem nové kryptomeny?

Ako môžem investovať do nových kryptomien?