Memecoiny to fenomen wśród kryptowalut 2023. Niektóre zaliczyły ekscytujące wzloty, a odważni inwestorzy cieszą się teraz imponującymi zyskami.

Na niestabilnym z natury rynku kryptowalut meme coiny stanowią ekstremum. Ich wartość zmienia się tak szybko jak nastroje nastolatka.

W naszym poradniku podpowiadamy, jak kupić memecoiny i która platforma oferuje najniższe prowizje.

Spis treści

Nowe Memecoiny do Kupienia w 2023

Wybór kryptowalut do kupienia stanowi wyzwanie. Dlatego, przygotowaliśmy listę najlepszych meme coinów, abyś mógł rozpocząć inwestowanie już teraz:

 1. Meme Kombat – Twoja szansa na bitewną przygodę w świecie kryptowalut.
 2. Wall Street Memes – marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Projekt posiada przeszło milion obserwujących w mediach społecznościowych. Zebrał ponad 25 milionów dolarów w przedsprzedaży. Memecoin wywodzi się ze społeczności Reddit Wall Street Bets. Jest dziełem twórców projektu NFT z 2021 roku – Wall St Bulls.
 3. AiDoge – wybierz AiDoge, jeśli lubisz robić memy. Projekt oferuje ich generator oparty na AI. Jest prosty i dostępny dla użytkowników bez względu na doświadczenie. Dzięki niemu w łatwy sposób stworzą zabawne i ciekawe memy. Warto dodać, że projekt osiągnął cel sprzedaży w wysokości 14,9 miliona dolarów w zaledwie cztery tygodnie.
 4. Chimpzee – kup monetę, jeśli zależy ci na środowisku. Przyczynisz się w ten sposób do ochrony naszej planety i dzikiej przyrody, a jednocześnie, zyskasz pasywny dochód. Projekt zdobył już ponad 1,43 mln dolarów w trakcie przedsprzedaży.
 5. Spongebob – kryptowaluta meme z kreskówki Spongebob Kanciastoporty.
 6. Doge Rush – memecoin dla fanów gier. Oferuje platformę P2E, na której zdobędziesz nagrody za uczestnictwo w grach typu side-scroller. Trzymaj tokeny DR, aby zarobić dodatkowo NFT i ETH.
 7. Tamadoge – dynamicznie rozwijająca się moneta-mem. Jej token użytkowy ma zastosowanie w grach typu play-to-earn i NFT. Właśnie zadebiutowała na giełdzie CEX Bybit. Jest monetą o charakterze deflacyjnym.
 8. Hollywood X Pepe – zainwestuj, jeśli szukasz projektu z potencjałem. Nowy memecoin rewolucjonizuje branżę dzięki kreatywnemu filmowi i wsparciu gwiazd.
 9. Mooky – kup monetę, jeśli cenisz dobroczynność. Mooky jest tokenem charytatywnym kierowanym przez społeczność. Oferuje 3% swojej podaży jako publiczny portfel charytatywny. Trzymaj MOOK, aby kupować NFT i uzyskać dostęp do zdecentralizowanej autonomicznej organizacji społecznościowej (DAO).
 10. Pikamoon – sprawdź ten projekt, jeśli jesteś fanem Pokemonów. Nowy memecoin napędza unikalny, inspirowany Pokemonami metaverse typu play-to-earn. W grze znajdziesz potwory w formie NFT, które możesz łapać, inwestować w nie, i używać w bitwach czy eksploracji.
 11. Dogecoin – zainwestuj, jeśli szukasz popularnej kryptowaluty o ugruntowanej pozycji na rynku. DOGE znajduje się w pierwszej dziesiątce monet pod względem kapitalizacji rynkowej. (1) Cieszy się wsparciem społeczności internetowej. Stale zyskuje nowe zastosowania. Np. Sling TV od niedawna akceptuje dogecoin jako formę płatności za usługi.
 12. Shiba Inu – rozważ kupno SHIB, jeśli szukasz alternatywy dla dogecoina. To jeden z kluczowych memecoinów, którego wartość wzrosła o ponad 21 000% w ciągu zaledwie jednego roku. Ze względu na liczne przypadki użycia, takie jak DEX, sieć drugiej warstwy i kolekcja NFT, została okrzyknięta „zabójcą dogecoina”.
 13. Akita Inu – zapoznaj się z projektem, jeśli cenisz innowacyjne rozwiązania. Ta moneta-mem koncentruje się na interoperacyjności między łańcuchami. Jest kompatybilna z siecią Ethereum oraz blockchainem Avalanche.
 14. Samoyed Coin – dodaj monetę do portfela, jeśli chcesz osiągnąć duże zyski. Memecoin jest oparty na blockchainie Solana. Skupia się na pozyskiwaniu nowych użytkowników, tworzeniu osobistych połączeń i maksymalizowaniu potencjalnych zwrotów.
 15. Monacoin – sprawdź ten projekt, jeśli zależy ci na szybkim przetwarzaniu transakcji – w tym przypadku ok. 1,5 minuty. Moneta jest popularna w Japonii. Posiada oddaną społeczność.
 16. Dogelon Mars – zainwestuj, jeśli lubisz memecoiny nawiązujące do znanych postaci. Moneta jest inspirowana dogecoinem i Elonem Muskiem. Koncentruje się na podróżach międzyplanetarnych i cieszy się silnym wsparciem w mediach społecznościowych.
 17. Dogedash – kup token, jeśli lubisz monety gamingowe. Gra typu play-to-earn oparta na sieci Binance Smart Chain ma na celu przyciągnięcie większej liczby użytkowników do przestrzeni gier kryptowalutowych.
 18. SafeMoon Inu – wybierz ten projekt, jeśli chcesz zarabiać na graniu w gry. Oferuje nagrody za pośrednictwem nadchodzącej platformy gamingowej, SMI Play i NFT.
 19. Dogs of Elon – rozważ kupno, jeśli interesuje cię branża NFT. Memecoin tworzy awatary NFT jako alternatywę dla CryptoPunks. Zawiera 10 000 unikalnych NFT i specjalne kolekcje niewymienialnych tokenów.

Pamiętaj, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Przeprowadź własne rozeznanie i nie inwestuj więcej niż jesteś gotów stracić.

Wszystkie wymienione kryptowaluty znajdziesz na eToro, naszej rekomendowanej platformie do handlu wirtualnymi walutami.

Co to Jest Meme Coin?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym jest memecoin? Te tajemnicze kryptowaluty ostatnio podbijają internet. Zapnij pasy, bo zaraz zabiorę cię w podróż do świata cyfrowego humoru.

Memecoiny, choć nie mają jednoznacznej definicji, to przede wszystkim żartobliwe aktywa cyfrowe. Wszystko zaczęło się od ruchu Dogecoin w 2013 roku.

Zauważ, że większość meme coinów, czasem mniej pochlebnie nazywanych shitcoinami (dowiedz się, jakie są shitcoiny z potencjałem), łączy kilka cech.

Mają zwykle gigantyczną ilość tokenów i chwalą się żartobliwymi grafikami. Co więcej, ich wzrost jest zwykle napędzany przez duże społeczności.

Co ciekawe, większość z nich jest jak butelka z napojem, która nie ma dna – nie służą do niczego konkretnego. Ich istnienie ma charakter przede wszystkim spekulacyjny, co sprawia, że wybór “tego jedynego” memecoina przypomina szukanie igły w stogu siana.

Moneta dogecoin w ręce

Ceny kryptowalut opartych na memach rosną i spadają na podstawie czegoś więcej niż tylko sentymentu społeczności i zwykłego hype’u.

Kyle Doane, znany trader z Arca, określił memecoiny jako swojego rodzaju „los na loterii”. Porównał nawet inwestowanie w nie do gry w kasynie. (2)

Chociaż niektórym wciąż trudno w to uwierzyć, kapitalizacja rynkowa pierwszego memecoina (DOGE) wynosi prawie 10 miliardów dolarów! Od czasu jego powstania wiele tysięcy innych monet podążało jego śladem.

Co istotne, nisza meme coinów z czasem ewoluowała w formę ruchu społecznego. Media społecznościowe stały się silnikiem napędowym ich rozwoju.

Memecoiny zdobywają popularność poprzez zaangażowaną społeczność, a nie dzięki tradycyjnemu zastosowaniu kryptowalut. W przypadku większości z nich, użyteczność jest tak rzadka jak biały kruk.

Czy Memecoiny to Dobra Inwestycja?

Zastanawiasz się, czy inwestowanie w memecoiny to dobry pomysł? Pewnie zadajesz sobie pytanie o prawdziwą wartość tych cyfrowych aktywów. Memecoiny mają swoje zalety i wady, więc warto je wszystkie przemyśleć.

Kluczowym wyzwaniem memecoinów jest ich niepewna wartość. W zasadzie, monety są niczym baloniki napełnione entuzjazmem społeczności, które je podtrzymują. Gdyby ten entuzjazm zniknął, zostałyby bez wartości.

Mimo to nie zapominajmy, że memecoiny mają również wiele zalet i potrafią przynieść inwestorom znaczne zyski. Dogecoin na przykład, stanowił prawdziwą gwiazdę świata krypto w 2021 roku.

Zdobył serca i portfele fanów, zamieniając niektórych z nich w milionerów.

Nie zapominajmy też o shiba inu, popularnym memecoinie, który skradł uwagę inwestorów. W szczytowym momencie jego kapitalizacja rynkowa osiągnęła prawie 4,32 mld dolarów.

Natomiast wartość monety wzrosła o ponad 20 000% w zaledwie kilka miesięcy.

Z tych powodów, mimo ryzyka, inwestycje w memecoiny okazały się dla niektórych niezwykle dochodowe. Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu jest bycie sprytnym graczem. To oznacza podejmowanie świadomych decyzji inwestycyjnych.

Budowanie szerokiej społeczności

Zastanawiałeś się kiedyś, co stanowi klucz do bezpiecznej inwestycji w memecoiny?

Pierwszym krokiem jest znalezienie monety, która skupia wokół siebie rzeszę fanów. Świetnymi przykładami są tu dogecoin i shiba inu. Obie kryptowaluty mogą pochwalić się licznym gronem zwolenników.

Przekłada się to na imponującą łączną kapitalizację rynkową – gdy piszę te słowa, wynosi ona aż 15 miliardów dolarów.

Ikony osób należących do społeczności

Ale to nie koniec. Zauważ, że społeczności wielu innych memecoinów z naszej listy również dynamicznie rosną. Co to oznacza dla ciebie jako inwestora?

Gdy kupujesz najpopularniejsze memycoiny, czujesz się pewnie. Wiesz, że twoje środki są chronione i ich wartość prawdopodobnie wzrośnie.

Jednak, zanim zdecydujesz się na inwestycję, zwróć uwagę na jeszcze jedną kwestię. Mamy na myśli zaangażowanie społeczności. Dlaczego to takie ważne?

Niektóre projekty sztucznie pompują swoją popularność, aby zmylić inwestorów. Kupują konta z dużą liczbą obserwujących lub wykorzystują armię spamowych botów.

Dlatego brak zaangażowania w postach potraktuj jako sygnał ostrzegawczy. Polubienia strony mogły być kupione. Pamiętaj o tym, zanim zdecydujesz się na inwestycję!

Wzrost wartości dzięki FOMO

Strach przed przegapieniem okazji, znany jako FOMO (ang. Fear of Missing Out), to jedna z największych sił napędzających rynek kryptowalut.

Z pewnością zauważyłeś, że to właśnie FOMO potrafi wystrzelić wartość najlepszych memecoinów w kosmos.

Czy pamiętasz początek 2021 roku? Dogecoin, który wtedy zrobił prawdziwą furorę, zawdzięcza swoją popularność między innymi wsparciu miliardera Elona Muska.

Po pewnym czasie dogecoin podbił serca inwestorów, a fenomen FOMO zaczął się nasilać. Coraz więcej osób pragnęło zdobyć DOGE, co oczywiście wpłynęło na jego wartość.

Gdy FOMO zaczyna opanowywać rynek określonego tokena, jego cena zazwyczaj rośnie. Właśnie dlatego aktywni traderzy tak chętnie kupują memecoiny.

Nie zapominajmy jednak, że FOMO ma też swoje ciemne strony. Czasami sprawia, że inwestorzy detaliczni, zachęceni dobrymi wynikami, kupują monety okolicach szczytu. A co się dzieje potem?

Gdy token niespodziewanie traci na wartości, kapitał przepada.

Dlatego nie daj się porwać owczemu pędowi. Zaufaj swojej intuicji i pamiętaj o podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych!

Elon Musk i Dogecoin

Wiesz, co łączy Elona Muska z dogecoinem? Miliarder stał się głośnym orędownikiem tej kryptowaluty na początku 2021 roku. Jego wpisy na Twitterze na temat DOGE napędzały entuzjazm i zainteresowanie oraz przyciągały uwagę światowych mediów.

Przypomnij sobie moment, gdy wszyscy czekali na występ biznesmena w „Saturday Night Live” w maju 2021 roku. To właśnie wtedy DOGE osiągnął swoje rekordowe wartości.

Ale, o ironio, cena gwałtownie spadła, kiedy Musk podczas programu nazwał dogecoina „hustle”, czyli „oszustwem”.

Później, pod koniec 2022 roku, kiedy miliarder przejął Twittera, obserwowaliśmy kolejny skok cen. Inwestorzy zaczęli spekulować, czy platforma doda DOGE jako metodę płatności lub formę napiwku.

Elon Musk trzymający monetę dogecoin

Pamiętasz żart primaaprilisowy Muska, kiedy zmienił logo Twittera na grafikę z psem shiba inu, symbolem dogecoina?

Jak można się było spodziewać, w jego wyniku cena DOGE ponownie wzrosła. Mówi się, że biznesmen sprzedał wtedy tokeny warte 124 miliony dolarów.

Teraz jednak Musk stoi przed sądem, oskarżony o insider trading w ramach pozwu zbiorowego. Powodowie twierdzą, że manipulował ceną DOGE, przez co stracili swoje pieniądze. Jak zapewne się domyślasz, CEO Tesli dąży do umorzenia sprawy. (3)

Użyteczność Meme Coinów

Memecoiny to nie tylko chwilowy trend internetowy. Ich siła tkwi w społeczności, która je wspiera. Jeśli jednak nie dostosują się do zmieniających się warunków rynkowych, odejdą w zapomnienie.

Wiele memecoinów już zaczyna się adaptować. Spójrzmy choćby na dogecoina. Ten sympatyczny piesek z mema jest teraz oficjalną walutą w królestwie Tesli. Inne firmy na pewno prędzej czy później podążą tą drogą. Trzymaj rękę na pulsie.

Deweloperzy shiba inu również nie próżnowali. Stworzyli swoją własną giełdę, ShibaSwap, i wypuścili na rynek kolekcję NFT o nazwie Shiboshi. Dodatkowo zbudowali nową sieć drugiej warstwy, Shibarium.

Zapewne słyszałeś o AiDoge, Chimpzee i Tamadoge. Zaprojektowano je, aby były użyteczne. Nie są to tylko internetowe zabawki.

Jakie meme coiny kupić w 2023 roku?

Wybór najlepszej kryptowaluty do kupienia w 2023 roku stanowi nie lada wyzwanie, szczególnie przy tak wielu dostępnych opcjach.

Mimo że rynek krypto jest obecnie w dołku, niektóre aktywa odnotowały ogromne wzrosty w ostatnich tygodniach.

Ponadto, cały czas mówi się o nowej erze internetu, opartej na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji. Nic dziwnego, że wielu entuzjastów krypto poszukuje teraz najlepszych monet Web3.

Rozumiemy, że możesz czuć się zagubiony. Dlatego przeanalizowaliśmy najlepsze memecoiny na rynku aby pomóc ci znaleźć ten, który ma największy potencjał.

Nie ulega wątpliwości, że monety-memy to przedsięwzięcia społecznościowe. Dlatego właśnie Wall Street Memes króluje w naszym rankingu. Zespół projektu i rosnące rzesze fanów wróżą naprawdę obiecującą przyszłość.

Ranking: najlepsze memecoiny do inwestowania

Wiesz już, na jakie memecoiny warto zwrócić uwagę. Przyjrzyjmy się im bliżej. W dalszej części artykułu zebraliśmy najważniejsze informacje o kryptowalutach z potencjałem.

Czytaj dalej i wybierz monetę dopasowaną do twoich potrzeb i zainteresowań. A jeśli chcesz kupić monety w przystępnych cenach, sprawdź najlepsze tanie kryptowaluty z potencjałem.

1. Meme Kombat – twoja szansa na bitewną przygodę w świecie kryptowalut

Meme Kombat to niezwykle innowacyjny projekt, który łączy świat memów z technologią blockchain, tworząc niepowtarzalną grę, w której popularne memy stają do walki, podobnie jak w kultowej serii gier „Mortal Kombat”.

To nie jest zwykły memecoin – Meme Kombat oferuje coś znacznie więcej. Projekt ten nie tylko bawi, ale także daje szansę zarabiania. Możesz obstawiać wyniki pojedynków memów i stawiać zakłady, co pozwala na zdobywanie tokenów $MK oraz innych nagród.

meme-kombat-presale

Dlaczego warto się zainteresować Meme Kombat? Wysoki potencjalny zwrot z inwestycji na poziomie 112% to jedna z atrakcyjnych cech tego projektu. Ponadto token $MK jest dostępny w przedsprzedaży po atrakcyjnej cenie 1,667 USD, co stanowi świetną okazję dla inwestorów.

To jednak nie koniec atrakcji. Meme Kombat to nie tylko kryptowaluta; to cały ekosystem, który zmienia sposób, w jaki postrzegamy i korzystamy z memów. Integrując technologię sztucznej inteligencji i blockchain, tworzy rewolucyjną arenę walk memów.

Zaplanowany harmonogram projektu obejmuje uruchomienie platformy w trzecim i czwartym kwartale 2023 roku oraz wprowadzenie kolejnych sezonów z nowymi funkcjonalnościami i możliwościami.

arena meme kombat

Jeśli jesteś gotów dołączyć do tej ekscytującej bitwy memów i spróbować swoich sił w pojedynkach, zachęcamy do odwiedzenia strony przedsprzedaży. Nie zwlekaj, ponieważ przedsprzedaż ma tylko jeden etap i limitowaną cenę. Dołącz już teraz i stań się częścią memowej rewolucji!

meme kombat - logo

2. Wall Street Memes – kandydat na nowego króla meme coinów

Wall Street Memes logoPamiętasz artystów, którzy w 2021 roku stworzyli kolekcję NFT o nazwie Wall St Bulls? Nowy meme coin Wall Street Memes jest ich dziełem.

To ekscytująca nowość na rynku kryptowalut.

NFT z ich poprzedniej kolekcji cieszyły się ogromną popularnością. Rozeszły się jak świeże bułeczki. Twórcy zarobili na nich 2,5 miliona dolarów. Wygląda na to, że nowy token WSM podąża tą samą ścieżką.

W zakończonej już przedsprzedaży projekt zebrał 25 mln dolarów. Dowiedz się, jakie są prognozy ceny Wall Street Memes.

Twórcy nie spoczywają na laurach. Aktywnie działają na różnych platformach społecznościowych, gdzie regularnie publikują memy o tematyce kryptowalutowej i giełdowej.

To przynosi efekty. Projekt już teraz może pochwalić się milionem obserwujących! Co więcej, zwrócił uwagę nawet takich osobistości jak Elon Musk, który już kilka razy zareagował na posty twórców memecoina.

wall street memes

Tokenizacja ruchu

Celem projektu jest „tokenizacja ruchu”. Brzmi nieco tajemniczo, prawda? To jednak nawiązanie do popularnego ruchu Wall Street Bets. Jego członkowie, detaliczni traderzy, pokonali wielkie instytucje na ich własnym gruncie. (4)

Token Wall Street Memes ma zamiar powtórzyć ten sukces. Daje społeczności szansę na „wzbogacenie się dzięki bezużytecznym memowym monetom”.

Jak to możliwe? Otóż, zgodnie z filozofią Wall Street Bets, 100% tokenów z przedsprzedaży trafi do członków społeczności. Twórcy nie zatrzymują dla siebie ani jednego.

Pierwsza tura nagród dla społeczności już się rozpoczęła. Zespół oferuje 50 tysięcy WSM w ramach airdropu. Nagroda trafi do pięciu szczęśliwców. Jak wziąć udział w rozdaniu?

Wystarczy, że wykonasz serię prostych zadań. Więcej informacji na temat airdropu znajdziesz na Discordzie Wall Street Memes.

Obok przedsprzedaży, deweloperzy wprowadzają na rynek 420 NFT o nazwie Bitcoin Ordinals. To pokazuje, że zespół stoi na czele innowacji w branży krypto. Z pewnością przyciągnie jeszcze więcej osób do przedsprzedaży Wall Street Memes.

Z milionem obserwujących w mediach społecznościowych i jedynie 420 dostępnymi NFT zapotrzebowanie będzie ogromne, a podaż niewielka. Jeśli nie uda ci się zdobyć NFT, zawsze możesz zdecydować się na kupno WSM.

WSM jest dostępny na wielu giełdach. Pojawił się także na dwóch kolejnych: Gate.io i CoinW.

Chcesz być na bieżąco z informacjami na temat projektu? Odwiedź oficjalny kanał Wall Street Memes na Telegramie!

Maksymalna kwota zebranych funduszy: 30 577 000,00 USD
Całkowita liczba tokenów: 2 miliardy
Tokeny dostępne w przedsprzedaży: 1 miliard
Sieć blockchain: Ethereum
Typ tokena: ERC-20
Minimalna inwestycja: 100 tokenów
Metody płatności: USDT, ETH

4. AiDoge – innowacyjna platforma do generowania memów oparta na AI

aidoge logoAiDoge jest jedynym w swoim rodzaju memecoinem, który łączy możliwości sztucznej inteligencji z humorem internetowych memów.

Oferuje platformę do generowania śmiesznych obrazków napędzaną przez AI. Zapewnia użytkownikom angażującą rozrywkę.

Przedsprzedaż tokena AI okazała się sukcesem. Projekt osiągnął swój cel o wartości 14,9 miliona dolarów w zaledwie cztery tygodnie. 19 czerwca odbyło się IEO, a token wszedł na giełdy krypto.

Zastanawiasz się, jakie są prognozy ceny AiDoge? Sprawdziliśmy to.

Platforma AI Doge opiera się na tekście

Wystarczy, że wpiszesz swoje słowa do generatora, a AI stworzy zabawny mem dopasowany do kontekstu. Nie musisz być mistrzem Photoshopa czy urodzonym komikiem, aby rozpocząć karierę memiarza.

AiDoge i inne monety z przedsprzedaży są stosunkowo nowe. Ponieważ nie ma wystarczająco dużo danych, trudno przeprowadzić rzetelną analizę techniczną. Inwestowanie w nowinki w branży krypto wiąże się z dodatkowym ryzykiem. Nie każdy inwestor jest gotowy je podjąć.

AiDoge memy

Z drugiej strony, świeże projekty mają ogromny potencjał do generowania zysków. Tak było w przypadku Tamadoge. Jego wartość poszybowała w górę, a inwestorzy cieszyli się z dodatkowego zastrzyku gotówki.

Chcesz kupić memecoiny? Nie działaj pochopnie. Zastanów się, czy pasują do twojego stylu inwestowania. Zrób rozeznanie na rynku i zrozum ryzyko. Sprawdź, czy wybrana moneta to prawdziwy diament, a nie tylko błyszczący kamień.

AiDoge wprowadza na rynek zestaw 420 NFT o nazwie Bitcoin Ordinals. To sprytne i innowacyjne posunięcie, które może przyciągnąć więcej inwestorów.

Zgodnie z białą księgą projektu, token AI jest podstawowym elementem ekosystemu AiDoge i głównym środkiem wymiany. Gdy kupujesz kredyty na tworzenie memów za pomocą monet AI, przyczyniasz się do rozwoju platformy.

Kryptowaluta AI odgrywa ważną rolę w promowaniu zaangażowania. Użytkownicy otrzymują m.in. nagrody za staking, prawo głosu oraz zachętę do tworzenia treści.

Im więcej tokenów AI stakujesz, tym więcej codziennych nagród trafi w twoje ręce (a raczej na twoje konto). Stakerzy mają również wpływ na przyszłość platformy i wcześniejszy dostęp do wersji beta.

Audytowane, bezpieczne kontrakty stakingu AiDoge chronią zastawione monety i zmniejszają prawdopodobieństwo oszustwa.

Ponadto, na platformie AiDoge jest publiczna ściana z memami stworzonymi przez użytkowników. Za pomocą systemu głosowania przyznajesz obrazkom łapkę w górę lub w dół.

W ten sposób decydujesz, które memy widzą inni. Twórcy najlepszych memów dostają w nagrodę kryptowalutę AI.

To z pewnością zachęca do aktywnego uczestnictwa w ekosystemie. Chcesz być na bieżąco z postępami projektu? Dołącz do grupy AiDoge na Telegramie.

Maksymalna kwota zebranych funduszy: 14 900 000,00 USD
Całkowita liczba tokenów: 1 bilion
Tokeny dostępne w przedsprzedaży: 500 miliardów
Sieć blockchain: Ethereum
Typ tokena: ERC-20
Minimalna inwestycja: 100 tokenów
Metody płatności: USDT, ETH, BNB, karta kredytowa

5. Chimpzee – Dbaj o planetę i dziką przyrodę przy pomocy meme coinów, jednocześnie zarabiając

Chimpzee logoBranża krypto oferuje wiele nowatorskich rozwiązań w sferze finansów. Ale gdzie są te, które dbają o naszą planetę?

Na szczęście pojawia się nowa fala. Na jej czele idą pionierskie projekty takie jak Chimpzee.

Jego misją jest ochrona środowiska i dzikiej przyrody. Dotychczasowe osiągnięcia memecoina są imponujące. W czasie przedsprzedaży zgromadził ponad pół miliona dolarów!

Aktywna pomoc środowisku

Jak? Za pomocą funkcji takich jak Play-to-Earn, Shop-to-Earn i Trade-to-Earn. Wspomniane funkcje są dostępne poprzez sklep Chimpzee, rynek NFT i grę Zero Tolerance.

Zespół Chimpzee zobowiązał się, że przeznaczy 10% podaży tokenów i część zysków na wsparcie organizacji środowiskowych. To pokazuje, że poważnie traktuje swoje cele.

Chimpzee

Z paszportem Chimpzee w łatwy sposób wygenerujesz pasywny dochód. Jest to możliwe dzięki tokenom CHMPZ, które zdobywasz w nagrodę za interakcję z różnymi elementami ekosystemu.

To jednak nie koniec. Twórcy wkrótce wprowadzą aplikację mobilną. Co w niej znajdziesz? AI, które stworzy dla ciebie spersonalizowany awatar Chimpzee. Wykorzystasz go do stworzenia swojego unikalnego paszportu NFT Chimpzee.

Chcesz dołączyć do przedsprzedaży Chimpzee i zdobyć ekskluzywne paszporty? W czterech rundach presale będzie do wzięcia aż 40 miliardów tokenów CHMPZ.

W obecnej rundzie, 1 CHMPZ kosztuje 0,00105 USDT. Jednak już niedługo podskoczy do 0,0011 USDT. Finalna cena listingu wyniesie 0,00185 USD.

Zdobycie paszportu Chimpzee Diamond NFT w fazie przedsprzedaży daje ci spore korzyści. Dlaczego? Bo jego podaż jest ograniczona. Jeśli nie zdążysz teraz, później zapłacisz za niego więcej.

Musisz także czekać, aż paszport NFT trafi na białą listę. Paszporty są dostępne wyłącznie dla inwestorów z przedsprzedaży.

Tylko uczestnicy pierwszego etapu przedsprzedaży mogą nabyć paszport Diamond NFT podczas ekskluzywnego wydarzenia. Chimpzee ma szansę zrobić coś dobrego w sprawach ekologicznych, więc warto mieć go na oku.

Symbol tokena: CHMPZ
Całkowita podaż: 200 miliardów
Podaż w przedsprzedaży: 40 miliardów
Sieć blockchain: Ethereum (ERC-20)
Metody płatności: ETH, USDT, karta kredytowa

6. Spongebob – nowa kryptowaluta meme z kreskówki Spongebob Kanciastoporty

SpongeBob logoOsoby zaznajomione z rynkiem kryptowalut bez wątpienia kojarzą memecoiny, a przede wszystkim te związane z uroczym psem shiba inu lub kultowym memem Doge.

Jednak czas na coś świeżego – oto Spongebob, najnowszy memecoin, którego inspiracją są postacie z popularnego serialu Spongebob Kanciastoporty.

Spongebob to token ERC-20, działający na blockchainie Ethereum.

4 maja 2023 roku pojawił się na giełdzie Uniswap z ceną około 0,00005844 USD i kapitalizacją rynkową wynoszącą 2 miliony dolarów. Przeczytaj, jakie są prognozy dla Spongebob.

Obiecujący start sugeruje, że ten coin ma duży potencjał wzrostu i może przynieść znaczące zyski dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać szansę na rynku memecoinów.

SPONGE to projekt kryptowaluty typu meme, który nie opiera się na żadnych innowacyjnych technologiach czy funkcjonalnościach, ale ma ambitny cel: osiągnięcie kapitalizacji na poziomie 1 miliarda dolarów i podbicie rynku kryptowalutowego poprzez zwiększenie zainteresowania społecznością.

Twórcy projektu mają nadzieję, że SPONGE stanie się jednym z najpopularniejszych memecoinów, co pozwoli im konkurować z innymi projektami.

Mimo że projekt ma wielu konkurentów, społeczność SPONGE ma potencjał przyciągnięcia uwagi nowych inwestorów. Fani projektu aktywnie dyskutują o nim na różnych platformach społecznościowych, co pomaga w jego promocji.

Spongebob strona główna

W obecnych czasach memecoiny, takie jak Spongebob, mogą przynieść znaczne zyski dla inwestorów, dlatego warto zwrócić na nie uwagę.

Jeśli jesteś zainteresowany projektem SPONGE, warto dołączyć do grupy Spongebob na platformach społecznościowych Telegram i Discord, a także śledzić profil twórców na Twitterze pod adresem @spongeoneth, aby być na bieżąco z informacjami o projekcie.

7. Doge Rush – Memecoin oferuje rzeczywistą wartość dla użytkowników

Doge Rush logoDoge Rush (DR) to pierwsza na świecie mobilna gra biegowa typu play-to-earn (P2E) dla pojedynczego gracza.

Choć z pozoru wygląda jak zwykły token-mem, DR posiada prawdziwą wartość użytkową. Głównymi narzędziami w jego ekosystemie są DogeHub i DogeWin.

DogeHub to platforma do gier. Pozwala użytkownikom grać w oparte na memach wersje popularnych gier jednoosobowych, takich jak Subway Surfers czy Temple Run.

Cyfrowi Doge i Elon Musk czekają na ciebie, gotowi do gry. Zbieraj nagrody, uciekaj przed Elonem Muskiem, baw się i zarabiaj! Na platformie ulepszysz także skórki NFT.

Doge Rush strona główna

DogeWin to miejsce, gdzie użytkownicy próbują swojego szczęścia w losowaniach i wygrywają atrakcyjne nagrody. Zresztą, kto by nie chciał zgarnąć trochę tokenów ETH, prawda?

Doge Rush daje nam memy, użyteczność, gry i szanse na zarobek. W ten sposób wywraca do góry nogami stereotypy dotyczące meme coinów.

Przeczytaj whitepaper Doge Rush i dołącz do kanału Telegram, aby nie przegapić najświeższych wiadomości o projekcie.

Start przedsprzedaży: Q2 2023
Metody płatności: ETH, USDT
Sieć blockchain: Ethereum
Minimalna inwestycja: Brak
Maksymalna inwestycja: Brak

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

8. Tamadoge – Nowy memecoin z potencjałem wzrostu, nawiązujący do popularnej gry Tamagotchi

Tamadoge TokenKolejnym godnym uwagi meme coinem jest Tamadoge (TAMA), token użytkowy ekosystemu Tamaverse.

Po przedsprzedaży, która zebrała piorunujące 19 milionów dolarów w zaledwie osiem tygodni, TAMA wystrzeliło jak rakieta.

Moneta osiągnęła rekordową wartość 0,194 USD. To prawie 2 000% wzrostu od przedsprzedaży i 550% wzrostu od ceny wprowadzenia na giełdę.

Z pięcioma grami do wyboru Tamadoge Arcade przyciąga co miesiąc ponad 25 000 graczy – więcej niż Decentraland i The Sandbox razem wzięte.

TAMA wprowadza do społeczności doge coś nowego. Różni się od DOGE i SHIB swoim ekosystemem gier i użytecznością.

Twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. W 2023 roku pojawi się mobilna aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością. Co ciekawe, tokeny TAMA właśnie zostały dodane jako metoda płatności w czołowym kasynie krypto BC.Game.

Tamadoge - opieka nad wirtualnym zwierzątkiem

Warto zauważyć, że TAMA ma charakter deflacyjny. Oznacza to, że podaż tokenów jest ograniczona do 2 miliardów. To może pomóc w potencjalnym zwiększeniu wartości monety w perspektywie długoterminowej.

W centrum Tamaverse znajdują się Tamadoge pets – unikalne avatary przypominające psy. Możesz je kupować, hodować i handlować nimi.

Gracze hodują zwierzaki i wykorzystują je do rywalizacji z innymi awatarami. Liderzy comiesięcznych rankingów są nagradzani tokenami TAMA. Jest więc o co walczyć!

Każde zwierzątko ma swoje własne cechy, zalety i słabości. Za każdym razem, gdy robisz zakupy w sklepie Tama, 5% wszystkich wydanych tokenów ulega spaleniu.

Na koniec jeszcze jedna smaczna informacja – Tamadoge właśnie pojawiło się na giełdzie CEX Bybit. Wkrótce będzie notowane na dwóch kolejnych giełdach.

Zainteresowany? Dołącz do kanału Telegram lub serwera Discord Tamadoge oraz zapisz się na listę mailingową, aby być na bieżąco! Pamiętaj – administratorzy portalu Telegram nigdy nie napiszą do ciebie jako pierwsi.

9. Hollywood X Pepe – Nowy memecoin z zabawnym filmem promocyjnym

Hollywood X Pepe logoHollywood X Pepe to najnowszy meme coin na rynku. Projekt ma unikalną tożsamość. Łączy bowiem memowego żabiego bohatera Pepe z ikoną przemysłu filmowego – Hollywood.

Ciekawe zestawienie, prawda? Nie tylko my tak myślimy – ich promocyjny klip na YouTube robi furorę. (5)

Zobaczysz w nim mężczyznę w masce Pepe, który bawi się przy basenie na wzgórzach Hollywood. W tle? Lamborghini i limuzyny.

Zdaniem twórców token HXPE ma potencjał zdetronizować memowe giganty takie jak PEPE i DOGE. Czy to prawda? Czas pokaże. Na razie możemy tylko obserwować i czekać na wyniki przedsprzedaży.

Możliwe, że już niedługo Hollywood X Pepe będzie hitem mediów społecznościowych.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

10. Mooky – Token oparty na memie zorientowany na społeczność i działalność charytatywną

Mooky logoMooky to memowa platforma z misją charytatywną skupioną na ochronie lasów deszczowych i sadzeniu drzew.

Posiadacze natywnego tokena MOOK wyrażają swoje zdanie poprzez uczestnictwo w działaniach organizacji DAO o nazwie ‘Ventures Club’.

Za pomocą tokenów MOOK kupisz i wyemitujesz NFT w ekosystemie Mooky. Masz do wyboru pięć rodzajów NFT: Zwykłe, Niezwykłe, Rzadkie, Super Rzadkie i Legendarne.

Najciekawsze z nich, Super Rzadkie i Legendarne, dają dostęp do DAO Ventures Club, gdzie członkowie podejmują ważne decyzje dotyczące platformy. Dodatkowo mają dostęp do airdropów.

Wiesz co jest jeszcze fajne? Mooky wyznaje zasadę pasywnego dochodu. Dla członków DAO tworzy portfolio inwestycyjne. Obroty NFT są obłożone 15% podatkiem, z czego 2% trafia na cele charytatywne.

Strona główna Mooky

Z całkowitej puli 500 miliardów tokenów 350 miliardów było przeznaczonych na zakończoną już przedsprzedaż. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym projektem, dołącz do grupy Mooky na Telegramie.

Start przedsprzedaży: Q2 2023
Metody płatności: ETH, USDT, BNB
Sieć blockchain: Ethereum
Minimalna inwestycja: Brak
Maksymalna inwestycja: Brak

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

11. Pikamoon – Obiecujący memecoin inspirowany Pokemonami

Pikamoon logoPikamoon to miejsce, w którym tworzysz i wzmacniasz unikalne potwory NFT. Z nimi eksplorujesz świat Dreva, pełen niepowtarzalnych elementów, NPC, misji i innych stworów.

Twoje Pikamoony walczą w turniejach, a każda wygrana walka przynosi ci tokeny PIKA. Są nie tylko walutą w grze, ale także natywną kryptowalutą metawersum.

Wykorzystasz je na Targowisku – centralnym hubie handlu w grze. Ważna informacja: 5% używanych tokenów ulega spaleniu, co przyczynia się do zwiększania ich wartości.

Całkowita podaż wynosi 50 miliardów PIKA. Z tego 32% jest przeznaczane na rozwój ekosystemu i nagrody P2E, 30% na przedsprzedaż, 12,5% trafia do zespołu deweloperskiego i doradców, 10% na nagrody za staking, 8% na cele marketingowe, a 7,5% zasila pulę płynności.

Pikamoon mapa

Przedsprzedaż tokena PIKA już się zakończyła. Najnowsze informacje na temat projektu znajdziesz na jego oficjalnym kanale na Telegramie.

Start przedsprzedaży: Kwiecień 2023
Metody płatności: USDT i ETH
Sieć blockchain: Ethereum
Minimalna inwestycja: Brak
Maksymalna inwestycja: Brak

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

12. Dogecoin – Memecoin o najwyższej kapitalizacji rynkowej

Logo DogecoinMyślisz o inwestycji długoterminowej? Rozważ kupno DOGE (tutaj przeczytasz, jak kupić dogecoin).

Mimo swego memowego rodowodu ta waluta jest jednym z najbardziej niedocenianych cyfrowych aktywów w 2023 roku.

Dogecoina spopularyzował przedsiębiorca i miliarder – Elon Musk. Dyrektor generalny Tesli i SpaceX jest znany jako zagorzały zwolennik DOGE.

Jego entuzjastyczne wpisy na Twitterze nie raz sprawiły, że wartość dogecoina i innych meme coinów wystrzeliła jak z procy.

Chociaż DOGE święcił triumfy w 2021 roku, wciąż znajduje się w gronie 20 najpopularniejszych meme coinów na świecie. Szukasz najbardziej obiecującej kryptowaluty memowej? Zainteresuj się DOGE.

W tym kontekście ostatnie wiadomości od Sling TV są naprawdę ekscytujące.

Dogecoin strona główna

Telewizja internetowa niedawno podała do publicznej wiadomości, że będzie akceptować DOGE jako sposób płatności za swoje usługi. Potwierdził to BitPay, gigant płatności kryptowalutowych.

Czy to nie brzmi fascynująco? DOGE jest teraz dostępny za jedyne 0,07 USD na platformie eToro. Kto wie, może to jest ta jedyna kryptowaluta, której szukasz?

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

13. Shiba Inu – Najlepsza kryptowaluta-mem z rosnącą użytecznością

shiba inu coinWyścig meme coinów stał się jeszcze ciekawszy pod koniec 2020 roku, kiedy na scenę kryptowalutową wkroczył SHIB (dowiedz się, jak kupić shiba inu).

Co ciekawe, twórca monety określił ją jako spontaniczny eksperyment społecznościowy. Chciał sprawdzić, co stanie się z tokenem kierowanym przez fanów. Miała to być również częściowa próba obalenia dogecoina.

Chociaż SHIB jest drugą monetą po dogecoinie, w 2021 roku zrobiła coś niesamowitego. Jej wartość wzrosła o ponad 21 000%! Stała się tym samym jedną z najlepszych monet memowych do kupienia.

Ale jest jeden haczyk. Ekipa SHIB, w przeciwieństwie do twórców dogecoina, podkreśla, że nie chce, aby moneta była numerem jeden dzięki szumowi w social mediach.

Shibarium

Zależy im na tym, aby ich projekt był prawdziwie wartościowy dla inwestorów, a nie tylko kolejnym medialnym fenomenem.

Jedną z nowości jest wejście Shiba Inu do metaverse. Według wpisu na blogu zespół memecoina wprowadzi w nim wirtualne nieruchomości o nazwie Shiba Lands.

Zgodnie z prognozami Shiba Inu Price Predictions, moneta może zbliżyć się do swojego rekordowego poziomu 0,00008845 USD jeszcze przed końcem 2023 roku.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

14. Akita Inu – Kryptowaluta zapewniająca interoperacyjność między łańcuchami

Akita Inu logoAkita Inu to kolejna pozycja z listy meme coinów, na którą warto zwrócić uwagę.

Ten zdecentralizowany, oparty na sieci Ethereum projekt społecznościowy jest dziełem zespołu miłośników memów kryptograficznych.

Co w nim takiego ciekawego?

Akita Inu nie jest tylko zwykłym coinem.

To eksperyment społeczny, którego celem jest zjednoczenie ludzi o podobnym sposobie myślenia i wspólnych ambicjach.

Akita Inu pieski

Ponadto, projekt wprowadził interoperacyjność między łańcuchami w blockchainie Avalanche.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

15. Samoyed Coin – Memecoin do kupienia w ekosystemie Solana

Logo SamoyedKolejnym meme coinem godnym uwagi jest Samoyed Coin, zbudowany na blockchainie Solana.

Stanowi owoc współpracy Sama Bankmana-Frieda — sponsora Solany i właściciela giełdy kryptograficznej FTX oraz Anatolija Yakovenko — twórcy Solany.

Samoyed stał się popularnym meme coinem na w branży krypto. Dlaczego?

Ze względu na swoją podstawową misję dąży do włączenia większej liczby użytkowników do przestrzeni kryptograficznej za pomocą aktywów cyfrowych o zabawnej tematyce.

Samoyedcoin strona główna

Projekt skupia się na wprowadzaniu nowych użytkowników, edukowaniu, tworzeniu prywatnych kontaktów. Pomaga posiadaczom tokenów w maksymalizacji ich potencjalnych zysków.

Samoyed Coin jest twarzą memecoinów na blockchainie Solana. Był jedną z najszybciej rozwijających się monet memowych w ubiegłym roku.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

16. MonaCoin – Najlepszy memecoin pod względem szybkości transakcji

MonaCoin logoMonaCoin to jeden z najstarszych meme coinów na rynku. Ten żartobliwy token powstał pod koniec 2013 roku i cieszy się dużą popularnością w Japonii.

Kryptowaluta ma fromę open-source i działa na zasadzie sieci P2P. Ponadto MonaCoin jest forkiem bitcoina. Korzysta z algorytmu Lyra2RE (v2).

Co go wyróżnia? Przede wszystkim prędkość przetwarzania transakcji — zaledwie 1,5 minuty. Jego atut stanowi także dynamiczna społeczność. MonaCoin zyskał popularność w Japonii po reklamie telewizyjnej, która promowała kryptowaluty w zabawny sposób.

MonaCoin strona główna

MONA osiągnęła historyczne maksimum (ATH) 20,33 USD w grudniu 2017 roku. Niestety, od tamtej pory ma trudności, by zbliżyć się do tego poziomu.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

17. Dogelon Mars – Najlepszy memecoin dla miłośników kosmicznych podróży

Dogelon Mars logoDogelon Mars jest spin-offem najpopularniejszej kryptowaluty w królestwie memów, dogecoina.

Aby zwiększyć atrakcyjność projektu, twórcy postanowili wykorzystać głównego promotora dogecoina, Elona Muska. W ten sposób połączyli te dwie postacie w ramach nowego meme coina.

Dogelon Mars, podobnie jak wiele innych memowych kryptowalut, jest zdecentralizowany i prowadzony przez społeczność.

Cała narracja projektu krąży wokół planety Mars. Przedstawia naszego memowego psiaka, który podróżuje po galaktyce i spotyka nowych przyjaciół.

Projektu Dogelon Mars nie reprezentuje żadna znana postać, co jest typowe dla wielu meme coinów.

Dogelon Mars strona główna

Mimo to, token ELON zgromadził zaangażowane grono zwolenników. Chociaż jego wartość stanowi jedynie ułamek dolara, przyciąga uwagę inwestorów.

Szukasz prognozy cen dla ELON? Napisaliśmy ją dla ciebie!

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

18. DogeDash – Najnowszy memecoin w przestrzeni P2E

DogeDash logoDogeDash to najnowsze odkrycie wśród kryptowalut-memów w przestrzeni P2E.

Opiera się na sieci Binance Smart Chain (BSC).

Jest to gra, która mocno nawiązuje do klasycznych gier Super Mario i Sonic z lat 90.

Gracze pędzą przed siebie i zbierają po drodze monety.

Głównym celem DogeDash jest przyciągnięcie większej liczby użytkowników do niszy gier krypto.

Zamierza również przywrócić stare, dobre czasy dla graczy, którzy chcieliby ożywić stare wspomnienia.

DogeDash NFT

Założycielem DogeDash jest Paul, entuzjasta kryptowalut. Projekt wspiera grupa początkujących programistów.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

19. SafeMoon Inu — Najlepszy memecoin do inwestycji ze względu na korzyści

SafeMoon Inu logoSafeMoon Inu koncentruje się na tworzeniu kwitnącej społeczności wokół memów i gier. Bierze pod uwagę rosnący trend łączenia blockchaina z grami.

Protokół Safemoon Inu tworzy zupełnie nową platformę do gier o nazwie SMI Play. Oferuje nagrody w postaci niewymienialnych tokenów (NFT) dla posiadaczy monet SMI.

SafeMoon Inu czerpie inspirację z systemów nagród i kar, charakterystycznych dla większości zdecentralizowanych projektów finansowych (DeFi), takich jak SafeMoon.

SafeMoon Inu elementy

To czyni go jedną z najlepszych memowych monet do inwestowania, szczególnie jeśli zależy ci na nagrodach. Protokół nagradza inwestorów długoterminowych. Przekazuje im 2% od każdej transakcji.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

20. Dogs of Elon – Najlepszy memecoin dla miłośników NFT

Dogs of Elon logoChociaż na naszej liście zajmuje ostatnie miejsce, Dogs of Elon jest wyjątkowym memecoinem. Zespół deweloperów dąży do stworzenia popularnej alternatywy dla awatarów NFT z kolekcji CryptoPunks.

Projekt zawiera 10 000 unikalnych NFT. Stanowią swego rodzaju hołd dla awatarów NFT z K-9 opartych na Ethereum.

Ponadto Dogs of Elon zawiera specjalne kolekcje NFT.

Składają się z 30 Elonów i 70 Zombie DOGE.

Dogs of Elon NFT

To jednak nie koniec niespodzianek. Ten memecoin zamierza również wkroczyć do przestrzeni gier. Twórcy pracują obecnie nad własną platformą gier P2E. Mamy więc na co czekać!

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi. Wykorzystanie dźwigni finansowej niesie ze sobą wysokie ryzyko. 68% inwestorów detalicznych traci pieniądze, handlując kontraktami CFD u tego dostawcy.

Jakie jeszcze kryptowaluty warto kupić?

Skoro czytasz ten akapit, prawdopodobnie zapoznałeś się z naszą listą najlepszych meme coinów. Być może nawet wybrałeś swojego faworyta.

Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu jest dywersyfikacja inwestycji. Dzięki niej minimalizujesz ryzyko utraty kapitału.

Zastanawiasz się, jakie inne kryptowaluty warto dorzucić do swojego portfela? Czytaj dalej i odkryj więcej ciekawych propozycji. Co powiesz na to? Zaparz sobie kawę, zrelaksuj się i zagłęb się w lekturę!

1. Lucky Block

Logo Lucky Block

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jaka moneta mogłaby być lepszym wyborem do inwestycji niż memecoiny?

Podpowiadamy: kryptowaluta, która szybko zyskuje na popularności i ma określony cel.

Przedstawiamy ci Lucky Block. Jeśli szukasz wirtualnej waluty do kupna, z pewnością natkniesz się na tę nazwę. Projekt pojawił się na rynku na początku 2022 roku.

Czy wiesz, że od tego czasu jego wartość poszybowała o ponad 6 000% w porównaniu do ceny z przedsprzedaży?

Chociaż kapitalizacja rynkowa LBLOCK nie jest na razie zbyt wysoka, nie daj się zwieść. Jej kurs ma ogromny potencjał wzrostu.

Co więcej, społeczność Lucky Block dynamicznie rośnie, a twórcy projektu nadal chcą go rozwijać.

Po premierze tokena Lucky Block, na rynek trafiła również pierwsza kolekcja NFT o nazwie „The Platinum Rollers Club Edition”. W naszym przewodniku przeczytasz, jak kupić Lucky Block NFT.

Lucky Block strona główna

Jako posiadacz kryptowaluty masz możliwość udziału w codziennych losowaniach nagród. Zwycięzcy loterii otrzymają monety LBLOCK.

Co najlepsze, szanse na wygraną są o wiele wyższe, niż podczas standardowych gier hazardowych. Dzięki coraz większej liczbie aplikacji Game-Fi oraz elementów metaverse, plany rozwoju Lucky Block są naprawdę obiecujące.

Niewątpliwie Lucky Block jest kryptowalutą z potencjałem. Nie interesują cię meme coiny? Rozważ kupno LBLOCK.

2. DeFi Coin

Logo DeFi Coins

DeFI Coin (DEFC) to natywny token DeFi Swap – zdecentralizowanej giełdy krypto. Platforma obsługuje błyskawiczne konwersje i staking kryptowalut.

DeFi Coin działa na Binance Smart Chain (BSC). Dzięki temu wszystkie transakcje przeprowadzisz szybko i tanio.

Inwestując w DeFi Coin, wspierasz ekosystem DeFi Swap. Ma potencjał, aby stać się platformą dla globalnych zdecentralizowanych produktów inwestycyjnych.

Jedną z najciekawszych cech DeFi Coin jest system podatkowy wprowadzony przez twórców, zawarty w inteligentnym kontrakcie. Każde zlecenie kupna i sprzedaży przeprowadzone w sieci DeFi Coin obciążone jest podatkiem w wysokości 10%.

Oznacza to, że od sprzedaży DeFi Coin o wartości 1 000 USD na dowolnej platformie zapłacisz podatek w wysokości 100 USD. Co ważne, środki zostaną równomiernie podzielone pomiędzy obecnych posiadaczy DeFi Coin i pulę płynności DEFC.

DeFi Coin strona główna

Nadrzędnym celem systemu podatkowego DeFi Coin jest wynagrodzenie długoterminowych posiadaczy monety za lojalność.

Token DeFi Coin kupisz na giełdzie DeFi Swap i Pancakeswap. Wolisz scentralizowane giełdy? DEFC znajdziesz również na Bitmart. W niedalekiej przyszłości moneta pojawi się także na wielu innych platformach.

Ryzyko związane z inwestowaniem w memecoiny

Memecoiny są klasą aktywów kryptograficznych o dużej zmienności i wysokim ryzyku spekulacyjnym. Zanim zdecydujesz się na inwestycję, musisz być w pełni świadomy ryzyka utraty pieniędzy.

Ceny kryptowalut są zmienne niczym pogoda w górach. W jednej chwili błyskawicznie rosną, by wkrótce równie szybko spaść. Niektóre tokeny doświadczają gwałtownych wahań w ciągu zaledwie kilku dni.

Część meme coinów ma niewielkie lub żadne praktyczne zastosowanie. Komplikuje to długoterminowe prognozy ich wyników, zależne głównie od nastrojów rynkowych.

Co więcej, memecoiny są bardziej narażone na oszustwa niż inne aktywa kryptograficzne.

Doskonale ilustruje to głośny scam z tokenem Squid Game, w wyniku którego skradziono ponad 3 miliony dolarów. Nabywcy monet SQUID nie byli w stanie ich zbyć, a całą pulę zgarnął twórca. (6)

Cena meme coinów

Przyjrzyjmy się teraz czynnikom, które wpływają na ceny najbardziej popularnych memecoinów.

Zmienność

Wierz lub nie, to właśnie zmienność jest głównym motorem napędowym memecoinów.

Inwestorzy są zachwyceni faktem, że mogą ulokować niewielkie kwoty w aktywa zdolne zyskać na wartości w ciągu zaledwie kilku dni. Taka sytuacja zdarzyła się już niejednokrotnie.

Entuzjaści kryptowalut nieustannie poszukują kolejnego meme coina, który zrobi furorę na rynku.

Szum medialny

Nie można zapomnieć o sile mediów społecznościowych. Właściwie cała idea meme coinów polega na stworzeniu szumu wśród szerokiej społeczności.

Przykład? Dogecoin nabrał rozpędu, gdy stał się tematem numer jeden na Twitterze, częściowo za sprawą wpisów Elona Muska. Ten hype przeniósł się do głównego nurtu, a DOGE do dziś jest jednym z najcenniejszych coinów na rynku. Podobnie było z shiba inu.

memecoiny zyskują na wartości dzięki mediom społecznościowym
Memecoiny zyskują na wartości dzięki mediom społecznościowym

W przypadku większości meme coinów warto na bieżąco śledzić ich obecności w social mediach i monitorować dyskusję. Dzięki temu poznasz nastroje rynku wobec danej monety.

Niska cena

Kolejnym istotnym czynnikiem, który wpływa na wartość memecoina, jest jego relatywnie niska cena.

W porównaniu do uznanych aktywów, takich jak bitcoin (BTC) czy solana (SOL), meme coiny są bardzo tanie. DOGE kosztuje obecnie około 0,06 USD, a inne tokeny są jeszcze tańsze.

Inwestorzy z niewielkim kapitałem decydują się na kupno meme coinów ze względu na korzystną cenę. Niezależnie od tego, co się wydarzy, ich portfele pozostają względnie bezpieczne.

Jak znaleźć nowe memecoiny?

Znalezienie obiecujących memecoinów zanim zyskają na popularności jest niezwykle trudne. Przypomina nieco poszukiwanie złota na Dzikim Zachodzie.

Przekopujesz się przez tonę informacji na Twitterze, Reddicie i Discordzie… Właśnie tam lubią ukrywać się te krypto bestie.

Dlaczego? Użytkownicy social mediów często zachowują się jak cheerleaderki. Pompują energią i entuzjazmem swoje ulubione memecoiny.

Monety często są jak spóźnione petardy na sylwestrowym pokazie fajerwerków. Pojawiają się niespodziewanie na giełdach DEX.

Chociaż nie budują wcześniej żadnego szumu, ich wartość rośnie dzięki rekomendacjom “od ucha do ucha”. Tak było w przypadku Pepe.

Chcesz poznać tajemnicę szybkiego wyszukiwania meme coinów z potencjałem? Strony takie jak DEXTools są jak kompas w dżungli memecoinów. Dostarczają informacji o aktualnie trendujących monetach i tokenach z największym potencjałem wzrostu.

Pamiętaj jednak, że wiele memecoinów doświadcza nagłego wzrostu i spadku wartości w ciągu kilku dni. Często nie wracają już do poprzedniego poziomu.

Dlatego tak ważne jest, aby mieć jasny plan ewakuacji. Bo przecież nie chcesz utknąć na szczycie góry, kiedy zaczyna się lawina, prawda?

Gdzie kupić meme coiny?

 • Szukaj meme coinów na giełdach kryptowalutowych;
 • Wykorzystuj DEXy, takie jak Pancakeswap i Uniswap. Dzięki nim znajdziesz memecoiny nienotowane na scentralizowanych giełdach;
 • Weryfikuj adresy kontraktów. Sprawdzisz je na oficjalnej stronie wybranej monety;
 • Polecamy platformę eToro do handlu. Do jej atutów zaliczamy przyjazny interfejs, niską minimalną kwotę inwestycji i brak prowizji od transakcji.

Chcesz zainwestować w memecoiny? Skorzystaj z giełdy kryptowalutowej. Tego rodzaju platformy specjalizują się w handlu wirtualnymi walutami. Dzięki nim masz dostęp do całego rynku prosto z domowego zacisza.

Zauważyłeś, że niektóre meme coiny, takie jak Floki Inu, jeszcze nie zagościły na popularnych scentralizowanych giełdach krypto? To nic! Te „ukryte skarby” odkryjesz na zdecentralizowanych platformach (DEX-ach) jak Pancakeswap czy Uniswap.

Tutaj jednak pojawia się drobne „ale”. Pamiętaj o ostrożności. Zawsze przed rozpoczęciem transakcji odwiedź oficjalne strony wybranych memecoinów. Tam właśnie znajdziesz prawidłowy adres kontraktu.

Podsumowanie

Memecoiny są na topie. Niektóre z nich dają ci sporą szansę na zysk. Przy ich pomocy w mig możesz pomnożyć swój kapitał.

Ale uważaj, znalezienie prawdziwej perły to nie bułka z masłem. Nowe memecoiny pojawiają się jak grzyby po deszczu. Innymi słowy, jest ich mnóstwo.

Niestety, na rynku nie brakuje oszustów. Wśród memecoinów znajdziesz wiele scamów. Zachowaj czujność i staraj się ich unikać.

Naszym faworytem jest Wall Street Memes. Dynamiczne wejście na rynek i doświadczony zespół robią wrażenie. Powiązania z Elonem Muskiem i milionowa społeczność stanowią dodatkowe atuty. Eksperci widzą tu duże możliwości wzrostu.

A co na to liczby? Przedsprzedaż tokena WSM już przyniosła ponad 7 milionów dolarów. I to wszystko w zaledwie dwa tygodnie!

Wall Street Memes - Najnowszy Memecoin

Nasza Ocena

wall-street-memes
 • Społeczność Ponad 1 Miliona Followersów
 • Projekt NFT
 • Przedsprzedaż Trwa - wallstreetmemes.com
 • Podczas 1 Dnia Przedsprzedaży Zebrano Ponad 300k USD
wall-street-memes

FAQ: Najczęściej zadawane pytania o memecoiny

Czym są memecoiny?

Jakie są czołowe memecoiny?

Jakie są najlepsze memecoiny do kupienia w 2023 roku?

Jak mogę kupić memecoiny?

Jak mogę znaleźć nowe memecoiny?

Źródła

 1. https://coinmarketcap.com/
 2. https://beincrypto.com/memecoin-minting-madness-hype-fades-pepe-prices-fall/
 3. https://www.theguardian.com/technology/2023/jun/01/elon-musk-insider-trading-dogecoin-lawsuit
 4. https://www.theguardian.com/business/2021/jan/28/gamestop-fun-turns-deadly-serious-reddit-wallstreetbets
 5. https://www.youtube.com/watch?v=6qTrvzN03To
 6. https://www.washingtonpost.com/world/2021/11/02/squid-game-crypto-rug-pull/
 7. https://youtu.be/7xxXOvSyn4c