2011. aastal asutatud Business 2 Community loodi selleks, et pakkuda äri professionaalidele platvormi oma mõtete jagamiseks, organisatsiooni nähtavuse suurendamiseks, teistega suhtlemiseks ja võrgustiku loomiseks ning kasvatamiseks. Meie veebilehelt leiavad ettevõtte omanikud hulgaliselt teavet ja harivaid juhendeid alates kõige uuematest valdkonna trendidest lõpetades tarkvara arvustuste ja ülevaadetega. Sinna hulka kuuluvad ka meie 20 000+ asjatundja kogemused.

Business 2 Community info

Meie missioon

Meie missiooniks on luua avatud kogukond ettevõtte omanikele pakkudes mitmekülgset ja tasakaalustatud ülevaadet praegusest ärimaastikust. Meie eesmärgiks on anda sügav ülevaade keerulisematest internetis kauplemisega seotud valdkondadest, leevendades nende keerukust ja aidates sul omandada teadmisi, mis on hädavajalikud tegemaks informeeritud otsuseid oma ettevõtte kohta.

Oleme uhked, et mitmed oma valdkonna tipptegijad jagavad meiega oma kogemusi. Need kaasautorid pakuvad väärtuslikku teavet nii B2C (ettevõttelt-tarbijale) kui ka B2B (ettevõttelt-ettevõttele) vaatenurgast, aidates meil luua tõelist “Business-to-Community” (ettevõttelt-kogukonnale) kogemust.

Ettevõtte andmed ja aadress

Business 2 Community emafirma on Maltal asuv online meedia firma Clickout Media Ltd. Ettevõtte registreerimisnumber on 103525.

Aadress:
Clickout Media Ltd
AA PH, Camilleri Buildings,
Oratory Street,
Naxxar,
NXR 2504
Malta
Registreerimisnumber 103525

Võta meiega ühendust aadressil: [email protected]

Reklaamipoliitika

Osa Business 2 Community lehel avaldatud sisust võib sisaldada sponsoreeritud toote informatsiooni. Mõned leheküljed võivad sisaldada sidusettevõtete linke tarkvarale, mida me soovitame ja millelt saame komisjonitasu registreerimise korral. Siiski võid olla kindel, et need sponsorlused ei mõjuta sisu, mida me avaldame. Samuti ei mõjuta need meie autorite ausust ja meie veebilehe sõltumatust.

Meie meeskond arutab rõõmuga potentsiaalseid äripartnerlusi ja reklaamipaigutusi meie kauplemisplatvormi ülevaadetes või muus avaldatavas sisus. Teeme väga tihedat koostööd oma partneritega ja meil on tõestatud kogemus oma äripartnerite brändidele ärilise väärtuse loomisel.

Oleme avatud uutele reklaamipartnerlustele, sinna hulka kuulub reklaam Business 2 Community lehel või reklaam mõnel meie sõsarsaitidel , milleks on TradingPlatforms.com, Buyshares.co.uk, Learnbonds.com, StockApps.com ja InsideBitcoins.com.

Meie autorid

Täpsemat infot Business 2 Community autorite kohta, kes jagavad oma väärtuslikku arvamust ja kogemust, saad lähemalt vaadata autorite lehelt.