Kriptovalūtas pirkšana noteikti interesē daudzus cilvēkus, taču ne vienmēr ir skaidri saprotams, kā tad īsti var nopirkt kriptovalūtas. Pieejamā informācija nereti ir neskaidra, nesaprotama un pilna dažādu terminu, kas nav līdz galam izprotami, tāpēc daļa ātri vien atmet ar roku.

Kriptovalūtas iegāde ir pavisam vienkāršs process. Jums atliek izvēlēties uzticamu kriptovalūtu brokeri, kas neprasa lielu komisijas maksu, lai varētu iegādāties kriptovalūtu un, iespējams, nopelnīt papildu naudu.Mēs esam apkopojuši informāciju un izzveidojuši ceļvedi tieši priekš jums.  Šajā ceļvedī aplūkosim visas veicamās darbības soli pa solim, lai visiem būtu skaidrs, kā iegādāties kriptovalūtas Latvijā 2023. gadā. 

Satura rādītājs

Kā iegādāties kriptovalūtas Latvijā – īss ceļvedis

 • 1. Solis: Izvēlities kriptovalūtu tirdzniecības platformu. 2022. gadā kriptovalūtu tirgus nedaudz samazināja savu izrāvienu, tomēr kriptovalūtu iepriekšpārdošana radīja jaunu kriptovalūtu iegādes vilni, kā arī 2023. gadā liels potenciāls ir tieši kriptovalūtu iepriekšpārdošanai, jo tas ļauj jums agri veikt investīcijas par zemākām cenām.
 • 🔎 2. Solis: Izpētiet aktuālākos projektus. Vienmēr pārliecinieties, ka noskatītā kriptovalūtu iepriekšpārdošana ir leģitīma, jo šajā jomā krāpnieki ir ļoti aktīvi. 2023. gadā ir vairāki oficiāli un likumīgi kriptovalūtu projekti, kuros ir vērts ielūkoties.
 • 💳 3. Solis: Lejupielādējiet kriptovalūtu maku. Kad esat izvēlējušies sev tīkamāko kriptovalūtu projektu, noteikti lejupielādējiet šīs projekta maku, lai varētu vieglāk savienoties ar iepriekšpārdošanas mājaslapu. Piemēram, populāri šādi kriptovalūtu maki ir MetaMask vai Trust Wallet.
 • 🛒 4. Solis: Iegādājieties kriptovalūtas tokenus. Pēdējais solis ir reāla kriptovalūtu iepriekšpārdošanā pieejamo tokenu iegāde.

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

Kur iegādāties kriptovalūtas, kas nav iepriekšpārdošanā?

Lai varētu nopirkt kriptovalūtas, jums nepieciešams reģistrēties atbilstošā platformā. Vēlams izvēlēties vietu, kur jāmaksā pati zemākā komisijas maksa, kur pieejama jūsu iecienītākā maksājumu metode, kur ir mazas minimālās ieguldījuma summas. Mēs uzskaitījām pāris visaugstāk novērtētās platformas, kurās jūs varat iegādāties digitālās valūtas droši un izdevīgi.

1. eToro – pati labākā platforma, kurā iegādāties kriptovalūtas 2023. gadā

eToro logo

Vislabākā un izdevīgākā vieta, kur investēt un iegādāties dažādas kriptovalūtas, ir eToro platforma. Tas ir drošs, lēts un izdevīgs veids, kā investēt naudu. Šo platformu kontrolē atbildīgās finanšu uzraudzības iestādes, tāpēc jūs varat būt pārliecināti par šīs platformas uzticamību.

Lai sāktu veikt naudas ieguldījumus, jums ir nepieciešami vien 10 dolāri, kas ir labas ziņas tiem, kuri nevēlas sākt ar lielām naudas summām. eToro platformā jūs varat nopirkt vairāk nekā 70 dažādas kriptovalūtas.

Arī komisijas maksa šajā platformā ir minimāla, neskatoties uz jūsu izvēlēto maksājumu metodi. Jūs varat veikt naudas pārskaitījumus ar kredītkartēm, e-makiem vai bankas pārskaitījumu.

eToro – pati labākā platforma, kurā iegādāties kriptovalūtas 2023. gadā

Ja jūs esat iesācējs kriptovalūtu pasaulē, tad jūs varat izmantot eToro piedāvāto pakalpojumu Smart Portfolio, kas veiks ieguldījumus jūsu vietā. Tāpat jūs varat arī atkārtot tās pašas darbības, kuras veic labākie brokeri eToro platformā, jo viņi pilnīgi noteikti zina, ko dara.

Vairāk par eToro lasiet mūsu pilnajā eToro pārskatā.

Plusi:

 • Pieejamas vairāk nekā 75 kriptovalūtas
 • Minimālā iemaksa ir tikai 10$
 • Pieņem dažāda veida maksājumus – kredītkartes/debetkartes, PayPal

Mīnusi:

 • Nav atbalsta no trešo pušu tirdzniecības platformām, piemēram kā MT4
 • Salīdzinoši ierobežota ETF un akciju izvēle

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

2. OKX – lieliska vieta kriptovalūtu pirkšanai iesācējiem

OKX logo

OKX darbojas vairāk nekā 100 valstīs, ieskaitot arī Latvijā, un šai platformai ir vairāk nekā 20 miljoni klientu. Šī ir viena no lielākajām platformām, kurās iespējams veikt darījumus ar kriptovalūtām. Šajā platformā ir iespējams iegādāties vairāk nekā 350 dažādas kriptovalūtas, kā arī var gūt pasīvos ienākumus, piemēram, no krājkonta. Darījumu komisijas maksas ir mazas, kā arī šī platforma ir draudzīga iesācējiem, lai palīdzētu vieglāk izprast, kā darbojas kriptovalūtu pasaule. OKX noteikti ir laba un pārbaudīta platforma ikvienam iesācējam.

OKX – lieliska vieta kriptovalūtu pirkšanai iesācējiem

Plusi:

 • Ļauj atvērt kontu ar plašu Fiat valūtu klāstu
 • Ērti lietojams pirkšanas/pārdošanas informācijas panelis
 • Zemas tirdzniecības maksas

Mīnusi:

 • Zema likviditāte dažām valūtām
 • Ierobežotas norēķinu iespējas

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

Kad iegādāties kriptovalūtas?

Kad esat izlēmis iegādāties kādu no digitālajiem asetiem, ir jāatbild uz nākamo jautājumu – kad īsti ir tas labākais brīdis, lai to izdarītu. Daudzi noteikti grib mesties iekšā kriptovalūtu pasaulē uzreiz un tūlīt un prikt jaunākās kriptovalūtas, tomēr dažos gadījumos labāk ir nogaidīt pareizo brīdi. Tā kā iespējas ir tik daudz, un to vērtība var mainīties katru stundu, tad ir grūti noteikt tādu vienu konkrētu brīdi, kad vislabāk investēt. Vislabāk ir sekot līdzi jūsu izvēlētajai kriptovalūtai un ziņām, lai varētu paredzēt, vai cena kritīs vai kāps.

Pērciet par zemāko cenu

Gluži kā klasiskajā akciju tirgū, vislabākais brīdis ir nopirkt kriptovalūtu brīdī, kad tās cena ir nokritusies. Jo lētāk izdosies iegādāties kriptovalūtu, jo izdevīgāks būs šis darījums. Iesācējam ne vienmēr būs viegli noteikt, vai cena jau ir tik zema, cik vien iespējams, vai tā vēl kritīs, tomēr laika gaitā jūs gūsiet pieredzi un sapratīsiet, kā rīkoties. Kā arī ir iespēja daudz un dažādus žetonus nopirkt crypto presale laikā jeb iepriekšpārdošanā. Šī ir laba metode, ja vēlaties iedziļināties kriptovalūtu pasaulē un aktīvi sekot līdzi cenu svārstībām un visām aktualitātēm.

Bitcoin cenas diagramma

Dolāra vidējā vērtība

Daži uzskata, ka gaidīt kriptovalūtas zemāko cenu nav vislabākā stratēģija, jo tas ne vienmēr ir tik viegli, kā izklausās. Vēl viena laba stratēģija ir dolāra vidējās vērtības stratēģija. Tas nozīmē, ka šī būs ilgtermiņa investīcija, kuras laikā jūs iegādāsieties kriptovalūtu konkrētā daudzumā noteiktos laika posmos.

Tas nozīmē, ka, piemēram, katru piektdienu jūs iegādāsieties kriptovalūtu 50 dolāru vērtībā. Dažreiz cena būs augstāka, dažreiz zemāka, taču laika gaitā vidējā cena būs atbilstoša. Ar šo metodi jums nevajadzēs visu laiku sekot līdzi cenu izmaiņām un ķert mirkli, kad cena ir iespējami viszemākā. Šī metode derēs tad, ja nevēlaties visu laiku sekot cenas svārstībām un veltīt šim procesam pārāk daudz sava laika.

Kriptovalūtu iepriekšpārdošanas projekti

Labākie kriptovalūtu iepriekšpārdošanas projekti piedāvā investoriem gūt lielu labumu nākotnē, jo šie ir jauni projekti, kas ir vēl sākuma stadijā. Tas nozīmē, ka šiem projektiem ir liels izaugsmes potenciāls.

Protams, ka vienmēr ir rūpīgi jāizpēta projekti, lai pārliecinātos, ka viss notiek atbilstoši likumam un godīgi. Ja projekta mājaslapā nav pilnīga informācija, ir grūti atrast vajadzīgo informāciju, detaļas vai atbildes uz jautājumiem, kā arī nav aktīvs klientu serviss, tad šis projekts noteikti ir aizdomīgs. Ja neesat pārliecināts, vai konkrētais projekts ir drošs, labāk izvairīties no investēšanas šajā projektā.

Mēs apkopojām sarakstu ar labākajiem kriptovalūtu iepriekšpārdošanas projektiem, kurus ir vērts izskatīt.

1. Bitcoin ETF žetons – deflācijas žetons, kas varētu samazināt pārdošanas spiedienu

$BTCETF ir pirmais spekulatīvais ERC-20 žetons, kas paredzēts pircēju apbalvošanai, pamatojoties uz reāliem notikumiem saistībā ar Bitcoin ETF apstiprinājumu.

Bitcoin ETF žetons - deflācijas žetons, kas varētu samazināt pārdošanas spiedienu

Jāpiemin, ka Bitcoin ETF žetoni nav nekādi saistīti ar Bitcoin ETF produktiem, kas vaŗetu ienākt tirgū.

$BTCETF žetons ir pieejams iepriekšpārdošanā, kur pašlaik viena žetona cena ir 0,0054 ASV dolāri. Kopā būs 10 iepriekšpārdošanas posmi, kur arī žetonu cena ar katru posmu pieaugs. Pēdējā, 10. posmā $BTCETF žetonu cena būs 0,0068 ASV dolāri.

No kopēja 2,1 miljardu žetonu skaita 40% ir novirzīti iepriekšpārdošanai, 25% žetonu “iesaldēšanai” (staking), 25% sadedzināšanai jeb deflācijas pasākumam un 10% likvidtātei.

Lai nenokavētu $BTCETF žetona jaunumus un visu pārējo saistīto ar šo projektu, var piesekot $BTCETF X vietnē, kā arī pievienoties $BTCETF Telegram kanālam.

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada novembris
Iegādes metodes ETH, USDT vai bankas karte
Ķēde Ethereum
Minimālā investīcija Nav
Maksimālā investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

2. Bitcoin Minetrix – pasaulē pirmā kriptovalūta ar Stake-to-Mine mehānismu

Bitcoin Minetrix ir nesen iznākusi iepriekšpārdošana, kas mērķē uz Bitcoin Cloud Mining industriju.

Bitcoin Minetrix var iegādāties iepriekšpārdošanā un tā ir sadalīta 10 posmos, kur katrā posmā cena pieaugs. Pirmajā posmā cena ir 0,011 ASV dolāri, kas ļauj agrīnajiem investoriem iesaistīties projektā par ļoti zemu cenu.

Šī iespēja agrīnajiem investoriem var atnest lielas peļņas, jo, ja skatās visus pārējos Bitcoin atvasinājumus kā Bitcoin Cash, BTC 2.0, BTC20, kas saniedz 5x maksimumu, arī šī kriptovalūta varētu piedzīvot cenu sprādzienu.

Bitcoin Minetrix - pasaulē pirmā kriptovalūta ar Stake-to-Mine mehānismu

Vairāk par Bitcoin Minetrix jaunumiem vari uzzināt pievienojoties Bitcoin Minetrix Telegram kanālam vai sekojot tā jaunumiem iekš X (Twitter).

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada 26. septembris 
Iegādes metodes ETH, BNB, USDT vai bankas karte
Ķēde Ethereum
Minimālā Investīcija 10 ASV dolāri
Maksimālā Investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

3. Meme Kombat – kriptovalūtu projekts, kas apvieno memu varoņus cīņā

Meme Kombat ir pirmais kriptovalūtu projekts, kas apvieno memu varoņus cīņā un derībās. Tā kā lietotāji var likt likmes uz cīņām, izmantojot decentralizētu Web3 infrastruktūru, tiek garantēta pārredzamība un uzticēšanās.

Meme Kombat uz kriptovalūtas izceļas ne tikai ar savu unikālo koncepciju, bet arī ar pārdomātu finanšu struktūru.

Iepriekšpārdošanas laikā $MK žetonus var iegādāties par 1,667 ASV dolāriem.

Meme Kombat - kriptovalūtu projekts, kas apvieno memu varoņus cīņā

Lai nepalaistu garmā jaunumus par šo unikālo projektu, pieseko Meme Kombat X (Twitter) kontam, kā arī peivienojies Meme Kombat Telegram kanālam.

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada 21. septembris 
Iegādes metodes ETH vai USDT no Ethereum ķēdes

BNB vai USDT no BSC ķēdes

Ķēde Ethereum
Minimālā Investīcija 5 ASV dolāri
Maksimālā Investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

4. TG.Casino – kriptovalūtas kazino ar savu oficālo $TGC žetonu, kas piedāvā kriptovalūtas azartspēles

Nemitīgi mainīgajā tiešsaistes spēļu pasaulē TG.Casino parādās kā revolucionārs risinājums, kas apvieno tiešsaistes kazino, kriptovalūtas un populārās ziņuapmaiņas platformas Telegram pasauli.

TG.Casino žetons $TGC ir jau viens no novērtētākajiem žetoniem, kuru iegādāties, pateicoties tās potenciālajai izaugsmei, lieliskajām staking atlīdzībām, dedzināšanas mehānismam un atpirkšanas sistēmai.

$TGC žetona iepriekšpārdošana ir sākusies un to pašlaik $TGC žetonus var iegādāties par 0,125 ASV dolāriem.

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada septembris
Iegādes metodes ETH vai BNB un USDT
Ķēde Ethereum ķēde
Minimālā Investīcija 12,50 ASV dolāri
Maksimālā Investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

5. Wall Street Memes – iegādājieties kriptovalūtu ar milzīgu kopienas abalstu

Wall Street Memes ir kriptoprojekts, kura pamatā jau ir spēcīga kopiena, kuru atbalstījis arī Elons Masks. $WSM kopiena 2021. gadā 32 minūtēs izpārdeva savu pirmo NFT kolekciju – tādēļ ir jāpasteidzas, lai kas līdzīgs neatkārtotos arī ar šo iepriekšpārdošanu.

$WSM žetonu piedāvājums ir 100% paredzēts Wall Street Memes kopienai, no kuriem 50% ir pieejami iepriekšpārdošanā, 30% – kopienas atlīdzībai, 10% – CEX likviditātei un 10% – DEX likviditātei.

$WSM žetonus var iegādāties biržās, piemēram, kā OKX biržā.

Wall Street Memes – iegādājieties kriptovalūtu ar milzīgu kopienas abalstu

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada 25. maijs
Iegādes metodes ETH, BNB, USDT, kredītkarte
Ķēde Ethereum
Minimālā investīcija Nav
Maksimālā investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

6. Launchpad XYZ vienkāršota Web3 platforma investoriem

Launchpad XYZ pašlaik izstrādā vienkāršāko Web3 platformu tirgū, kas ļaus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem Web3 lietotājiem ātri atrast produktus un projektus, kuros viņi vēlas investēt. Turklāt būs pieejami padomi un īsas rokasgrāmatas par to, kā pelnīt naudu, izmantojot Launchpad XYZ.

Tiks izmantoti arī NFT, kas ļaus pārvietoties starp platformas resursiem un reāllaikā redzēt, kuri aktīvi tirgū ir vispieprasītākie.

LPX žetona cena pašlaik ir 0,0445 ASV dolāri, un LPX žetonus var iegādāties, izmantojot ETH, USDT, BNB vai bankas karti, tāpēc visiem pircējiem ir iespēja ieguldīt un potenciāli gūt peļņu nākotnē.

Launchpad XYZ - vienkāršota Web3 platforma investoriem

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada 27. aprīlis
Iegādes metodes ETH, USDT, BNB, kredītkarte
Ķēde Ethereum
Minimālā investīcija Nav
Maksimālā investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

7. yPredict – vienota platforma aktuālākajai tirgus analītikai

Strauji mainoties kriptovalūtu tirgum, pat pieredzējušiem tirgotājiem ir grūti paredzēt, kā veiksies konkrētiem žetoniem. Tāpēc daudzi investori mēdz paļauties uz sociālo tīklu tendencēm, lai paredzētu nākamo soli. Tomēr tas nav gudrs solis. yPredict piedāvā tirgotājiem ērtu platformu, kas sniedz piekļuvi aktuālai analītikai. Tā palīdzēs veikt pārdomātus darījumus ar lielu peļņas potenciālu.

yPredict piedāvā $YPRED žetonu īpašniekiem bezmaksas piekļuvi analītikas platformai un iespēju iegūt prognozēšanas modeļu abonementus, izmantojot yPredict Marketplace.

YPRED žetonus var iegādāties iepriekšpārdošanā tikai par 0,11 ASV dolāriem. Līdz šim yPredict iepriekšpārdošanā ir savākti vairāk nekā 4,5 miljoni ASV dolāru.

yPredict – vienota platforma aktuālākajai tirgus analītikai

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada 30. marts
Iegādes metodes ETH, USDT, BNB
Ķēde Polygon
Minimālā investīcija 250$
Maksimālā investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

8. Chimpzee – iegādājieties kriptovalūtu, kas palīdzēs cīnīties ar vides problēmām

Chimpzee ir jauns revolucionārs veids, kā cilvēki var gūt ienākumus, vienlaikus saudzējot vidi un dzīvniekus.

Šis jaunais Web3 projekts sagraus difitālās valūtas nozari un dos iespēju vairāk cilvēkiem ieguldīt organizācijās, kuru mērķis ir glābt vidi un dzīvniekus no izmiršanas. Chimpzee nodrošina trīs veidus, kā nopelnīt, un ir viens no nedaudzajiem projektiem, kas radīs ietekmi, kamēr vēl ir iepriekšpārdošanā, jo daba un vide nevar gaidīt! Šis projekts jau palīdzējis iestādīt 20 000 koku, lai atjaunotu lietus mežu.

Šobrīd Chimpzee var iegādāties par ļoti izdevīgu cenu iepriekšpārdošanas posmā. Turklāt iepriekšpārdošanas investori varēs saņemt līdz pat 100% bezmaksas CHMPZ žetonus kā bonusu.

Chimpzee - iegādājieties kriptovalūtu, kas palīdzēs cīnīties ar vides problēmām

Iepriekšpārdošanas sākums 2023. gada 23. jūnijs
Iegādes metodes ETH, USDT, kredītkarte
Ķēde Ethereum (ERC20)
Minimālā investīcija Nav
Maksimālā investīcija Nav

Kriptovalūtas ir svārstīgi aktīvi un lielākoties netiek regulēti.

Izplatītākie riski kriptovalūtu pirkšanā

Kā jau visam šajā pasaulē, arī kriptovalūtām ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi. Arī iegādājoties kriptovalūtas var būt savi riski, dažus no riskiem iegādājoties kriptovalūtas mēs apskatīsim sīkāk zemāk.

Svārstīgums

Kriptovalūtu vērtība ir ļoti, ļoti svārstīga. Tas nozīmē, ka jūs varat gūt lielu peļņu, ja cena strauji pieaug, taču tāpat jūs varat zaudēt savas investīcijas, ja cena strauji nokrīt. No vienas puses, šis svārstīgums var tikt uztverts kā priekšrocība, tomēr biežāk tas tiek klasificēts kā trūkums.

Piesātināts tirgus

Mūsdienās kriptovalūtu pirkšana ir ļoti izplatīta. Ja pirms pāris gadiem šī nozare nebija tik attīstīta, tad šobrīd ir milzīgs kriptovalūtu piedāvājums. Tas nozīmē, ka var būt grūti saprast, kuras digitālās valūtas iegāde būs vērtīga un izdevīga, bet kura kriptovalūta ātri vien zaudēs savu vērtību. Tāpēc ir jāveic izpēte, ja vēlaties iegādāties mazāk populāru kriptovalūtu. Mazāk populāru kriptovalūtu pluss ir tāds, ka ar šādu kriptovalūtu iegādi jūs varat nopelnīt vairāk, ja kriptovalūta būs veiksmīga.

Drošība

Tā kā kriptovalūtas ir digitāla vērtība, tad nedrīkst aizmirst par hakeru uzbrukumiem un vispārējo drošību internetā. Noteikti neizmantojiet neuzticamas un šaubīgas platformas vai mājaslapas, lai nekļūtu par krāpnieku upuri. Uzticamās platformās jums par drošību nebūs jāuztraucas.

Maksājumu metodes ar kurām norēķināties par kriptovalūtām

Šajā sadaļā mēs apskatīsim populārākās maksājumu metodes, kuras var izmantot, lai iegādātos kriptovalūtas Latvijā 2023. gadā. Izvēlieties savu iecienītāko maksājumu metodi, vai to metodi, kurai ir vismazākā komisijas maksa un ātrākais darījuma apstrādes laiks.

 • PayPal

Iegādāties ar PayPal var daudzās platformās. Šī ir viena no izplatītākajām un populārākajām maksāšanas metodēm dažādās tiešsaistes platformās. Piemēram, eToro platformā jums nebūs jāmaksā komisijas maksa, ja maksāsiet no PayPal dolāros.

 • Kredītkarti vai debetkarti

Viens no labākajiem un ērtākajiem veidiem, kā iegūt digitālās valūtas, ir kredītkartes vai debetkartes izmantošana. Ar šo maksājumu metodi jūsu naudas pārskaitījums būs tūlītējs. Nebūs jāgaida, lai varētu darboties savā izvēlētajā investīciju platformā.

 • Bankas pārskaitījumu

Kriptovalūtas ir iespējams iegādāties ar klasisko maksājumu metodi – bankas pārskaitījumu. Tā ir pārbaudīta metode, kura ir pieejama visiem – arī tiem, kuriem nav e-maku vai kredītkaršu. Tomēr atcerieties, ka bankas pārskaitījums nav pati ātrākā maksājumu metode.

Kā droši iegādāties kriptovalūtas 2023. gadā?

Viens no svarīgākajiem aspektiem, kad plānojat iegādāties kriptovalūtu, ir drošība. Noteikti pievērsiet pastiprinātu uzmanību vienmēr, kad veicat darījumus ar kriptovalūtām, lai būtu droši, ka visa jūsu nauda ir drošībā.

Licencēti brokeri

Kad vēlaties iegūt savā īpašumā digitālās valūtas, vienmēr izvēlieties licencētu un pārbaudītu platformu, kur to darīt. Noteikti vispirms noskaidrojiet, vai noskatītā brokeru platforma ir licencēta un tiek uzraudzīta atbilstoši visiem normatīviem.

Izvairieties no tiešajiem darījumiem

Tas nozīmē, ka vienmēr ir labāk izmantot brokera platformu piedāvātos pakalpojumus, nevis iegādāties digitālās valūtas tieši no kādas personas. Pircējam tiešā iegāde var būt ļoti riskanta, jo jūs ne tikai varat pārmaksāt, bet arī zaudēt savu ieguldījumu.

Apskatiet komisijas maksas

Ja jūs reģistrējaties kādā tiešsaistes platformā, tad ņemiet vērā to, ka būs kādā brīdī jāmaksā komisijas maksa par kādu pakalpojumu. Vienmēr sākumā aplūkojiet visus platformas nosacījumus un noteikumus, lai zinātu, kādos gadījumos jāmaksā komisijas maksa, lai varētu to pēc iespējas samazināt. Piemēram, ja, izmantojot konkrētu maksājumu metodi, ir visai liela komisijas maksa, tad vienkārši izvēlieties citu maksājumu metodi.

Kriptovalūtas pirkšana Latvijā – Secinājumi

Šajā ceļvedī mēs ieskatījāmies kriptovalūtu pasaulē. Mēs apkopjām informāciju, lai jums varētu uzzināt kā un kur sākt, kam pievērst uzmanību, kā to praktiski darīt, kā arī visu par kriptovalūtu priekšrocībām un trūkumiem. Šobrīd jums ir pamatinformācija, lai varētu sākt droši investēt un iegādāties digitālās valūtas. Neaizmirstiet, ka jums vienmēr pašam jāizpēta viss par jūsu izvēlēto brokeru platformu un kriptovalūtām. Noteikti izmantojiet tiešsaistes platformu piedāvātos pakalpojumus, kas piedāvā automātiski jūsu vietā pirkt un pārdot kriptovalūtas, ja nevēlaties pārāk daudz iedziļināties un tam veltīt daudz laika. Atcerieties, ka kriptovalūtu pasaule ir milzīga, un noteikti ir vērts izmēģināt gan iepriekšpārdošanu, gan dažāda veida kriptovalūtas un dažādas platformas. Arī kriptovalūta Latvijā kļūst arvien vairāk populāra.

Wall Street Memes (WSM) - jaunākais meme žetons

MŪSU VĒRTĒJUMS

 • Kopiena ar 1 miljonu sekotāju
 • NFT projektu pieredze
 • Iepriekšpārdošana ir sākusies - wallstmemes.com
 • Izlaišanas dienā piesaistīti $300 000

Biežāk uzdotie jautājumi par kriptovalūtu pirkšanu

Kā es varu nopirkt kriptovalūtas?

Kura ir labākā vietne kriptovalūtu iegādei?

Vai kriptovalūtu iegāde ir labs investīcijas veids?

Kur es varu iegādāties bezmaksas kriptovalūtas?

Atsauces