Wall Street Memes kriptovalūtas projekta iepriekšpārdošana sākās 26. maijā vietnē wallstmemes.com, un tā vietējais žetons WSM ir pieejams par 0,025 ASV dolāriem pirmajā no kopumā trīsdesmit iepriekšpārdošanas posmiem.

Šajā apskatā izklāstīts, kā ieguldīt Wall Street Memes iepriekšpārdošanā, izmantojot kriptovalūtu maku, piemēram, MetaMask vai Trust Wallet. Sadaļa “Kā iegādāties” ir iekļauta arī oficiālajā WSM iepriekšpārdošanas tīmekļa vietnē.

Kas ir Wall Street Memes iepriekšpārdošana?

Wall Street Memes iepriekšpārdošana ir publiski pieejama, un tā ir veids, kā ieguldīt WSM monētā, pirms tā tiks kotēta kriptovalūtas biržās 2023. gada 3. – 4. ceturksnī.

Kas ir Wall Street Memes iepriekšpārdošana?

Tā kā tā ir mīmu monēta, tas kalpo kā atlīdzības žetons investoru un tirgotāju kopienai, kas seko Reddit subkultūrai, kura izauga no “bēdīgi slavenā GameStop fiasko 2021. gadā un drosmīgo Wall Street Bets varoņu mantojuma”, kas joprojām ir aktuāls arī šodien.

Lai gan tiem trūkst lietderības, mīmu žetoni ir bijuši visefektīvākie aktīvi katrā kriptovalūtu bull run – kā to pierādīja Dogecoin (DOGE) un Shiba Inu (SHIB) 2021. gadā, vai Pepe (PEPE) 2023. gadā pēc tam, kad Bitcoin cena sāka atgūties no 2022. gada “lāču” tirgus.

Pepe bull run daudzus meme monētu investorus pārvērta par miljonāriem. “$WSM armija” cer atkārtot daļu no šiem panākumiem un parādīt, ka “alkatība ir laba” – saukli, ko izmantoja Gordons Gekko filmā “Volstrīta”.

Wall Street Memes kriptoaktīvs ir veids, kā “tokenizēt kustību”, un 100% no tā 2 miljardu krājuma varēs turēt un tirgot, 50% atvēlot iepriekšpārdošanas pircējiem, 30% – kopienas atlīdzībām un 20% – likviditātei, kad WSM žetons tiks iekļauts biržās.

Kas ir Wall Street Memes iepriekšpārdošana?

Atšķirībā no dažām spontāni radītām meme monētām, Wall Street Memes tokenam jau ir plašs atbalsts no viena miljona sekotāju sociālajos tīklos, pateicoties tā populārajām NFT kolekcijām un Instagram mīmiem, kas koncentrējas uz ieguldījumiem kriptovalūtās un akcijās jeb “stonkiem”.

Kā iegādāties Wall Street Memes kriptovalūtu – soli pa solim

Lai iepriekšpārdošanas laikā ieguldītu Wall Street Memes žetonā, izpildiet šos soļus:

1. Atveriet kriptvalūtas maku

Lai investētu kripto iepriekšpārdošanā, izmantojot datoru, visbiežāk tiek izmantots MetaMask maks – sekojiet norādījumiem, kā izveidot jaunu maku vietnē metamask.io, ja jums tāda vēl nav.

Kā iegādāties Wall Street Memes kriptovalūtu - soli pa solim

Mobilajās ierīcēs bieži vien priekšroka tiek dota Trust Wallet, kas ir oficiālais Binance biržas maks. Tas ir pieejams App Store vai Google Play. Tam ir arī datora versija. Šajā instrukcijā mēs izmantosim Trust Wallet.

Wall Street Memes iepriekšpārdošana atbalsta arī daudzas citas iespējas, izmantojot WalletConnect opciju.

2. Savienojiet maku

Apmeklējiet oficiālo tīmekļa vietni wallstmemes.com – jāuzmanās no viltus vietnēm, kas bieži vien uzdodas par populārām kriptovalūtas iepriekšpārdošanām – un noklikšķiniet uz “Connect Wallet”. 

Pēc tam jums tiks piedāvāts izveidot savienojumu ar paziņojumu “Wall Street Memes vēlas izveidot savienojumu ar jūsu maku”.

3. Apmainiet ETH, BNB vai USDT pret $WSM

Ievadiet ETH, USDT vai BNB summu, ko vēlaties apmainīt pret $WSM – summa, ko saņemsiet, tiks parādīta pirms pirkšanas rīkojuma apstiprināšanas.

Ethereum, Tether un Binance Coin var iegādāties no kriptovalūtas biržas vai tieši pašā makā.

Pievērsiet uzmanību gāzes maksām – tās atšķiras atkarībā no dienas laika.

Kā iegādāties Wall Street Memes kriptovalūtu - soli pa solim

Kad Trust Wallet noklikšķināsiet uz “Pirkt tagad”, tiks parādīts ziņojums “viedā līguma izsaukums izpildīts” un nākamajā ekrānā tiks apkopota informācija – ar Wall Street Memes Dapp (wallstmemes.com) un tīkla izmaksām.

Ir pieejama arī iespēja iegādāties Wall Street Memes žetonu ar debetkarti/kredītkarti.

4. Pieprasiet savus žetonus

Kad iepriekšpārdošana būs noslēgusies, vēlreiz pieslēdziet savu maku, un WSM žetoni tiks pārskaitīti uz jūsu maku. 

Sekojiet Wall Street Memes iepriekšpārdošanas sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu precīzu pieprasīšanas laiku un datumu.

Kā iegādāties Wall Street Memes kriptovalūtu - soli pa solim

Kā iegādāties Wall Street Memes – kopsavilkums

Lai ieguldītu Wall Street Memes iepriekšpārdošanā, pieslēdziet kriptovalūtas maku un apmainiet ETH, USDT vai BNB pret WSM vai izmantojiet bankas karti. Līdz šim ir savākti aptuveni 750 000 ASV dolāru no 30 577 000 ASV hard cap.

Uzglabājiet savu kriptovalūtas maka dublējuma frāzi (seed phrase) un visas citas paroles/divu faktoru autentifikāciju drošībā un nedalieties ar tām ar citiem. Zaudējot piekļuvi savam makam, jūsu  varat nedabūt savus $WSM žetonus.

Neapstipriniet nekādus darījumus, par kuriem neesat pārliecināts, un vienmēr izmantojiet oficiālas saites – vienīgā vieta, kur iegādāties Wall Street Memes žetonu pirms iekļaušanas DEX un CEX, ir wallstmemes.com.

Sīkāku informāciju par Wall Street Memes žetona cenu katrā posmā skatiet mūsu rakstā par Wall Street Memes cenas prognozēšanu.

Wall Street Memes (WSM) - jaunākais meme žetons

MŪSU VĒRTĒJUMS

  • Kopiena ar 1 miljonu sekotāju
  • NFT projektu pieredze
  • Iepriekšpārdošana ir sākusies - wallstmemes.com
  • Izlaišanas dienā piesaistīti $300 000

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir $WSM?

Kā es varu iegādāties $WSM žetonus?