שעבר מאז תחילתו שווי שוק של טריליון דולר. במדריך זה למתחילים, נלמד אותך כל מה שאתה צריך לדעת על השקעה במטבעות קריפטו. נושאים מרכזיים הכוללים כיצד לבחור בורסת מטבעות קריפטו בטוחה ובעלות נמוכה, בחירת המטבעות הדיגיטליים הטובים ביותר עבור תיק ההשקעות שלך, והשלבים הנדרשים להשקעה בפחות מחמש דקות.

איך להשקיע במטבעות קריפטו למתחילים – 4 שלבים פשוטים

בארבעה שלבים פשוטים בלבד – אתה יכול להשקיע במטבעות קריפטו באמצעות ברוקר מקוון מוסדר תוך פחות מחמש דקות.
והכי חשוב, כשאתה משתמש ב-eToro למטרה זו – אתה יכול לשלם באופן מיידי עבור ההשקעה שלך במטבעות קריפטו בדולר אמריקאי מבלי לשלם עמלות עסקה.
להלן סקירת מהירה של תהליך ההשקעה במטבעות קריפטו ב-eToro:

• ✅שלב 1 – פתח חשבון עם eToro: פתיחת חשבון עם eToro היא סופר קלה מכיוון שזה רק עניין של סיפוק מידע אישי למתווך. תצטרך גם להעלות עותק של תעודת הזהות שלך למטרות איסור הלבנת הון.
• 💳שלב 2 – הפקדה: אתה צריך להפקיד רק 10 $ ל-eToro כאשר אתה פותח חשבון לראשונה ולא נגבים עמלות עסקה (לקוחות ארה”ב בלבד). בחר מתוך ACH, כרטיס חיוב/אשראי, ארנק אלקטרוני ועוד.
• 🔎שלב 3 – חפש מטבע קריפטו: כעת, לאחר שיש לך חשבון ממומן, השתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא את המטבע הקריפטוגרפי שבו ברצונך להשקיע. אם אינך בטוח איזה נכס דיגיטלי מתאים לך, לחץ על הלחצן ‘גלה’ -הלחצן יתן לך אפשרות לעיין ב-60 המטבעות הדיגיטליים הנתמכים על ידי eToro.
• 🛒שלב 4 – השקיעו במטבעות קריפטו: לאחר לחיצה על ‘סחר’ תראה תיבת הזמנה מופיעה על המסך שלך. הזן את נתח ההשקעה שלך בתיבת ‘סכום’ ולחץ על ‘מסחר פתוח’ כדי להשקיע במטבע הקריפטו שבחרת.

סוחרים מתחילים עשויים להעריך את המדריך המפורט יותר שלנו המסביר איך להשקיע במטבעות קריפטו – אותו ניתן למצוא על ידי גלילה מטה.
היכן להשקיע במטבעות קריפטו
יש יותר מ-100 בורסות וברוקרים במרחב המקוון המאפשרים לך להשקיע במטבעות קריפטו. כאשר חושבים היכן להשקיע במטבעות קריפטו, היינו מציעים לבחור בספק מוסדר כדי להבטיח שתוכלו להשקיע בבטיחות.
כמו כן, מומלץ לבחור בפלטפורמה המציעה עמלות נמוכות וכמובן – תמיכה במטבעות הקריפטו המועדפים עליכם.
בסעיפים למטה תמצאו סקירות היכן להשקיע בנכסי מטבעות קריפטוגרפיים בצורה בטוחה ובעלות נמוכה.

1. OKX – בסך הכל המקום הטוב ביותר להשקעה במטבעות קריפטו

OKX הושקה בשנת 2007 והפך לאחת מפלטפורמות המסחר הטובות ביותר בעותקים המהווה בית למגוון רחב של מחלקות נכסים, מה שהופך אותה לאפשרות מצוינת ללמוד כיצד להרוויח כסף באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף למטבעות קריפטוגרפיים, היא מכסה הכל, החל מתעודות סל וקרנות אינדקס ועד מט”ח וסחורות. תהיה לך גישה ל-60+ מטבעות קריפטוגרפיים – את כולם ניתן לרכוש מהשקעה מינימלית של $10. משמעות הדבר היא שתהיה לך גישה הן לקריפטו העתידיים הטובים ביותר והן למטבעות ה-shitcoins הטובים ביותר כגון Dogecoin, Shiba Inu ו- ApeCoin. יתר על כן, תוכל לגשת למטבעות הקריפטו הבאים שעלולים להתפוצץ ב-2022.

זה אידיאלי אם אתה מחפש לחקור נכסי קריפטו בפעם הראשונה ואינך רוצה לסכן יותר מדי כסף. יתרה מכך, בגודל סחר מינימלי של $10, אתה יכול להשקיע במטבעות קריפטו יקרים כמו ביטקוין ואת’ריום – שניהם שווים כעת אלפי דולרים לכל אסימון.
בכל הנוגע לעמלות, OKX מאפשרת ללקוחות אמריקאים להפקיד דולר ללא עמלות. זה המקרה ללא קשר לסוג ההפקדה שתבחר. האפשרויות כאן כוללות ACH, ארנקים אלקטרוניים כמו Paypal ו-Neteller, בנקאות מקוונת וכרטיסי חיוב/אשראי. עמלות מסחר בעת קניית מטבעות קריפטו עולות רק 1% – דבר המובנה במחיר שאתה רואה בעת ביצוע הזמנה. כך תוכלו לקנות ביטקוין וקריפטו אחרים עם כרטיס אשראי מהנוחות של הבית שלכם.

השקיעו בקריפטו דרך OKX

אם אתה מעוניין לקבל חשיפה למטבעות קריפטוגרפיים אך אינך יודע אילו אסימונים להוסיף לתיק שלך – OKX מציעה צמד כלי מסחר פסיביים. ראשית, ישנם תיקים חכמים המנוהלים בצורה מקצועית, המאפשרים לך לגוון על פני יותר מתריסר מטבעות דיגיטליים באמצעות השקעה אחת. OKX תמיד מוסיפה מטבעות קריפטוגרפיים חדשים לפורטפוליו שלה כדי שתוכל לקבל חשיפה לקריפטו הטובים ביותר שעלולים להתפוצץ בשנת 2022. פרויקט קריפטו חדש ומלהיב שכזה הוא Curve, לפרטים נוספים הקפד לקרוא גם את המדריך כיצד לקנות Curve.

אתה יכול גם לשקול את כלי המסחר בעותקים. זה מאפשר לך לחקות את ההשקעות במטבעות קריפטו של סוחרים מוכחים. ההשקעה המינימלית במסחר בעותקים היא 200 דולר בלבד. מצאנו גם ש-OKX מציעה את אחד מארנקי הקריפטו הטובים ביותר למתחילים. הסיבה לכך היא שכאשר אתה קונה מטבע קריפטו כאן, האסימונים נשמרים בטוחים בארנק האינטרנט שלך ב-OKX.
לחלופין, ליותר שליטה וגמישות על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, ניתן להוריד את אפליקציית הארנק OKX לסמארטפון iOS או אנדרואיד שלך. לבסוף, עלינו לציין כי OKX היא אולי בורסת הקריפטו הטובה ביותר בשוק למתחילים – מכיוון שגם האתר וגם האפליקציה לנייד שלה קלים במיוחד לשימוש. קרא את סקירת ה-OKX המעמיקה שלנו לפרטים נוספים.
תהיתם פעם איך להשקיע ב-metaverse? עם OKX חובבי קריפטו יכולים לקבל חשיפה למטבעות metaverse הטובים ביותר כגון MANA ו-SAND.

מספר קריפטו 60
ועדת מסחר 1% בתוספת פריסת שוק
עמלת כרטיס חיוב חינם
הפקדה מינימלית $10
 • מווסת מאוד
 • עמלות מסחר נמוכות במיוחד
 • ללא עמלות פיקדון
 • תומך בעשרות מטבעות כולל Tron ו-Zcash.
 • הפקדת כספים באמצעות כרטיס חיוב/אשראי, ארנק אלקטרוני או העברה בנקאית
 • העתקת כלי מסחר
 • גישה למטבעות הקריפטו הירוקים ביותר

2. Webull – השקיעו בקריפטו ב-$1 בלבד

אין עוד דרישה להסתכן בסכומי כסף גדולים כשאתה משקיע בקריפטו – במיוחד כשיש לך חשבון אצל ברוקר כמו Webull. במילים פשוטות, אתר תיווך בעל דירוג גבוה זה מאפשר לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטו החל מ-$1 בלבד למסחר.
והכי טוב, לא תידרש לעמוד בהפקדה מינימלית בעת פתיחת חשבון. זה אומר שאתה יכול להפקיד $1 כדי לקבל תחושה כיצד פועלת פלטפורמת המטבעות הקריפטוגרפיים ב-Webull. עם זאת, עדיף להשתמש ב-ACH בעת הפקדת כספים כאן – מכיוון שלא גובים עמלות עסקה.

Webull השקיעו בקריפטו

עם זאת, חשבונות בנק מקומיים מחויבים ב-8 דולר לעסקה. עם זאת, יתרון מרכזי נוסף בבחירת Webull להשקעה בקריפטו הוא שלא תשלם עמלות. פערי שוק הצעות מחיר מתחילים כאן ב-1%, אז קחו זאת בחשבון בעת חישוב עלויות ההשקעה שלכם.
אם אתם מחפשים ברוקר מטבעות קריפטוגרפיים המאפשר לכם גם להשקיע בנכסים מסורתיים – Webull מציעה גם מניות, תעודות סל ואופציות. ניתן לקנות ולמכור את המכשירים הפיננסיים הללו גם ללא עמלות – בתוספת פריסת השוק. לבסוף, Webull מציעה חשבונות פרישה במגוון IRAs, אך אין כלים למסחר בעותקים זמינים.

מספר קריפטו 20+
ועדת מסחר 0% עמלה בתוספת פריסת שוק
עמלת כרטיס חיוב ACH והעברות בנק בלבד
הפקדה מינימלית ללא הפקדה מינימלית

מה אנחנו אוהבים:

 • 0% עמלה מתווך
 • גודל עמדה מינימלית רק $1
 • נתוני שוק ותכונות תרשימים בזמן אמת
 • מוצע אימות דו-גורמי
 • פרס של $5 בעת השלמת סחר קריפטו ראשון

3. Binance – החלפת עמלות נמוכה להשקעה ב-600 מטבעות קריפטו

Binance היא בורסת מטבעות הקריפטו הגדולה בעולם. עם זאת, הבורסה מציעה גרסה מקומית של האתר שלה שנגישה רק ללקוחות בארה”ב. ובהשוואה ל-600+ מטבעות קריפטוגרפיים המתארחים באתר Binance הראשי, הגרסה האמריקאית של בורסה זו תומכת ב-80+ שווקים.

עם זאת, לאחר שפתחת כאן חשבון מאומת וביצעת הפקדה, תוכל לסחור במטבעות קריפטו בעמלה של 0.10% בלבד לשקופית. יתרה מכך, בעת מימון חשבון Binance שלך באמצעות ACH או העברה בנקאית מקומית, לא תחויב בעמלות עסקה.
מצד שני, הפקדה בכרטיס חיוב או אשראי יקרה כאן, כאשר Binance גובה 4.5%. זאת בנוסף לעמלת קנייה מיידית של 0.5%. כשזה מגיע לכלי מסחר, זה המקום שבו Binance בולטת. הסיבה לכך היא שאתה יכול לנתח את שוקי מטבעות הקריפטו באמצעות אינדיקטורים טכניים ברמה גבוהה ותכונות גרפים.

Binance השקיעו בקריפטו
עם זאת, הכלים הללו לא יתאימו למתחילים, אז קחו זאת בחשבון לפני שאתם פותחים חשבון עם Binance. תכונה פופולרית נוספת שמציעה Binance היא אפליקציית Trust Wallet שלה – המאפשרת לך לאחסן אלפי אסימונים שונים על פני מספר בלוקצ’יינים. לדרך פשוטה יותר לאחסן את השקעות הקריפטו שלך – אתה יכול להשתמש בארנק האינטרנט הראשי של Binance. תהיתם פעם למה המחיר של אסימון האוהדים של FC ברצלונה יכול להגיע? קרא את מאמר תחזית מחירי אסימון האוהדים של FC ברצלונה לפרטים נוספים.

מספר קריפטו 80+
ועדת מסחר עד 0.10%
עמלת כרטיס חיוב 4.5% בתוספת עמלת קנייה מיידית של 0.5%
הפקדה מינימלית תלוי בשיטת התשלום

מה אנחנו אוהבים:

 • 80+ מטבעות קריפטוגרפיים למסחר
 • עמלות מסחר נמוכות
 • שירות הימור ייעודי נותן למשתמשים גישה למטבעות ההימורים הטובים ביותר
 • מתאים לסוחרים טכניים

4. Coinbase – בורסה מובילה למשקיעי מטבעות קריפטו מתחילים

אתר Coinbase עצמו מציע שירות די חשוף- שכנראה יפנה למשקיעים המתחילים. אין ז’רגון מסובך למצוא ב-Coinbase וכאשר אתה משקיע במטבעות קריפטו – תודרך בתהליך הנדרש שלב אחר שלב.
Coinbase היא בורסה בפיקוח כבד שרשומה כעת ב-NASDAQ כמניה סחירה. אנחנו אוהבים שהפלטפורמה שומרת 98% מכספי הלקוחות באחסון קר ובכל החשבונות חייב להיות מותקן אימות דו-גורמי. בסך הכל, Coinbase היא אחת מפלטפורמות המטבעות הקריפטו הבטוחות ביותר בתעשייה זו.

עם זאת, Coinbase גובה גם כמה מהעמלות הגבוהות ביותר שנתקלנו בהן. לדוגמה, כאשר תשקיעו כאן במטבעות קריפטו, תשלמו עמלה רגילה של 1.49%. עמלה זו של 1.49% תיגבה שוב כאשר תסגור פוזיציה. למרות שניתן לבצע תשלומי ACH ללא עמלות, עסקאות בכרטיסי חיוב/כרטיס אשראי יחויבו ב-3.99%.

Coinbase השקיעו בקריפטו

עם זאת, זה כולל את עמלת המסחר שלך. עמלות זולות יותר בהחלט זמינות במקומות אחרים. אם החלטתם להשתמש ב-Coinbase כדי להשקיע במטבעות קריפטו – אז יש לכם מספר אפשרויות בכל הנוגע לאחסון. זה כולל אפליקציית ארנק ייעודית המאפשרת לך לנהל את המפתחות הפרטיים שלך.

מספר קריפטו 50+
ועדת מסחר 1.49%
עמלת כרטיס חיוב 3.99%
הפקדה מינימלית תלוי בשיטת התשלום

מה אנחנו אוהבים:

 • ממשק אפליקציה נוח למשתמש
 • ניתן לקנות קריפטו באמצעות כרטיס אשראי/חיוב ופייפאל
 • תוכן חינוכי נהדר
 • אימות דו-גורמי

5. GEMINI – החלפה בטוחה ומפוקחת להשקעה במטבעות קריפטו

במובנים רבים, Gemini מציעה שירות דומה מאוד לזה של Coinbase שנדון בעבר. הסיבה לכך היא שבדיוק כמו coinbase , GEMINI מציעה ממשק משתמש פשוט שמקל על תהליך ההשקעה במטבעות קריפטו – גם למתחילים. יתר על כן, GEMINI היא בורסה מווסתת בכבדות.

זה כולל רישיון עם מחלקת השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק (NYSDFS) – כך שלא יהיו לך בעיות בנוגע לבטיחות. עם זאת, בדומה ל-COINBASE , GEMINI היא אחת מבורסות המטבעות הקריפטוגרפיים היקרות ביותר בשוק. לדוגמה, תשלמו עמלה סטנדרטית של 1.49% עבור כל השקעה במטבעות קריפטו מעל $200.

Gemini השקיעו בקריפטו

אם אתה סוחר בפחות מ-$200, תשלם עמלה קבועה בהתאם לגודל ההשקעה. כך או כך, זה יעבוד על יותר מ-1.49% באחוזים. דבר נוסף שיש לשים לב למבנה התמחור בג’מיני הוא שלמרות שתשלומי חיוב וכרטיסי אשראי נתמכים, הדבר יחזיר לכם 3.49% מסכום הרכישה. זו הסיבה שעדיף להפקיד כספים באמצעות העברה בנקאית ב-Gemini, שהיא ללא תשלום. במונחים של שווקים נתמכים, Gemini היא ביתם של 75+ מטבעות קריפטוגרפיים מובילים. זה כולל הכל מביטקוין, Ethereum ו-Litecoin, ועד Chainlink, Zcash ו-Bitcoin Cash. לבסוף, Gemini מציעה גם כלי רווח המאפשר לך ליצור עניין בהשקעות הקריפטו שלך.

מספר קריפטו 75+
ועדת מסחר 1.49%
עמלת כרטיס חיוב 3.49%
הפקדה מינימלית תלוי בשיטת התשלום

מה אנחנו אוהבים:

 • מסגרת רגולטורית חזקה
 • אבטחה בדרגה מוסדית
 • 75+ מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים
 • כלי להרוויח המאפשר לייצר ריבית

הסבר על השקעה במטבעות קריפטו

נכון – טכנולוגיית הבלוקצ’יין הבסיסית שתומכת במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין ואת’ריום יכולה להיראות מורכבת במבט ראשון. עם זאת, מבחינת השקעה במטבעות קריפטו – התהליך אינו שונה מקניית מניות.
כלומר, הרעיון הכללי כשאתה משקיע במטבעות קריפטו הוא שתרוויח כסף אם ערך האסימון יעלה. ובדיוק כמו מניות, זה מבוסס על ביקוש והיצע. המשמעות היא שככל שיותר ויותר אנשים משקיעים במטבע קריפטו ספציפי – הערך שלו יעלה.
כדי להדגיש עד כמה פשוט תהליך ההשקעה במטבעות קריפטו, נשתמש בקניית Binance Coin, לדוגמא:

 • נניח שהחלטתם להשקיע 3,000$ ב-BNB
 • כאשר אתה מבצע את ההזמנה שלך בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים שבחרת – BNB במחיר של 390$ לכל אסימון
 • אתה מחליט להחזיק באסימוני ה-BNB שלך למשך שנתיים
 • עברו שנתיים ו-BNB נסחרת כעת ב-$1,050 לטוקן
 • זה אומר שמאז שהשקעת, הערך של BNB עלה ב-169%

לפי הדוגמה שלעיל, אם היית מוציא את ה-BNB שלך שהשקעת כאשר האסימון היה במחיר של $1,050 – הרווחים של 169% שלך יסתכמו בתשואה כוללת של $8,070. ככזו, על ההשקעה המקורית שלך בסך 3,000 $ – הרווחת 5,070 $.
למרות שתשואות בסדר גודל כזה עשויות להיראות גבוהות – קחו בחשבון שמאז שה-BNB הושקה ב-2017, היא עלתה בערכה ביותר מ-10,000%.
דרך מצוינת נוספת להשקיע במטבעות קריפטו היא באמצעות משחקי רוות כגון Silks ו-The Sandbox.

האם מטבעות קריפטו היא השקעה טובה?

כמו כל סוגי הנכסים, אין ערבות לכך שתרוויח כסף מהשקעה במטבעות קריפטו. יתרה מכך, חשוב לזכור שמטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים וספקולטיביים.
לכן, לפני שאתם מחליטים להשקיע במטבעות קריפטו – חשוב לקחת בחשבון גם את היתרונות וגם את הסיכונים. מתחילים צריכים לשקול להתחיל עם קריפטו הטוב ביותר להשקעה בשביל מתחילים.

לחלופין, אתה יכול גם לקרוא את המדריך שלנו כיצד להשקיע 2,000 $ עבור פירוט מלא של היכן חלק מהסוחרים משקיעים את כספם בשנת 2022.

האם כדאי לי להשקיע במטבעות קריפטו? היתרונות של השקעות קריפטו

האם כדאי לי להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

בחלק זה, נדבר על כמה מהסיבות לכך שכל כך הרבה משקיעים בארה”ב פונים כעת למטבעות קריפטוגרפיים כדי להשיג רווחים פיננסיים לטווח ארוך.

אלפי אסימוני מטבעות קריפטו לבחירה

בראש ובראשונה, אנחנו אוהבים את העובדה שיש כיום אלפי פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים בשוק.
באופן דומה לאלפי המניות הרשומות ב-NYSE וב-NASDAQ, אתה בטוח תמצא מטבע קריפטוגרפי שמתאים ליעדים הפיננסיים שלך.
לדוגמה, אם אתה פשוט מחפש להתנסות בלקנות מטבעות קריפטו בפעם הראשונה, אז אתה עשוי להחליט להישאר עם פרויקטים מבוססים ובעלי שווי גדול כמו ביטקוין ו-Ethereum.
בהשוואה לאסימונים בעלי שווי נמוך יותר, פרויקטים אלה של מטבעות קריפטוגרפיים פחות תנודתיים, אם כי פוטנציאל העליות עשוי להיות מוגבל יותר.
מצד שני, אולי תשקול גם להשקיע במטבעות קריפטו פחות מבוססים עם שווי שוק קטן יותר. אסימונים אלו יפנו למשקיעים שיש להם סובלנות סיכון גבוהה יותר ורוצים לכוון לשולי רווח גדולים יותר.

מטבעות קריפטו מתנפצים דרך הרווחים בבורסה

בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים מטבעם מסוכנים יותר ממניות מסורתיות, הם ממשיכה לייצר רווחים גבוהים משמעותית.
לדוגמה, במהלך חמש השנים הקודמות, מדד S&P 500 עלה ב-94%. יתרה מכך, ה-NASDAQ Composite החזיר 144% באותה תקופה.

 • לשם השוואה, קחו בחשבון שבמהלך חמש השנים האחרונות, הביטקוין גדל ביותר מ-3,600%.
 • ביטקוין אינו מטבע הקריפטו בעל הביצועים הטובים ביותר, שכן אסימונים רבים אחרים בשוק זה יצרו רמות צמיחה גבוהות עוד יותר.
 • לדוגמה, Ethereum עלה בערכו ביותר מ-7,000% במהלך אותה תקופה, בעוד שכפי שצוין קודם לכן, BNB עלה ב-10,000%. אם אתה הבעלים של ETH ותוהה כיצד להוציא את Ethereum בשנת 2022, אתה יכול לקרוא את המדריך המקיף שלנו

כדי לגלות את כל מה שאתה צריך לדעת על הוצאת מטבעות קריפטו עכשיו. כאשר אתה מסתכל על כמה ממטבעות Metaverse הטובים ביותר בשוק – הרווחים מרשימים אפילו יותר. לדוגמה, Decentraland והאסימון MANA שלה גדלו ביותר מ-25,000% מאז ההשקה.

חברות גדולות עוסקות במטבעות קריפטו

כמה מהחברות הגדולות והדומיננטיות ביותר בעולם עוסקות כעת במטבעות קריפטוגרפיים – מה ששוב מוכיח ללא ספק שהתעשייה הזו כאן כדי להישאר לטווח הארוך. לדוגמה, טסלה – שהיא אחת החברות הגדולות בעולם עם שווי שוק של מעל טריליון דולר, השקיעה 1.5 מיליארד דולר מהמאזנה שלה בסוף 2020 בביטקוין.

חברות גדולות עוסקות במטבעות קריפטו

יש חברות כמו Overstock, Paypal, Microsoft וסטארבקס – כולן מאפשרות להוציא ביטקוין על המוצרים והשירותים שלהם.

מטבעות קריפטו יכולים להניב רווחי הון והכנסה רגילה

סיבה מרכזית נוספת שמובילה לכך שיותר ויותר אנשים משקיעים במטבעות קריפטו היא שנכסים דיגיטליים מאפשרים כעת להרוויח כסף בשתי חזיתות.
ראשית, כפי שצוין קודם לכן, תוכל להרוויח מההשקעה שלך במטבעות קריפטו אם ערך האסימון יגדל בשוק הפתוח.
עם זאת, מה שאתה גם יכול לעשות הוא להפקיד את האסימונים הדיגיטליים שלך לחשבונות חיסכון קריפטו כדי להרוויח הכנסה פסיבית. לדוגמה, אם היית מפקיד את הביטקוין שלך ב-Aquru – היית מרוויח 7% ריבית בשנה.
ניתן להשיג זאת מבלי שתצטרך למכור את מטבעות הקריפטו שלך. המשמעות – שבעוד שהטוקנים שלך מאוחסנים בחשבון ריבית קריפטו, עדיין תרוויח כסף אם האסימון יעלה בערכו.

מטבעות קריפטו הם עדיין מושג חדש

מצד אחד, מטבעות קריפטוגרפיים השיגו לגיטימציה במובנים רבים – במיוחד כשלוקחים בחשבון את המספר העצום של חברות ומותגים מבוססים שעוסקים כעת בתחום הזה.

Dash2Trade ב-OKX

עם זאת, חשוב גם לזכור שמטבע הקריפטו הראשון בעולם – ביטקוין, הושק רק בשנת 2009. יתרה מכך, כמה מפרויקטי מטבעות הקריפטו הגדולים ביותר בתחום זה צעירים אף יותר.

 • למשל, קרדנו וסולנה הושקו רק ב-2017.
 • Avalanche ו-Shiba Inu – שניהם נושאות שווי שוק של מיליארדי דולרים, הושקו לאחרונה ב-2020.
 • יש את Lucky Block – שהוא אחד ממטבעות הקריפטו המצליחים ביותר השנה – הושק בתחילת 2022.

ובסך הכל, רחוק מלהיות מאוחר מדי להשקיע במטבעות קריפטו – שכן השוק הרחב נמצא עדיין בחיתוליו.

מהם הסיכונים בהשקעה במטבעות קריפטו?

טוב להתמקד ביתרונות הרבים שאתה יכול לנצל כאשר אתה משקיע במטבעות קריפטו.
עם זאת, סוחרים ותיקים תמיד ישקלו את הסיכונים של סוג הנכס לפני שהם ממשיכים בהשקעה.
בנקודות התבליט המפורטות להלן, אנו בוחנים מקרוב כמה מהסיכונים העיקריים שיש לקחת בחשבון כאשר אתה משקיע במטבעות קריפטו.

 • ספקולטיבי: השקעות רבות בשווקי מטבעות הקריפטו הינן ספקולטיביות ביותר. משמעות הדבר היא שהמיקוד הכולל הוא על עליות מחירים לטווח קצר לעומת ערך לטווח ארוך.
 • תנודתי: תוצאה ישירה של האופי הספקולטיבי של מטבעות קריפטוגרפיים היא ששוק זה יכול להיות תנודתי ביותר. יתרה מכך, ככל ששווי השוק של מטבע קריפטוגרפי קטן יותר, כך הוא הופך לתנודתי יותר.
 • משיכות שטיחים: המונח “משיכת שטיחים” מתייחס לפרויקט מטבעות קריפטוגרפיים שנוצרו מתוך כוונה בלעדית להונות משקיעים. דוגמה עדכנית לכך הייתה Squid Coin, שגרמה למשקיעים להפסיד מיליוני דולרים.
 • פריצות: סיכון נוסף שיש לקחת בחשבון לפני שאתה משקיע במטבעות קריפטו הוא שהאקרים לרוב מעדיפים את סוג הנכס הזה. האיום הגדול ביותר מבחינה זו הוא אם הארנק שלך נפרץ מרחוק – כל היתרה שלך יכולה להיגנב תוך שניות.

יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הסיכונים של אובדן כסף מהשקעה במטבעות קריפטו. זה כולל גיוון רחב, על פני המון פרויקטים שונים, וביצוע מחקר מעמיק לפני שנפרדים מכל הכסף.
יתרה מכך, כדי להבטיח שאסימוני המטבעות הקריפטוגרפיים שלך יישארו מאובטחים – שקול להשתמש בברוקר בפיקוח כבד כמו OKX.

המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקיעה

למרות שזה נהדר שיש לך אלפי אסימונים דיגיטליים לבחירה, לדעת באיזה מטבע קריפטוגרפי להשקיע יכול להיות תהליך מסורבל ומאתגר.
עם זאת, אם זו הפעם הראשונה שאתה משקיע במטבעות קריפטו – אולי תרצה לשקול כמה מהפרויקטים הסולידיים שנדונו להלן.

ביטקוין

סביר להניח שלא יהיה מפתיע ללמוד שביטקוין הוא המטבע הטוב ביותר להשקעה בשנת 2022 אם זו הפעם הראשונה שאתה נכנס לשוק. ביטקוין הוא המטבע הראשון בעולם ועדיין יש לו את הרקורד הגדול ביותר בתחום זה.
אם לא להחשיב מטבעות יציבים כמו Tether, הביטקוין מושך גם את מחזורי המסחר הגדולים ביותר. יתרה מכך, ביטקוין נושא את שווי השוק הגדול ביותר מכל מטבע קריפטוגרפי – כך שבתיאוריה, הוא אחד הפחות תנודתיים להחזקה.

Bitcoin

ביטקוין הוא גם אחד המטבעות הטובים ביותר לכרייה בשנת 2022. אם אינך בטוח לגבי תהליך כריית הקריפטו, קרא את המאמר שלנו על המטבעות הטובים ביותר לכרייה עבור כל מה שאתה צריך לדעת.

XRP
מטבע קריפטוגרפי נוסף שיש לו רקורד מבוסס בתחום זה הוא XRP. XRP, שהושק בשנת 2012, הוא מטבע הקריפטו המקומי של הבלוקצ’יין Ripple.
פרויקט זה מספק לבנקים ולמוסדות פיננסיים גדולים טכנולוגיה שיכולה לבצע עסקאות חוצות גבולות. בניגוד למערכות מסורתיות, Ripple ו-XRP מאפשרות העברות זולות וכמעט מיידיות – ללא קשר למטבעות המעורבים. אם אתה כמו רוב חובבי הקריפטו

XRP

תוכל ללמוד עוד על האופן שבו מחיר השוק של XRP יכול להופיע בעתיד הנראה לעין על ידי קריאת ניתוח חיזוי המחיר של XRP כעת.

BNB

נוסדה ב-2017, למרות ש-BNB צעירה יותר מעמיתיה לביטקוין ו-XRP, זה עדיין אחד ממטבעות הקריפטו הטובים ביותר להשקיע בהם כיום. המטבע הדיגיטלי הזה מגובה על ידי Binance, הבורסה הגדולה בעולם.

BNB

BNB הוא אחד מחמשת מטבעות הקריפטו המובילים בשווי שוק והוא האסימון העיקרי המשמש בבלוקצ’יין החכמה של Binance, שהיא ביתם של אלפי פרויקטים. BNB משמש גם את הסוחרים להפחתת עמלות החליפין של Binance ב-25%.

Ethereum

Ethereum הושק ב-2015 ומאז – אסימון ה-ETH המקורי שלו עלה בערכו ביותר מ-28,000%. ה-Ethereum blockchain מאפשר למפתחים לפרוס חוזים חכמים ויישומים מבוזרים (DApps).

Ethereum

באופן מכריע, לא רק ש- Ethereum הוא מטבע הקריפטו השני בגודלו עבור שווי שוק, אלא שהוא פרוטוקול הבלוקצ’יין המועדף עבור המון פרויקטים מוצלחים אחרים. זה כולל Basic Attention Token, Uniswap, Axie Infinity, Maker ועוד.

Lucky Block

Lucky Block הושק לאחרונה בינואר 2022 ולכן – זהו אחד ממטבעות הקריפטו החדשים הטובים ביותר להשקעה. הפרויקט בונה מערכת אקולוגית מבוזרת שתאפשר לשחקנים מכל העולם לגשת למשחקי לוטו. LBLOCK זכה גם לכינוי אחד מהקריפטו המוערכים ביותר ב-2022.

Lucky Block

כל המשחקים מבוצעים על ידי חוזים חכמים – כלומר אין מעורבות של זיכיונות קונבנציונליים הנתמכים על ידי המדינה. יתרה מכך, כל משחקי ההגרלה מבטיחים הגינות ושקיפות על ידי פרוטוקול הבלוקצ’יין.
הערה: מטבעות הקריפטו לעיל נבחרו על ידי מחבר המדריך הזה. אתה צריך לעשות בדיקת נאותות משלך ומחקר מעמיק לפני שאתה מסתכן בכסף.

מטבע קריפטו Penny הטוב ביותר להשקעה

אם אתה נתקל במונח ‘מטבע קריפטוגרפי’, זה פשוט מתייחס לאסימונים דיגיטליים שנסחרים בפחות מ-$1. אתה יכול לבחון את האפשרויות הזולות ביותר באמצעות המדריך הטוב ביותר לקריפטו שלנו מתחת ל-$1.
באופן מכריע, חשוב לזכור שעצם העובדה שמטבע קריפטוגרפי זול – לא אומר שאתה לוקח על עצמך סיכון מוגבר. אחרי הכל, ערכו של מטבע קריפטוגרפי נקבע על פי מספר האסימונים במחזור ומחיר השוק הנוכחי שלו.

 • לדוגמה, נכון לכתיבת שורות אלו, XRP נסחרת ב-0.86 דולר בלבד לאסיימון, אם כי היא נושאת שווי שוק של למעלה מ-40 מיליארד דולר.
 • מצד שני, ל- Yearn.finance שווי שוק של פחות ממיליארד דולר למרות שנכון לכתיבה – אסימון בודד יעלה לך יותר מ-23,000 דולר.

עם זאת, אם אתה מחפש ספציפית את המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה בשנת 2022 מכיוון שאתה רוצה להחזיק במספר רב של אסימונים – שקול את הפרויקטים המפורטים להלן:

 • Graph: מספק פרויקטי בלוקצ’יין עם יכולות אינדקס. המשמעות היא שבלוקצ’יינים יכולים להפריד ולתעדף נתונים. בתורו, בלוקצ’יינים יכולים להימנע מעומס יתר במידע.
 • Dogecoin: תהיתם פעם אם Dogecoin היא השקעה טובה ב-2022? כאחד ממטבעות הממים הטובים ביותר בשוק, מטבע הקריפטו הספקולטיבי הזה מועדף על ידי מנכ”ל טסלה אילון מאסק. במהלך חמש השנים הקודמות, Dogecoin החזיר למשקיעים עם רווחים של למעלה מ-
 • 800%.
 • Stellar: למרות ש- Stellar הושק ב-2014, מטבע הקריפטוגרפי הזה של Penny מעולם לא עלה על ערך של $1. הבלוקצ’יין הבסיסי שלו מציע עסקאות מהירות בתשלום של כמעט אפס. שותפויות בולטות כוללות את IBM ו-MoneyGram.
 • מטבע DeFi: עם נפח מסחר 24 שעות של כמעט 60 אלף דולר, סוחרים רבים מחפשים לקנות מטבע DeFi עכשיו.

שוב, ערכו בדיקת נאותות משלכם לפני שאתם משקיעים במטבעות קריפטוגרפיים.

השקעה במטבעות קריפטו לעומת מסחר במטבעות קריפטו

מונחים “השקעה” ו”מסחר” משמשים בדרך כלל לסירוגין בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים. עם זאת, בדיוק כמו בתחום המניות, שני המונחים הללו מתייחסים לאסטרטגיות שונות.
דוגמאות למקרים של השקעה במטבעות קריפטו:

 • כאשר אתה משקיע במטבע קריפטו, אתה בדרך כלל עושה זאת מתוך מחשבה על חזון ארוך טווח. מכאן ניתן להסיק מדוע כל כך הרבה משקיעים מחפשים את השקעות הקריפטו הטובות ביותר לטווח ארוך בשוק.
 • זה אומר שלפחות, סביר להניח שתחזיקו באסימונים שלכם לפחות שנה אחת.
 • השקעה במטבעות קריפטו דורשת ממך מעט קלט לאחר שקנית את האסימונים שבחרת.

וכאשר אתה סוחר במטבעות קריפטוגרפיים:

 • מסחר במטבעות קריפטו נתפס בדרך כלל כאסטרטגיה לטווח קצר יותר.
 • משמעות הדבר היא שאתה עשוי לקנות מטבע קריפטו ולהוציא כסף במהלך השבועות או החודשים הקרובים. זה מכונה גם מסחר יומי בקריפטו.
 • במקרים מסוימים, סוחרים יפתחו ויסגרו פוזיציה תוך יום אחד.
 • באופן מכריע, מסחר במטבעות קריפטוגרפיים דורש השתתפות פעילה במונחים של מחקר וניתוח טכני.

בתור מתחיל בענף זה, עדיף להישאר עם גישה ארוכת טווח למטבעות קריפטוגרפיים. המשמעות היא שתחפשו לבחור פרויקטים סולידיים המציעים תחזית קיימא לטווח ארוך וכך – יהיה לכם עניין מועט בתנודתיות לטווח קצר יותר.

האם זה בטוח להשקיע במטבעות קריפטו?

בגדול- בטוח מאוד להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים בארה”ב. עם זאת, כפי שסיקרנו קודם לכן, עדיין ישנם מספר סיכונים שעליך לקחת בחשבון כדי להבטיח שההשקעות שלך יישארו בטוחות ומאובטחות בכל עת.
יש להבטיח שאתה משקיע רק במטבעות קריפטו עם ברוקר מקוון המוסדר להציע ללקוחות אמריקאים שירותי נכסים דיגיטליים.

האם זה בטוח להשקיע במטבעות קריפטו

לדוגמה, כאשר אתה משתמש ב-OKX, אתה יכול להיות בטוח שההון והאסימונים הדיגיטליים שלך נמצאים בידיים בטוחות – שכן חברת הברוקראז’ הזו מוסדרת על ידי מספר גופים ברמה אחת. גם ל-Webull, Coinbase וג’מיני יש מעמד רגולטורי חזק בארה”ב.

יתרה מכך, כשזה מגיע לאבטחת ארנק, זהו תחום נוסף שבו OKX מצטיינת.

הסיבה לכך היא שכאשר אתה משקיע במטבעות קריפטו דרך הברוקר הזה, האסימונים הדיגיטליים שלך נשמרים על ידי הארנק הפנימי של הפלטפורמה – המחובר לבקרות אבטחה ברמה מוסדית.
ואם אתה מתחיל, שמירה על השקעות במטבעות קריפטו שלך בארנק האינטרנט של OKX בהחלט תמשוך אותך, מכיוון שאינך צריך להיות בעל ידע כלשהו על מפתחות פרטיים או הגנות פריצה מרחוק.
קרא עוד: Kraken מפרסמת את תרבות העבודה שלו תוך חשיפת ניו יורק טיימס

איך להשקיע במטבעות קריפטו – הדרכה

מדריך זה למתחילים איך להשקיע במטבעות קריפטו בארה”ב יסתיים כעת בהדרכה מפורטת כיצד לרכוש את הנכס הדיגיטלי הראשון שלך אי פעם. השלבים שלהלן יראו לך כיצד לפתוח חשבון ב-OKX, להפקיד דולר אמריקאי ללא עמלות, ולאחר מכן להשקיע במטבע קריפטו שבחרת מהימור של $10 בלבד.

שלב 1: פתח חשבון

ראשית, פתחו חשבון OKX – מה שתוכלו לעשות על ידי לחיצה על ‘הצטרפות עכשיו’ באתר הרשמי. הזן את המידע האישי שלך ופרטים ליצירת קשר כאשר תתבקש, לצד שם משתמש. אתה גם צריך לאמת את כתובת הדוא”ל שלך.
כדי לאמת את עצמך כמעט באופן מיידי, תצטרך להעלות תעודה מזהה. אם אתה מבוסס בארה”ב, זה יכול להיות דרכון תקף, רישיון נהיגה או תעודת זהות.

פתח חשבון ב- OKX

שלב 2: הפקדת כספים

ניתן לבצע הפקדות ב-OKX באופן מיידי כאשר אתה בוחר מכרטיס חיוב או אשראי, או ארנק אלקטרוני. האחרון כולל את Neteller ו-Paypal.

הפקדת כספים

לא נגבים עמלות על הפקדות בדולר אמריקאי והמינימום עבור לקוחות חדשים מארה”ב הוא 10 דולר בלבד.

שלב 3: בחר באיזה מטבע קריפטו להשקיע

אם חשבון ה-OKX שלך ממומן, כעת תוכל להחליט באיזה מטבע קריפטו להשקיע. OKX מציגה 60 מטבעות דיגיטליים – אז לחץ על ‘גלה’ כדי לראות באילו שווקים נתמכים. לחלופין, אתה יכול להשתמש בסרגל החיפוש בראש העמוד אם אתה כבר יודע באיזה מטבע קריפטו להשקיע. בדוגמה שלנו למעלה, אנחנו מחפשים Dash2Trade.

שלב 4: השקיעו במטבעות קריפטו

עליך ללחוץ על כפתור ‘מסחר’ ליד המטבע המועדף עליך – מה שיטען טופס הזמנה.

Dash2Trade OKX

כאן, אתה צריך להקליד את סכום הכסף שאתה רוצה להשקיע. אתה יכול להמר בכל סכום החל מ-$10 בלבד ב-OKX. כדי להשקיע במטבעות קריפטו כבר עכשיו – לחץ על כפתור ‘סחר פתוח’.

סיכום

כדי להשקיע במטבעות קריפטו עכשיו – התהליך לוקח רק חמש דקות מתחילתו ועד סופו. עם זאת, עליך לוודא שאתה עושה הרבה מחקר כדי שתוכל להחליט באיזה מטבע להשקיע. עליך גם לזכור שמטבעות דיגיטליים הם תנודתיים, אז שקול את הסיכונים הכרוכים בו לפני שתמשיך. בסופו של דבר, OKX מציעה בסך הכל את המקום הטוב ביותר להשקיע במטבעות קריפטו בארה”ב בשל מבנה העמלות המוביל בתעשייה, תמיכה ב-60 נכסים דיגיטליים והיכולת להפקיד דולר אמריקאי ללא חיוב.

OKX סיכום

שאלות נפוצות על השקעה במטבעות קריפטו

האם מטבעות קריפטוגרפיים הם השקעה טובה?

איך אני משקיע במטבעות קריפטו?

מהי הדרך הטובה ביותר להשקיע במטבעות קריפטו?

מהו האתר הטוב ביותר להשקעה במטבעות קריפטו?

באיזה מטבע קריפטוגרפי כדאי לי להשקיע?