Eterio kaina - koks ETH kursas laukia ateityje?

Ethereum pastarąją savaitę patyrė nežymų 0,2% nuosmukį, visgi susidomėję pirkėjai svarsto, koks ETH kursas laukia ateityje ir ar tikrai bus peržengta $1665 riba?

Vertinant, pirkti kriptovaliutą ar ne, nemažai investuotojų susikoncentruoja tik į vienadienius svyravimus. Mažai kas pastebi, kad nors Eterio kaina per pastarąją savaitę sumažėjo 3%, ETH kursas per pastarąsias 14 dienų pakilo 2,5% ir atnešė šiokią tokią grąžą pirkėjams.

Nuo metų pradžios žetonas taip pat pakilo net 36,5% ir ETH šiuo metu yra viena iš monetų, kuri turėtų pakankamai greitai atšokti ir pakilti į kitą vertės lygį.

Koks ETH kursas laukia ateityje?

Nors per pastarąsias porą savaičių ETH kursas svyravo, jo rodikliai rodo, kad netrukus jis turėtų gerokai pakilti.

Iš tiesų, džiugina tai, kad jo 30 dienų slankusis vidurkis (geltona) jau daugiau nei mėnesį yra gerokai mažesnis už 200 dienų vidurkį (mėlyna), o santykinis stiprumo indeksas (violetinė) artėja prie 50 ir rodo gaunamą pelną.

Koks ETH kursas laukia ateityje?Šaltinis: TradingView

Apibendrinant, šių rodiklių padėtis reiškia ne tik tai, kad Ethereum per ilgai buvo perparduotas, bet ir tai, kad dabar labai greitai pakils.

Tikrai neatrodo, kad artimiausiu metu Eterio kaina dar labiau kris. Taipogi, jo paramos lygis (žalias) nuolat kyla nuo rugsėjo vidurio.

Žinoma, kyla klausimas, ar ETH gali pažeisti savo dabartinį trumpalaikį pasipriešinimo lygį, kuris yra maždaug $1665 – to nepavyko padaryti per pastarąsias 24 valandas.

Taip pat jo vidutinės trukmės pasipriešinimo lygis (raudona) – maždaug $1730, o tai dar vienas didelis barjeras. Vis dėlto, jei ETH kursas gali įveikti šį lygį, tai padidina reikšmingo ralio tikimybę ateityje.

Svarbu pažymėti, kad bendra kriptovaliutos užrakinta vertė sudaro didžiąją dalį viso DeFi sektoriaus, ypač kai į skaičiavimą įtraukiame jo antrojo sluoksnio tinklus. Taipogi, „PayPal“ neseniai pristatė „Stablecoin“, pagrįstą „Ethereum“ grandine, o „Visa“ įtraukė savo tinklą į savo „stablecoin“ bandymus.

Remiantis aukščiau pateikta informacija, ETH šiuo metu atrodo nepakankamai įvertintas ir netrukus turėtų pamatyti didelį augimą.

Moneta iki metų pabaigos greičiausiai pasieks $2000, tad investuoti dabar atrodo itin geras laikas.

Koks ETH kursas laukia ateityje – apibendrinimas

Ethereum išlieka viena stipriausių kriptovaliutų ir ateityje turėtų pasiūlyti dar daugiau privalumų savo investuotojams. Vis dažnesnis kriptovaliutos pritaikymas teigiamai veikia ETH kursą ir leidžia jam užsitikrinti vietą rinkos topų viršūnėje, kartu su Bitcoin, Ripple ir kitais populiariausiais projektais.

Kurios kriptovaliutos yra populiariausios šiandien?

  • Atliktas išsamus kripto rinkos tyrimas
  • Daugiausiai pirkėjų dėmesio sulaukę projektai
  • Realų panaudojimą turinčios ir tiesiog smagios kriptovaliutos
  • Monetos išankstinėje prekyboje ir DEX/CEX sąrašuose