e-komercijas banku triki

Tā kā valsts un pasaules ekonomikas problēmas, tirgus nenoteiktība, piegādes ķēdes traucējumi un noziegumi internetā katru dienu pieaug, tirgotāji meklē jebkādus veidus, kā ietaupīt naudu. Īpaši smagi ir ietekmēti e-komercijas tirgotāji, kuriem nav tradicionālu ieņēmumu ģeneratoru. Tomēr viņi parasti var viegli ietaupīt naudu, mainot banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēju.

E-komercijas maksājumu pamatjēdzieni

E-komercijas pasaulē daudzi uzņēmumi izmanto vārdus, kas izklausās līdzīgi un kuriem ir atšķirīga nozīme. Viņi arī dažreiz nepareizi apzīmē dažādas lietas ar vienādiem nosaukumiem. E-komercijas tirgotāja banka pieņem, uzglabā un pārskaita līdzekļus. Tā kā bankas bieži ir saistītas ar tirgotāju pakalpojumu uzņēmumiem, e-komercijas uzņēmuma īpašnieks var dzirdēt bankas nosaukumu, kas tiek izmantots saistībā ar maksājumu apstrādātāju un tīklu (Matercard, Visa utt), jo bankas bieži veido kopzīmolu gan ar apstrādātājiem, gan tīkliem dažādos ar darījumiem saistītos tīklos.

Maksājumu apstrādātāji pieņem klientu un pārdošanas datus no darījuma, izmantojot trešās puses maksājumu platformu, uz kuru tirgotāja mājaslapa novirza pirkuma brīdī vai tieši caur iegultām e-komercijas veikala risinājumiem. Viņi nosūta datus uz saistīto tīklu un pēc tam uz banku vai karšu izsniedzēju iestādi, lai apstiprinātu, ka klientam ir pietiekami daudz līdzekļu. Pēc tam viņi pieņem atgriešanas datus un nosūta tos atpakaļ vārtejai, lai atļautu darījumu akceptēšanu vai noraidīšanu.

Parasti maksājumu pakalpojumu sniedzēji nodrošina maksājumu vārtus un darbojas kā apstrādātāji. Viņi var darboties kā banka, nodrošinot savas pašu tirgotāju finanšu kontus un platformu, kas atrodas ārpus tradicionālajām banku sistēmām. Šajā scenārijā platforma ir izstrādāta, lai apstrādātu konkrēta veida maksājumus, kas saistīti tikai ar tiem, un tiek apstrādāti tieši caur viņu kontiem, kā redzams PayPal un Square gadījumā. Kā citu maksājumu veidu apstrādātāji, viņi parasti ļauj e-komercijas tirgotājiem pieņemt dažādus maksājumu veidus, nekā tradicionālie debetkaršu un kredītkaršu apstrādātāji.

Maksājumu pieņemšana un apstrādes apsvērumi

Tirgotāja banka, vajadzības gadījumā, iekasē no viņiem dažādas komisijas maksas par konta uzturēšanu. Viņi var saņemt tlaidi, pieņemot noteiktus maksājumu veidus, ja vien tie iestata apstrādi, izmantojot uzņēmumu, kas saistīts ar banku.

E-komercijas tirgotājam parasti ir jāmaksā nodeva ikreizi, kad viņi pieņem maksājumu. Maksas apmērs par darījumu ir atkarīgs no daudziem dažādiem faktoriem, tostarp maksājuma veida un pat tirgotāja nozares. Ja darījums ir saistīts, piemēram, ar debetkarti vai kredītkarit, maksas var būt atkarīgas arī no tīkla, kas saistītas ar karti, izdevējbanku un tās partnerības ar šo tīklu, kā arī jebkādiem īpašiem pasākumiem ar apstrādātāju.

Ja e-komercijas tirgotājs izmanto vārteju ar maksājumu pakalpojumu sniedzēja starpniecību, lai apstrādātu savus darījumus tirdzniecības vietās, viņam arī bieži ir jāmaksā papildu maksa, kas saistīta ar debetkaršu un kredītkaršu, čeku un citu maksājumu veidu pieņemšanu. Viņi maksā iestatīšanas maksu un parasti ikmēneša maksu par platformas izmantošanu. Viņi var maksāt procentus un fiksētu maksu par katru darījumu.

Vai ir kādi padomi, triki vai ieteikumi, kā ietaupīt naudu?

Labākais veids, kā e-komercijas tirgotāji var ietaupīt, ir salīdzināt pakalpojumus un saistītās izmaksas, ko piedāvā e-komercijas banku un maksājumu pakalpojumu sniedzēji, un pēc tam apspriest labākas maksas ar pašreizējiem pakalpojumu sniedzējiem vai to konkurentiem. Ietaupījumus var gūt arī, izvēloties komplekta stila un integrētas pakalpojumu paketes vai pielāgotu a la carte pakalpojumu kombināciju, izmantojot vienas pieturas aģentūras maksājumu pakalpojumu sniedzēju.

Ja tirgotājs sagaida lielu pārdošanas apjomu vai piekrīt lielākai maksai par darījumu, viņš var nemaksāt procentus par darījumu. Daži pakalpojumu sniedzēji neiekasē maksu par darījumu. Viņi iekasē fiksētu maksu, ja vien tirgotājs veic noteiktu skaitu ikmēneša darījumu. Pēc tam viņi iekasē procentuālo daļu par katru darījumu, kas pārsniedz skaitu, kas bija saskaņots. E-komercijas tirgotāji, kas pieņem daudz dažādu maksājumu veidu, dažkārt var atrast noteiktas procentu likmes un fiksētu maksu neatkarīgi no maksājuma veida.

Ja tirgotājs vēlas palikt pie pašreizēās bankas un maksājumu pkalpojumu sniedzēja un viņš piedzīvo pieaugošus pārdošanas apjomus un ieņēmumus, viņš bieži vien var veikt atkārtotas sarunas, vienkārši pārskatot savus datus par iepriekšējo gadu, tostarp pieņemto maksājumu veidu, ieņēmumu skaitļus un maksu kopsummas. Viņi var izmantot šo informāciju, lai pierādītu, kāpēc viņiem būtu jāpārrunā likmes. Ja viņi bijuši kopā ar kādu no uzņēmumiem ilgu laiku, viņi var strīdēties par lojalitātes atlaidi vai apgalvot, ka viņi būs spiesti pāriet uz jaunu uzņēmumu, kas piedāvā labākas cenas.

Kā ir ar īpašiem darījumu apsvērumiem?

Ja tirgotājs pieņem maksājumus no starptautiskiem klientiem, viņi parasti saskaras ar trīskāršām ārvalstu transakciju (FX) maksām no starptautisko karšu apstrādes, valūtas konvertēšanas un līdzekļu pārskaitīšanas. Šīs FX maksas var ātri pieaugt. Lai ietaupītu naudu, viņiem ir jāapsver iespēja strādāt ar bankām vietējos tirgos, norēķināties par starptautiskajiem darījumiem vietējā valūtā ar šīm bankām un pēc tam, kad ir atrastas labākās likmes, jāorganizē pārskaitījumi, izmantojot vietējās bankas vai valūtas maiņas punktus.

Protams, tirgotājs var atrast maksājumu pakalpojumu platformu, kas piedāvā labāku piedāvājumu nu nodrošina visus šos pakalpojumus gandrīz uzreiz aizkadrā. Vienīgais veids, kā to uzzināt, ir pētot tēmu un salīdzinot bankas, maksājumu platformas un biržu piedāvājumus.

Visbeidzot, daudzi e-komericijas tirgotāji neapzinās, ka viņi var ietaupīt naudu un palielināt vērtīgo satiksmi, samazinot tehniskās un citas problēmas tirdzniecības vietā, kas viņiem maksā laiku un naudu. Viņi var ietaupīt naudu nroēķināšanas laikā, vienkārši pārslēdzoties uz pakalpojumu sniedzēju un platformu, kas darbojas ātrāk un efektīvāk. Šīs vienkāršās izmaiņas var arī radīt neticami jaunu potencioālo pirkumu ģenerēšanu, caur novirzīšanu. Tā vietā, lai dalītos sliktā pieredzē mutiski un atsauksmēs, klienti dalās ar savu pozitīvo pieredzi, kas rada lielāku interesi tiešsaistē, vietnes apmeklētājus un pārdošanu.

Tirgotājs var arī ietaupīt naudu, pārejot pie pakalpojumu sniedzēja, kas sadarbojas ar citiem uzņēmumiem, kas piedāvā priekšrocības un ietaupījumus tirgotājam saistībā ar viņu pieskaitāmajām izmaksām vai pat klientu apklapošanas centieniem, piemēram, nodrošinot viņiem cenu pārtraukumu turpmākajiem reklāmas vai piegādes pakalpojumiem.

Lasiet arī: