ChatGPT lietuviškai ir kiti: TOP 5 nemokami AI įrankiai pradedantiesiems

Tiesa yra ta, kad jums nereikia būti dirbtinio intelekto tyrinėtoju ar profesionaliu inžinieriumi, kad gautumėte naudos iš automatizuotų AI pokalbių robotų. Tokie įrankiai kaip „ChatGPT lietuviškai“ yra paprastai valdomi, su kuriais naujiems vartotojams yra labai lengva eksperimentuoti, tad pasirinkite sau tinkamiausią iš žemiau pateikto sąrašo ir atverkite duris į naujausių technologijų pasaulį jau šiandien.

TOP 5 nemokami AI įrankiai, kuriuos būtina išmėginti

Apžvelkime pačius tinkamiausius AI įrankius pradedantiesiems, kurie padės greičiau atlikti kasdienes kūrybines ir tikslines užduotis:

1. ChatGPT lietuviškai ir kitomis kalbomis

„ChatGPT“ yra geriausias žinomas AI pokalbių robotas rinkoje ir juo yra itin paprasta naudotis. Tiesiog įveskite rašytinę užklausą arba raginimą, paspauskite enter ir sprendimas naudos natūralios kalbos apdorojimą (NLP), kad nuskaitytų jūsų įvestį ir sugeneruotų atsakymą.

Pavyzdžiui, laukelyje įrašykite “5 patarimai, kaip praleisti daugiau laiko lauke” ir AI įrankis vos per keletą sekundžių pateiks efektyvius ir laiko patikrintus patarimus, kurie glūdi interneto užkampiuose.

Geriausia yra tai, kad „ChatGPT lietuviškai“ yra prieinamas kiekvienam vartotojui nemokamai!

ChatGPT lietuviškai ir kitomis kalbomis

Šis įrankis yra bendrosios paskirties AI asistentas, o tai reiškia, kad vartotojas gali užduoti jam klausimų arba naudoti jį kurdamas rašytinį turinį, pavyzdžiui, straipsnius, el. laiškus, sąrašus, eilėraščius, dainas ir istorijas.

Eksperimentuojant su „ChatGPT“, svarbu pažymėti, kad jo mokymo duomenys pasiekia tik iki 2021 m., o tai reiškia, kad jis neturi žinių apie datas ar įvykius, įvykusius po to.

2. Bing Chat norintiems naujausios informacijos

„Bing Chat“ yra „Microsoft“ paieškos variklio pokalbių robotas. Naudodami „Bing Chat“ galite įvesti paieškos užklausas su tekstu, vaizdais arba atlikti paiešką balsu, o „Bing“ atsakys rašytiniu atsakymu arba vaizdu, atsižvelgiant į jūsų užklausą.

Vienas iš pagrindinių „Bing Chat“ pardavimo taškų yra jo, kaip paieškos įrankio, galimybės. Jis naudoja duomenis, prijungtus prie interneto, o tai reiškia, kad galite užduoti jam klausimus apie dabartinius įvykius ir naujienas taip pat, kaip tai darytumėte Google paieškos sistemoje.

Atsakant taip pat pateikiamas šaltinių sąrašas ir atitinkamos nuorodos, kad galėtumėte atlikti tolesnį tam tikros temos tyrimą. Pokalbių robotas taip pat turi galimybę paprašius sukurti AI generuojamus vaizdus.

3. Bard leidžia kurti tekstus ir vaizdus vienoje vietoja

„Google Bard“ yra „Google“ pokalbių pokalbių robotas ir AI asistentas, sukurtas remiantis PaLM2 LLM. Naudotojo sąsaja yra paprasta naudoti – tiesiog įveskite užklausą tekstu arba balsu, o „Bard“ gali atsakyti tekstu, vaizdais ir vaizdo įrašais pagal turinį, paimtą iš „Google“ paieškos.

Į kiekvieną raginimą „Bard“ atsakys pateikdamas tris parengtus atsakymus, kuriuos galėsite keisti, kad gautumėte išsamiausią atsakymą, atitinkantį jūsų poreikius. Jis taip pat prijungtas prie interneto, o tai reiškia, kad galite jį naudoti norėdami apibendrinti kitą internetinį turinį ir dabartinius įvykius.

Pokalbių roboto integracija su „Adobe Firefly“ taip pat reiškia, kad jį galima naudoti kuriant dirbtinio intelekto sukurtus vaizdus.

4. DALL-E 2 generuoja geriausius AI vaizdus

DALL-E 2 generuoja geriausius AI vaizdus
„DALL-E 2“ yra 2021 m. Open AI išleistas dirbtinio intelekto įrankis, kuris naudoja GPT-3, kad tekstinius raginimus paverstų vaizdais. Tiesiog susikurkite paskyrą OpenAI svetainėje, paieškos juostoje įveskite raginimą ir „DALL-E 2“ pradėkite generuoti vaizdą.

Vaizdo išvesties kokybė labai priklausys nuo jūsų pradinio raginimo detalių, todėl verta pabandyti pateikti kuo daugiau informacijos.

„DALL-E 2“ yra populiarus vaizdų generavimo įrankis, nes jį lengviau naudoti nei sudėtingesnius, tokius kaip Midjourney. Visgi, šis įrankis po keletos testinių vaizdų tampa mokamas.

5. Jasper tinka norintiems paspartinti prekės ženklo kurimą

„Jasper“ yra dirbtinio intelekto sukurtas tekstų rašymo asistentas, kuris naudoja patentuotą AI modelį kartu su trečiųjų šalių modeliais, tokiais kaip GPT-3, kad padėtų vartotojams kurti prekės ženklo turinį.

Šis pokalbių robotas skirtas generuoti tekstą, atkartojantį prekės ženklo balso toną, kad būtų galima sukurti rinkodaros priedo turinį, pvz., tinklalapius, el. laiškus, skelbimus, pardavimo sąrašus ir tinklaraščius.

Galite kurti naujus dokumentus arba subraižyti arba naudoti esamus šablonus, įvesdami rašytinę komandą, į kurią asistentas atsakys teksto išvestimi. Galite sukurti išvesties atsaką įvesdami turinio aprašą arba trumpą informaciją ir pateikdami išsamią informaciją apie savo prekės ženklo toną.

Pagrindinis skirtumas tarp „Jasper“ ir kitų įrankių, tokių kaip „ChatGPT“ ir „Bard“, yra tas, kad pagrindinis dėmesys skiriamas rinkodaros turinio kūrimui, o ne tiesiog teksto rašymui.

ChatGPT lietuviškai ir kiti – apibendrinimas

ChatGPT lietuviškai yra pirminis pasirinkimas mūsų šalyje, visgi taipogi yra kitų išmanių bei dar naujesnių robotų, kurių kokybė nė kiek nenusileidžia šiam AI įrankiui. Mūsų patarimas – išmėginkite bent keletą ir pamatysite, kuris jums yra patogiausias ir efektyviausiai padeda atlikti kasdienes užduotis.

Skaitykite daugiau: