הערך של מטבע הדוג’קוין חווה תנודות משמעותיות בשבוע האחרון, על רקע מכירת טוויטר לאלון מאסק. המכירה הובילה חרושת שמועות, לגבי ביצוע אינטגרציה עתידית של מטבעות קריפטו ברשת החברתית הענקית. בתור אחד התומכים הגדולים ביותר בעולם הקריפטו, רבים מאמינים כי מאסק יחליט לשלב את מטבע הדוג’קוין בפלטפורמה, בתור אמצעי תשלום ייעודי. מחשבה זו הובילה לעלייה מרשימה של המטבע, ולציפייה כי ביצוע אינטגרציה שכזו תוביל לעליית ערך אדירה של המטבע, אפילו עד לשיא חדש של דולר 1. עם זאת, מאז עסקת הרכישה, המטבע חזר לצנוח, וכעת ערכו עומד על כ-0.08676.

מחיר Dogecoin

כמובן, ימים בודדים לאחר רכישת טוויטר על ידי מאסק, לא ניתן לדעת מה יהיו צעדיו הבאים בחברה, אך אין ספק כי ביצוע אינטגרציה של הדוג’קוין בה, תוביל לעלייה אדירה בערכו, משום שיהיו לו שימוש וערך אמיתיים. עם זאת, כעת נראה כי השוק עדיין מאוד חסר וודאות בתגובתו להתרחשות זו.

מכירה מוקדמת של Dash2Trade

על רקע השאלות הרבות בעניין עסקת הרכישה של טוויטר, משקיעים רבים פונים להשקעה באלטקוינס אחרים, אשר כעת נמצאים בשלבי המכירה המוקדמת שלהם. כמה מבין המטבעות המסקרנים ביותר בשלב זה הינם מטבעות D2T, IMPT ו-RIA. בין יוזמה חברתית מעניינת, פלטפורמה ייעודית למשקיעים ואסימון למשחק P2E מסקרן, לא חסרות יוזמות מרתקות בעולם הקריפטו. התקופה האחרונה הראתה לרבים את הפוטנציאל הגדול שגלום בהשקעה במטבעות בשלב המכירה המוקדמת שלהם, ועד כה נראה כי 3 מטבעות אלה זוכים למומנטום חיובי במיוחד בקרב משקיעים רבים, כאשר כל אחד מהם גייס כמה מיליוני דולרים, והיד עוד נטויה.

Dash 2 Trade - הבא 100x Crypto

הדרגה שלנו

Dash2Trade
  • מכירה מוקדמת בשידור חי עכשיו בגישה מוקדמת
  • תמיכה במערכת האקולוגית של Crypto Analytics
  • ראיות חזקות בדוקות CoinSniper KYC מאומת
  • קהילת מסחר 70,000+ חברים
Dash2Trade