„Business 2 Community“ platforma įkurta 2011 metais, kurioje kiekvienas gali padidinti savo žinias apie verslą, finansus, programinę įrangą ir kitas svarbias temas.

Mūsų svetainėje pateikiama daugybė informacijos ir mokomųjų gidų – nuo naujausių industrijos tendencijų iki programinės įrangos apžvalgų, įskaitant realias patirtis iš daugiau nei 20 000 ekspertų komandos.

B2C

Mūsų misija

Mūsų misija yra sukurti atvirą bendruomenę ir suteikti subalansuotą požiūrį į dabartinę verslo aplinką. Siekiame suteikti gilesnį supratimą apie sudėtingesnes prekybos internetu (Online trading) sritis ir padėti įgyti žinių, kurios reikalingos priimant svarbius sprendimus, susijusius su jūsų verslu.

Mums didelė garbė, kad kai kurie geriausi šios industrijos specialistai dalijasi savo patirtimi su mūsų auditorija. Šie autoriai pateikia vertingų įžvalgų tiek iš „verslas-vartotojui“, tiek iš „verslas-verslui“ perspektyvos, padėdami mums sukurti tikrą „verslas bendruomenei“ patirtį. 

Įmonės informacija ir adresas

„Business 2 Community“ patronuojanti įmonė yra Maltoje įsikūrusi internetinės žiniasklaidos bendrovė „Clickout Media Ltd“. Įmonės registracijos numeris yra 103525. 

Adresas:

  • Clickout Media Ltd
  • AA PH, Camilleri Buildings,
  • Oratory Street,
  • Naxxar,
  • NXR 2504
  • Malta
  • Įmonės numeris 103525

Su mumis galite susisiekti el. paštu – [email protected].

Reklamos politika

Prie kai kurio „Business 2 Community“ skelbiamo turinio gali būti pridedamos rėmėjų produktų funkcijos. Kai kuriuose puslapiuose gali būti mūsų rekomenduojamos programinės įrangos su partnerių nuorodomis, už kurias gauname komisinį atlygį, jeigu užsiregistruojate pasinaudodami nuoroda. Būkite tikri, kad rėmimas neturi jokios įtakos mūsų skelbiamam turiniui, mūsų rašytojų sąžiningumui ar mūsų svetainės nepriklausomumui.  

Mūsų komanda mielai aptars bet kokią galimą komercinę partnerystę ir reklamos talpinimą mūsų prekybos platformų apžvalgose ar kitame turinyje. Su savo partneriais dirbame labai glaudžiai ir esame sukaupę patirties, kaip sukurti didelę komercinę vertę prekių ženklams. 

Esame atviri naujoms reklamos partnerystėms, įskaitant reklamą „Business 2 Community“ arba mūsų dukterinėse svetainėse – TradingPlatforms.com, Buyshares.co.uk, Learnbonds.com, StockApps.com ir InsideBitcoins.com

Mūsų autoriai

Išsamesnę informaciją apie „Business 2 Community“ autorius, kurie prisideda savo vertingomis nuomonėmis ir patirtimi, galite rasti mūsų autorių puslapyje.