V tomto článku podrobne popíšeme, ako kúpiť akcie Apple vďaka tomu, že preskúmame najobľúbenejšie platformy na obchodovanie s akciami. Taktiež uvedieme, aká je cena akcií Apple a ukážeme vám, kde a ako v súčasnosti najlepšie investovať do akcií tejto firmy, a to bez poplatkov a bez provízií.

Sme si istí, že spoločnosť Apple netreba predstavovať. Tento technologický gigant sa za posledných niekoľko desaťročí stal známym najmä vďaka produktom, ako sú iPhone a MacBook. V súčasnosti táto spoločnosť aj naďalej pokračuje v inováciách v mnohých významných oblastiach, vďaka čomu je populárnym doplnkom akciových portfólií na celom svete.

Nákup akcií spoločnosti Apple – prehľad

Ak chcete kúpiť akcie Apple, budete si musieť vytvoriť účet u bezpečného a finančne výhodného makléra. Nižšie uvedené štyri kroky vysvetlia proces nákupu akcií Apple na spoľahlivej platforme:

 1. ✅ Založte si účet u regulovaného makléra – Navštívte domovskú stránku makléra a vytvorte si bezplatný účet. Zadajte svoju e-mailovú adresu a vyberte si používateľské meno a heslo.
 2. 🛂 Nahrajte svoj občiansky preukaz – Na dokončenie registrácie je potrebné overiť identitu. Nahrajte dokument preukazujúci vašu totožnosť (napríklad pas) a vaše miesto pobytu (napríklad výpis z účtu).
 3. 💳 Vykonajte vklad – Kliknite na „Vklad“ a ako spôsob platby si vyberte medzi kreditnou/debetnou kartou, bankovým prevodom a elektronickou peňaženkou.
 4. 🔎 Nákup akcií Apple – Do vyhľadávacieho panela zadajte „Apple“ a potvrďte obchod. V okne objednávky, ktoré sa zobrazí, zadajte požadovanú veľkosť pozície a kliknutím na „Otvoriť obchod“ potvrďte svoju pozíciu.

Váš kapitál je ohrozený. 78 % účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri CFD obchodovaní s týmto poskytovateľom.

Vyššie uvedené kroky slúžia ako postup pri nákupe akcií spoločnosti Apple. Ak by ste chceli podrobnejšie vysvetlenie a viac informácií, ako investovať do akcií Apple, čítajte ďalej.

1. Vyberte si makléra

Hoci je spoločnosť Apple kótovaná na burze v USA, nákup jej akcií je v skutočnosti veľmi priamočiary. Stačí si len nájsť online platformu na obchodovanie s akciami. Musí ale ísť o platformu, ktorá vám umožní prístup na burzu NASDAQ. Potom už len musíte vložiť finančné prostriedky a zvoliť čiastku, akú chcete investovať.

Tiež sa uistite, že sa jedná o regulovaného makléra, ktorý nevyžaduje veľké poplatky. Najpopulárnejšie platformy na obchodovanie s akciami ponúkajú zväčša široký výber spoločností na investovanie s nízkymi poplatkami. Mnohé platformy navyše ponúkajú aj čiastkové akcie – čo znamená, že ak nechcete, nemusíte kupovať celý podiel.

Nižšie uvádzame najpopulárnejšiu obchodnú platformu, cez ktorú môžete na Slovensku obchodovať a kúpiť akcie Apple:

eToro

apple akciePokiaľ ste slovenský investor, ktorý chce rýchlo a výhodne kúpiť akcie Apple, odporúčame vám využiť eToro. Táto online platforma na obchodovanie s akciami obsahuje viac ako 2000 akcií z rôznych búrz po celom svete. Keďže zahŕňa aj burzu NASDAQ, môžete si ľahko kúpiť akcie Apple. eToro je jednou z najuznávanejších obchodných platforiem pre začínajúcich a pokročilých investorov, ktorá sa môže pochváliť viac ako 28 miliónmi registrovaných klientov. Pokiaľ ide o bezpečnosť, platforma eToro je regulovaná FCA, ASIC, CySEC, FinCEN a FINRA, čo zabezpečuje klientom vysoký stupeň ochrany.

eToro ponúka CFD obchodovanie a aj možnosti skutočného obchodovania s akciami, pričom CFD obchodovanie umožňuje klientom využívať aj pákový efekt. Pákový efekt na akcie môže dosiahnuť až 1:5, čo znamená, že môžete päťnásobne zvýšiť potenciálne zisky (a straty). Považujeme za pozoruhodné, že eToro neúčtuje žiadne provízie pri otvorení obchodu s akciami a ponúka čiastkové akcie – čo znamená, že môžete obchodovať už od 10 $.

apple akcie

Jediný poplatok, ktorý treba spomenúť, je spread. Ten býva pre likvidné aktíva, ako sú akcie AAPL, zvyčajne úzky. Na platforme eToro nie sú žiadne spravovacie poplatky ani poplatky za prevod, vďaka čomu je eToro jedným z najefektívnejších maklérov.

Pri financovaní vášho účtu sa tiež neplatia žiadne poplatky za vklad, pričom minimálny limit vkladu je iba 10 $. Pokiaľ ide o spôsoby platby, eToro akceptuje všetky bežné kreditné/debetné karty, ako aj bankový prevod a elektronické peňaženky. Medzi tieto e-peňaženky patria PayPal, Skrill a Neteller, vďaka čomu môžete jednoducho, bezpečne a rýchlo financovať svoj účet.

eToro má tiež jednu z najpopulárnejších akciových aplikácií na trhu, ktorá obsahuje elegantné používateľské rozhranie a výber indikátorov na podporu technickej analýzy. Okrem toho eToro ponúka množstvo cenných funkcií, pričom jednu z najznámejších funkcií je „CopyTrader“. Funkcia CopyTrader vám umožňuje automaticky duplikovať obchody skúsených používateľov eToro bez poplatkov, vďaka čomu je obchodný proces oveľa jednoduchší.

Počet akcií viac než 2000
Poplatok za vklad Žiadny
Poplatok za nákup akcií Apple Žiadny (okrem spreadu)
Minimálny vklad 10 $

Váš kapitál je ohrozený. 78 % účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri CFD obchodovaní s týmto poskytovateľom.

2. Preskúmajte akcie spoločnosti Apple

Vyššie sme diskutovali o tom, kde kúpiť akcie Apple. Teraz obrátime našu pozornosť na samotnú spoločnosť. Podobne ako pri nákupe akcií spoločností Amazon či Tesla je dôležité analyzovať finančný a obchodný model spoločnosti Apple, aby ste sa uistili, že každá vaša investícia je z dlhodobého hľadiska výhodná.

apple akcie

Preto sa zvyšná časť nášho článku venuje podrobnej analýze akcií spoločnosti Apple. Táto analýza zahŕňa základné údaje o spoločnosti, informácie o financiách Apple a či je investícia do akcií spoločnosti Apple na základe aktuálnych trhových podmienok dobrým nápadom.

Čo je Apple

Všeobecne povedané, Apple je veľká americká spoločnosť so sídlom v Cupertine v Kalifornii, ktorá je známa výrobou najpopulárnejšej spotrebnej elektroniky. Medzi elektroniku, ktorú Apple vyrába, patrí napríklad iPhone, iPad, iMac alebo MacBook. Apple je jednou z „veľkej päťky“ amerických technologických spoločností spolu s Alphabet, Meta Platforms, Amazon a Microsoft.

Apple patrí medzi najväčšie spoločností na svete a pýši sa trhovou kapitalizáciou viac ako 2,6 miliárd $. Považuje sa tiež za najväčšiu technologickú spoločnosť na svete (pred Samsungom), ako aj za jedného z troch najväčších výrobcov mobilných telefónov na svete.

V súčasnosti je spoločnosť Apple symbolom inovácií, statusu a budúcnosti. Dizajn produktov Apple odráža filozofiu zakladateľov – dať zákazníkom to najlepšie. Spoločnosť Apple sa od osobných počítačov presunula aj k výrobe laptopov, tabletov, mobilných telefónov a prenosnej technike. Medzi silné stránky spoločnosti vždy patrili vývoj a vylepšovanie efektivity produktov.

Ako už mnohí vedia, spoločnosť založil v roku 1976 Steve Jobs, Steve Wozniak a Ronald Wayne. Steve Jobs ako spoluzakladateľ stál vždy v popredí firmy. Za úplne prvý produkt Apple sa považuje „Apple I“. Koncom sedemdesiatych rokov spoločnosť vstúpila na burzu a následne vyvinula „Apple Macintosh“, ktorý bol pôvodným iMacom.

Hoci firma začala mať koncom 80. a začiatkom 90. rokov problémy, vďaka odchodnému duchu Steva Jobsa a intenzívnej konkurencii zo strany Microsoftu sa firma začiatkom roku 2000 opäť dostala na vrchol úspechu. Jobs sa vtedy vrátil do spoločnosti a priviedol tak firmu k neuveriteľnému úspechu vytvorením iPodu, iPadu, iPhonu a iMacu. Jobsa verejnosť vnímala ako vizionára a jeho vplyv na spoločnosť pretrváva dodnes.

Po nástupe Tima Cooka do funkcie generálneho riaditeľa v roku 2011 sa firma vďaka svojej neuveriteľnej sile značky stávala čoraz úspešnejšou. Po elektronike s logom Apple je obrovský dopyt, čo umožňuje spoločnosti Apple účtovať vysoké ceny za svoje produkty v porovnaní s jej konkurentmi. Podľa Forbes je Apple najhodnotnejšou značkou na svete, a to aj pred značkami Google, Microsoft a Amazon.

Počas posledných rokov spoločnosť pokračovala v inováciách. Pozitívny ohlas tiež získala streamovacia služba AppleTV+. Apple Watch je ďalším produktom, ktorý spoločnosti priniesol veľké výnosy, pričom zisk posilnili aj slúchadlá AirPods. Apple má tiež mnoho služieb, ktoré firme poskytujú pravidelné príjmy. Medzi tieto služby patria Apple Pay, Apple Music a AppleCare+.

Cena akcií Apple – aká je hodnota akcií Apple

Preskúmali sme, čo je Apple a aký typ produktov táto spoločnosť ponúka. Teraz sa pozrieme na cenu akcií Apple. Ako sme už spomenuli vyššie, firma sa prvýkrát objavila na burze 12. decembra 1980 pod symbolom „AAPL“. Akcie boli pôvodne ocenené na 22 $, čo po zohľadnení následného rozdelenia akcií zodpovedá približne 0,39 $.

Prvá verejná ponuka akcií (IPO) spoločnosti Apple bola okamžitým úspechom. Firma predala 4,6 milióna akcií a vyprodukovala kapitál vo výške viac ako 100 miliónov $. Vďaka tomu mala spoločnosť najúspešnejšie IPO za posledné desaťročia, z čoho profitovali aj investori. Keďže akcie v ten istý deň okamžite prudko vzrástli, tým sa trhová kapitalizácia spoločnosti dostala na viac ako 1,7 miliardy $.

ako kupit apple akcie

Hoci akcie firmy Apple zaznamenali v nasledujúcich rokoch vzostupy a pády, všetko začalo vyzerať optimistickejšie na začiatku 21. storočia. Toto bolo kľúčové obdobie v histórii spoločnosti, pretože tá vtedy zdokonalila svoj operačný systém Mac OS X a otvorila úplne prvé obchody Apple Store. Obchody Apple Store boli najskôr kritizované, no postupne sa rozrástli a v súčasnosti patria k najznámejším obchodom na svete.

V rokoch 2003 až 2008 cena akcií Apple stúpla o viac ako 2500 %, čo sa stalo hlavne vďaka uvedeniu iPodu a iTunes Store na trh. Firma v tomto období predstavila aj MacBook, ktorý sa stal jedným z najpoužívanejších notebookov na svete. Akcie spoločnosti Apple v nasledujúcich rokoch naďalej rástli, a to vďaka uvedeniu iPhonu a jeho následnému úspechu.

Akcie spoločnosti Apple stúpajú vďaka iPhonu aj naďalej a aj v súčasnosti iPhone výrazne vplýva na príjmy firmy. Spoločnosť predala v roku 2007 1,39 milióna iPhonov. V roku 2018 to bolo viac ako 217 miliónov kusov. Počas tohto časového obdobia vzrástla cena jednej akcie Apple o ďalších 798 % a dosiahla tak hodnotu 58 dolárov.

Po tom, ako akcie Apple klesli, pokračovali v obrovskom raste a medzi rokom 2018 a koncom roka 2021 vzrástli o 409 %. Podľa údajov MacroTrends akcie a spoločnosti Apple dosiahla 3. januára 2023 historické maximum, a to hodnotu 182,01 $. To zaručilo spoločnosti trhovú kapitalizáciu 3 miliardy $. Firma Apple sa tak stala prvou spoločnosťou, ktorá kedy dosiahla takúto úroveň.

V čase písania tohto článku bola hodnota jednej akcie Apple okolo 140 $. Ani firma Apple však nie je voči rôznym makroekonomickým faktorom, ako sú rastúca inflácia a zvyšovanie úrokových sadzieb, imúnna.

Dividendy akcií spoločnosti Apple

Hoci má spoločnosť Apple za sebou bohatú históriu poskytovania kapitálových ziskov, možno ju považovať za jednu z najpopulárnejších spoločností z hľadiska dividendových akcií na trhu. Musíme v prvom rade poznamenať, že Apple skutočne vypláca peňažnú dividendu, a robí tak od roku 1987. Tieto dividendy boli vždy vyplácané štvrťročne a boli narušené iba v rokoch, keď spoločnosť vykonala rozdelenie akcií.

V súčasnosti firma vypláca dividendu 0,23 $ na akciu. To je viac ako 0,205 $ za akciu vyplatenú v roku 2021, pričom posledná platba bola vykonaná 11. augusta 2023. Spoločnosť je dobre známa tým, že každoročne zvyšuje svoje dividendy. Avšak vzhľadom na pozoruhodné zisky Apple to nie je až taký veľký problém.

ako kupit apple akcie

Podľa webovej stránky Dividend.com je aktuálny dividendový výnos spoločnosti 0,63 %. To je nižšie ako priemerný výnos ponúkaný technologickými spoločnosťami, ktorý je 1,37 %. Výplatný pomer Apple je iba 14,31 %, čo znamená, že menej ako pätina ziskov spoločnosti Apple je rozdelená medzi akcionárov. Aj keď sa to zdá málo, spoločnosť je známa tým, že často reinvestuje zisky do vytvárania nových zaujímavých produktov. Predpokladáme, že tento trend sa v dohľadnej dobe nezmení.

Váš kapitál je ohrozený. 78 % účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri CFD obchodovaní s týmto poskytovateľom.

Silné stránky Apple akcií

Vzhľadom na všetky informácie, ktoré sme doteraz uviedli, sa prirodzene môžete pýtať, či akcie Apple možno považovať za solídnu investíciu pri súčasných cenách. Aby sme si túto otázku objasnili, poďme preskúmať niektoré z hlavných faktorov, vďaka ktorým sú Apple akcie zaujímavou investičnou príležitosťou:

Hviezdne finančné výsledky

Keď hovoríme o Apple ako o investičnej príležitosti, v prvom rade musíme vyzdvihnúť neuveriteľnú finančnú situáciu spoločnosti Apple. Podľa Investing.com je čistá zisková marža spoločnosti za posledných dvanásť mesiacov pôsobivých 25,71 %. To umožnilo Apple vygenerovať počas fiškálneho kvartálu 2023 zisk viac ako 19 miliárd $.

Podľa najnovšej správy o zisku mala spoločnosť Apple aktíva vo výške viac ako 336 miliárd $, čo predstavuje základ pre budúce inovácie. Z pohľadu hodnotenia je pomer P/E spoločnosti v súčasnosti na úrovni 23,51, čo nie je prekvapivé vzhľadom na obrovské ziskové marže.

Stabilná produktová inovácia

Jedným z dôvodov, prečo si firma Apple dokázala udržať náskok pred svojimi konkurentmi, je jej inovačná stratégia. Apple poskytuje neustále aktualizácie svojich produktov, ktoré neprestávajú oslovovať veľké množstvo spotrebiteľov.

Jasným príkladom toho je laptop MacBook, ktorý sa každých pár rokov aktualizuje. Aj keď vzhľad zostal relatívne nezmenený, inovácie spoločnosti Apple nútia spotrebiteľov nakupovať ďalšie nové produkty. Značka Apple sa teší u spotrebiteľov pôsobivej lojalite, ktorá spoločnosti umožňuje vykonávať menšie zmeny, pričom po produktoch Apple je naďalej veľký dopyt.

Odolnosť voči vplyvom trhu

Ďalším dôvodom na zváženie investovania do Apple je, že spoločnosť Apple má tendenciu byť odolná voči vonkajším faktorom. Ako príklad si môžeme uviesť spoločnosť GameStop, ktorá si po svojom počiatočnom úspechu nedokázala dlho udržať svoj status. To však nie je prípad spoločnosti Apple, pretože produkty tejto firmy zostávajú v dopyte bez ohľadu na trhové podmienky.

Napríklad počas vrcholiacej pandémie COVID-19 v roku 2020 akcie spoločností na celom svete v dôsledku neistoty klesli. Ani Apple akcie neboli výnimkou, no v priebehu niekoľkých mesiacov sa akcie dokázali vrátiť naspäť na vrchol, a to dokonca s vyššou hodnotou, než akú mali pred pandémiou. Akcie spoločnosti Apple v roku 2021 naďalej rástli, a to aj napriek novým obmedzeniam a volatilite trhu.

Obrovský záujem o značku

Samotná príťažlivosť značky Apple je nepochybne to, čím spoločnosť Apple vyčnieva z davu. Hoci Amazon a Google sa v tejto sfére považujú za veľké mená, nemajú však rovnaký typ „fanúšikov“ ako Apple. Dôkazom toho sú obrovské rady pred Apple Stores vždy, keď spoločnosť uvedie na trh nový iPhone alebo Apple Watch.

ako kupit apple akcie

Príťažlivosť tejto značky sa budovala v priebehu desaťročí najmä poskytovaním vizuálne zaujímavých produktov, ktoré sa navyše dajú veľmi jednoducho používať. V mnohých populárnych kaviarniach alebo univerzitných posluchárňach vidíme ľudí používajúcich MacBooky alebo iPhony, ktoré sa vďaka tomu stali akýmsi symbolom statusu. V konečnom dôsledku to znamená, že Apple môže uvádzať produkty v rôznych odvetviach a stále získavať dopyt aj bez veľkého podielu na trhu.

Pevný obchodný model

Obchodný model spoločnosti zabezpečuje, že spoločnosť bude aj v budúcnosti rásť. Hoci firma Apple pôvodne začínala ako počítačová spoločnosť, vyvinula sa v akúsi „značku životného štýlu“, ktorá ponúka produkty v rôznych oblastiach. Medzi produkty spoločnosti Apple patria notebooky, mobilné telefóny, hodinky, slúchadlá, príslušenstvo a ďalšie.

Takýmto štýlom sa Apple nespolieha na príjmy len z jedného produktu, vďaka čomu sa spoločnosť vie postarať o akékoľvek dodávateľské alebo právne problémy. Predpokladá sa teda, že spoločnosť by mohla ľahko vstúpiť aj do odvetví, s ktorými nemá žiadne predchádzajúce skúsenosti a zožať tak úspech. Ako príklad si môžeme uviesť povestný elektromobil „iCar“, ktorý je na sociálnych sieťach jedným z najočakávanejších produktov spoločnosti.

3. Založte si účet a kúpte akcie Apple

V článku sme vám doposiaľ poskytli všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o investovaní do akcií Apple. Teraz si priblížime samotný proces obchodovania.

Nasledujúcich päť krokov podrobne popisuje proces nákupu akcií Apple u regulovaného makléra.

1. Založte si účet u regulovaného makléra

Navštívte domovskú stránku makléra a kliknite na „Start Investing“ alebo „Začať investovať”. Zobrazí sa vám okienko, do ktorého zadáte svoju e-mailovú adresu, používateľské meno a heslo. Prípadne si môžete stiahnuť mobilnú aplikáciu z App Store alebo Google Play a zaregistrovať sa priamo tam.

2. Overte svoj účet

Po vytvorení účtu kliknite na „Dokončiť profil“ na hlavnom paneli. Tam budete ešte vyzvaní k overeniu svojej totožnosti. Kvôli tomuto účelu budete musieť nahrať svoj doklad totožnosti (napr. pas) a doklad o mieste pobytu (napr. výpis z účtu). Maklér overí tieto dokumenty a pošle vám e-mail, keď bude vaša totožnosť overená.

3. Vklad

Po dokončení procesu overenia môžete vložiť prostriedky na svoj účet. Minimálny vklad u niektorých maklérov je len 10 $ a niektoré platformy dokonca ponúkajú bezplatné vklady. Pokiaľ ide o spôsoby vkladu, makléri bežne akceptujú nasledujúce platobné metódy:

 • Kreditná/debetná karta (VISA, Mastercard, Electron a Maestro)
 • Bankový prevod
 • PayPal
 • Neteller
 • Skrill

4. Vyhľadajte akcie Apple

Po uskutočnení vkladu ostáva už len kúpiť akcie spoločnosti Apple. Do vyhľadávacieho okienka na hlavnom paneli zadajte „Apple“ alebo „AAPL“. Keď sa zobrazí Apple, kliknite na „Trade“ alebo „Obchodovať“. Na nasledujúcej obrazovke kliknite ešte raz na „Trade“ alebo „Obchodovať“.

5. Kúpte si akcie Apple

Na obrazovke sa zobrazí okno objednávky. V tomto poli jednoducho zadajte veľkosť svojej pozície. Taktiež si vyberte, či chcete stratégiu stop-loss alebo take-profit. Ak chcete, môžete si zvoliť aj pákový efekt. Potom kliknite na „Otvoriť obchod“ alebo „Open Trade“.

Faktory ovplyvňujúce spoločnosť Apple

Ak ste sa dočítali až sem, možno sa pýtate, či sú akcie Apple stabilné. Vyzerá to, že spoločnosť čaká jasná budúcnosť, a to najmä preto, že Apple v súčasnosti obchoduje so zľavou v porovnaní s januárovými maximami. Vzhľadom na to, že akcie Apple sú známe svojim neustálym rastom, možnosť investovať za nižšiu cenu je vzácna príležitosť.

Ako dosvedčí väčšina trhových analytikov, dobrá povesť značky Apple je jedným z hlavných dôvodov, prečo sa predpokladá, že spoločnosť bude v nasledujúcich rokoch naďalej rásť. Ceny, ktoré si spoločnosť môže účtovať za svoje produkty, sú oveľa vyššie ako u väčšiny jej konkurentov. Vďaka tomu sú ziskové marže firmy obrovské. To znamená, že spoločnosť generuje každý štvrťrok zisk v desiatkach miliardách $, čím poskytuje zdroje potrebné pre ďalšie inovácie.

Hoci spoločnosť vypláca dividendy, ich výnos a výplatný pomer sú v porovnaní s inými odvetviami nízke. To môže odrádzať investorov, ktorí si chcú vytvárať pasívny príjem, hoci technologické spoločnosti nezvyknú poskytovať vysoké dividendové výnosy. Namiesto toho spoločnosti zväčša reinvestujú zisky späť do podnikania, čo je tiež stratégia, ktorú Apple využíva.

Nedá sa povedať, aký bude ďalší „veľký produkt“ spoločnosti. Podľa zdroja Statista minula spoločnosť v roku 2021 neuveriteľných 21,91 miliardy $ na výskum a vývoj. Toto bol najvýznamnejší ročný výdavok v histórii firmy.

Celkovo nevidíme dôvod považovať akcie Apple za slabú príležitosť, keďže sa zdá, že spoločnosť ide neustále od úspechu k úspechu. Hoci fiškálne čísla spoločnosti za 3. štvrťrok 2023 boli miernym sklamaním, tie za 1. štvrťrok 2023 boli rekordné. To naznačuje, že firma by sa mohla vrátiť späť na vrchol, keď budú makroekonomické podmienky najviac priaznivé pre dlhodobý rast.

Záver

Spoločnosť Apple patrí medzi svetových lídrov, a to nielen vo sfére technológií a inovácií, ale aj na poli najhodnotnejších firiem sveta. Produkty Apple majú jedinečnú charizmu a šmrnc, čoho sú si zákazníci veľmi dobre vedomí. Počítače a telefóny sa tak stávajú nielen pomôckami pre život, ale aj akýmsi statusom. Keď k tomu pridáme skvelý dizajn, prvotriednu kvalitu a maximálne nasadenie pre inovácie, Apple môžeme považovať za veľmi dobrého kandidáta na dlhodobú investíciu. Apple akcie sú tak vhodnou voľbou do portfólia.

Tento článok podrobne rozobral nákup akcií spoločnosti Apple a poskytol všetky potrebné informácie o investičnom procese a perspektívach akcií. Všetkým investorom, ktorí chcú kúpiť akcie spoločnosti Apple, odporúčame pred investíciou uskutočniť vlastný prieskum a použiť správne riadenie rizík.

Váš kapitál je ohrozený. 78 % účtov retailových investorov prichádza o peniaze pri CFD obchodovaní s týmto poskytovateľom.

eToro - regulovaná krypto platforma

NAŠE HODNOTENIE

 • Nástroje na kopírovanie obchodovania - 30,4% ROI v minulom roku
 • Bezplatný demo účet, kryptografická peňaženka
 • Otvorené pre USA a celý svet - Akceptuje Paypal
 • Odmeny za stávkovanie, vzdelávacie kurzy
Kryptoaktíva sú vysoko volatilným neregulovaným investičným produktom. Váš kapitál je vystavený riziku.

Často kladené otázky

Ako kúpiť akcie Apple?

Kde kúpiť akcie Apple?

Môžem si kúpiť akcie Apple v hodnote jedného dolára?